Zemřel spoluzakladatel společnosti dm Rakousko Günter Bauer

|

Rozloučení doprovázené smutkem a vděčností

obrazek

V neděli ráno zemřel v Salzburku ve věku 76 let spoluzakladatel a společník dm Rakousko Günter Bauer. Společnost dm drogerii markt založil v roce 1976 v Rakousku spolu se svým dlouholetým přítelem a partnerem z veslování Götzem Wernerem. V roce 1992 byl Günter Bauer u založení dm drogerie markt v České republice a otevření první prodejny o rok později v roce 1993.

Celoživotní dílo Güntera Bauera jej činí jedním z nejúspěšnějších podnikatelů v zemi. Jeho vize, vůle, tvůrčí síla a celá jeho osobnost se nezapomenutelně zapsaly do historie dm. Měl velký podíl na tom, kam se společnost za 45 let od svého založení posunula. „Společnost dm hrála v životě Güntera Bauera po celých 45 let ústřední roli. Plně se věnoval vizi vybudování společnosti ve všech 12 zemích koncernu, ve které jsou základem spolupráce mimořádné hodnoty a postoje. Společnosti, ve které jsou ve středu zájmu lidé, zákazníci i spolupracovníci. Která je díky neustálému vývoji vždy atraktivní a nadčasová. Ve které se cení každé potřesení rukou. Která je ekonomicky zdravá, a ve které není společensky příkladné chování jen planý příslib,“ uvedla Martina Horká, jednatelka společnosti dm.

Děkujeme za ...

45 let důrazu na respekt k člověku,

45 let neúnavného tlaku na inovace,

45 let podpory zodpovědného přístupu k podnikání,

45 let věrnosti k jedné značce,

45 let práce pro firmu, kterou miloval.

Vyslovujeme upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Zdroj: www.dm.cz

dm

Společnost dm dává šanci nevyužitým surovinám. Uvádí značku no planet b z upcyklovaných ingrediencí

Planeta Země je pouze jedna. O to ohleduplněji bychom se k ní měli chovat. S takovým poselstvím přichází na trh nová značka no planet b, jejíž první produkty mohou zákazníci koupit v prodejnách dm, v aplikaci Moje dm a na online shopu dm.cz od 15. září. Počet dostupných výrobků se bude postupně rozšiřovat. Na vývoji této přírodní kosmetiky se podíleli odborníci z dm drogerie a k výrobě použili suroviny, které jsou v jiných odvětvích, například v potravinářství, často považovány za již nepotřebné. V produktech no planet b tak nacházejí využití například broskve, které nedorostly do požadované velikosti, grepová kůra či olej ze semen borůvek.

dm

Září patří biopotravinám. Společnost dm za jejich nákup odměňuje

Společnost dm drogerie markt klade dlouhodobě důraz na zdravý životní styl a důležitost kvalitních potravin. Tento měsíc se proto již poněkolikáté stala partnerem iniciativy s názvem Září – měsíc biopotravin. Své zákazníky navíc za nákup produktů značky dmBio odměňuje, například násobnými body či dárkem v podobě udržitelné tašky. Společnost tak chce zákazníky motivovat ke změně, která je díky mnoha opatřením v prodejnách snazší než předtím.

dm

dm informuje:

dmBio proteinové smoothie, 250 ml. Stažení se týká všech produktů nezávisle na datu minimální doby trvanlivosti nebo šarži.