Jak potěšit svou lásku na Valentýna? Tipy na překvapení, která nezklamou

|

RADY, TIPY

Blíží se den svatého Valentýna, který s očekáváním vyhlížejí všichni zamilovaní. Oblíbený zimní svátek zasvěcený lásce, kdy se lidé vyznávají ze vzájemné náklonnosti a sdílejí radost. Ještě nevíte, jak drahou polovičku potěšit? Nechte se inspirovat a přichystejte překvapení v podobě společné romantické koupele, masáže nebo vlastnoručně připravené večeře.

Jak začít s tréninkem

Řekněte to dárkem

Vyjádřit lásku slovy je někdy těžké. A ještě náročnější se může zdát výběr toho správného valentýnského dárku, který milovanému člověku zaručeně udělá radost. Při pořizování pozorností je dobré vzít v úvahu zájmy a styl obdarovávané osoby. Nebo vsadit na klasiku. Ženu obvykle potěší například kytice oblíbených květin, originální šperk či parfém. Muži zase ocení dárkovou sadu oblíbených pochutin nebo třeba produkty na péči o vousy.

Kvalitně strávený čas

Nejcennějším dárkem, který někomu můžeme dát, je náš čas. Den svatého Valentýna je ideální příležitostí pro nové společné zážitky. Ať už se rozhodnete pro romantiku, dobrodružství, nebo třeba vyrazíte za kulturou či do přírody, společné chvíle vás a vaši lásku ještě více sblíží a budete na ně s vděčností vzpomínat.

Pečujte o sebe s láskou

Krásný Valentýn je možné nadělit i sám sobě nebo ho sdílet s přáteli. Speciální péči plnou lásky si totiž zaslouží pleť, vlasy i nehty. V sortimentu dm si každý vybere to, co mu udělá největší radost. „Přehled všech tipů a trendů týkajících se Valentýna najdou zákazníci na webové stránce drogerie dm. Ta obsahuje tipy na dárky pro muže i ženy, inspiraci na romantické líčení, valentýnskou manikúru a mnoho dalšího,“ vysvětluje Jiří Peroutka, manažer komunikace dm drogerie markt.

Romantika při svíčkách

Kdo se chystá připravit partnerovi nebo partnerce kouzelnou valentýnskou atmosféru, může den svatého Valentýna zpestřit svíčkami. Tlumené osvětlení dodá domovu pocit tepla a podpoří intimní náladu. Sortiment drogerie dm nabízí výběr dekorativních i vonných svíček, které spolehlivě provoní celou místnost. K Valentýnu se skvěle hodí například svíčky s aroma svůdné růže. To uvolňuje napětí a harmonizuje činnost srdce.

Připravte večeři na míru

Valentýn nemusí automaticky znamenat večeři v luxusní restauraci. Daleko cennějším vyznáním je čas strávený přípravou oblíbeného jídla. Ať už půjde o jednoduchý pokrm, nebo promyšlené tříchodové menu, jedno je jisté. Vlastnoručně přichystaná večeře vykouzlí drahé polovičce úsměv na tváři a zaručeně nezklame. O nezapomenutelný zážitek se pak postará příjemná hudba a romantická výzdoba.

Něco dobrého na zub

Čokoládky, bonboniéry s milostnými vzkazy i belgické pralinky. K oslavám dne svatého Valentýna neodmyslitelně patří sladké projevy lásky. Cukrovinkou se totiž nikdy nic nezkazí. V dm mohou zákazníci vybírat například z širokého sortimentu bio hořkých čokolád, sušeného ovoce, sušenek i müsli, které je pro mlsné jazýčky zdravější alternativou.

Relaxační koupel

Únor patří mezi nejchmurnější měsíce v roce a po každém náročném dni přijde vhod chvilka relaxace. Na den svatého Valentýna se přímo nabízí si jej zpestřit uvolňující párovou koupelí. Díky produktům s omamně sladkou vůní a relaxačními účinky si můžete připadat jako ve wellness centru.

Sortiment dm nabízí koupelové bomby, perly do koupele nebo peelingy, které se k oslavě lásky skvěle hodí. „Zákazníci mohou vybírat i z široké nabídky dárkových sad s koupelovými produkty určenými k hydrataci a hýčkání pokožky,“ popisuje Jiří Peroutka, manažer komunikace dm drogerie markt.

Uvolňující masáž

Společnou oslavu lásky zpestří také romantická masáž v domácím prostředí. Díky aromatickým olejům a masážním kartáčům si partneři užijí příjemné chvíle vzájemného rozmazlování. Pečující rituál je možné doplnit o éterické oleje do aromalampy, které navodí tu správnou relaxační atmosféru. Uvolnění přinese například eukalyptus, geránium a bergamot.

Nové hračky

Skvělým způsobem, jak oslavu Valentýna okořenit, je oživení sexuálního života. Zapojení erotických hraček prohlubuje intimitu páru a pomáhá objevovat nové možnosti. V dm si zákazníci vyberou z několika sexuálních pomůcek, které partnerům zajistí pocit maximální rozkoše. Vybírat je možné z čistě dámských, ale i párových vibrátorů přinášejících potěšení pro oba.

Zdroj: www.dm.cz

dm

Chcete začít s tréninkem? Zátěž zvyšujte postupně a nepodceňujte regeneraci

České Budějovice, 01.02.2024 – Pravidelný sportovní trénink není jen o zlepšení kondice, ale přináší také radost, odbourává stres a celkově zvyšuje kvalitu života. Mnoho lidí však dlouho váhá, než se do cvičení pustí, nebo se nevyvaruje začátečnických chyb. Přílišné obavy však nejsou na místě. S pozitivním přístupem a díky několika základním tipům zvládne s pravidelným tréninkem začít opravdu každý. Důležité je nastavit si reálné cíle, vytvořit si plán tréninku a nezapomínat na to, že cvičení prověří kromě těla i vaši psychiku.

dm

Veganuary v dm: Zákazníci si mohou vybírat z téměř 3 000 veganských produktů

Začít nový rok vegansky se v posledních letech řadí k oblíbeným novoročním předsevzetím. Výzva „Veganuary“ v lednu inspiruje lidi po celém světě k čistě rostlinné stravě. Společnost dm drogerie markt u této příležitosti letos ve spolupráci s influencerkou Biancou Zapatka opět zpestřuje veganský jídelníček limitovanou edicí privátní značky dmBio.

dm

Týdny pro zdraví přinášejí inspiraci pro zdravější život

České Budějovice, 13.10.2023 - Sedmdesát tisíc spolupracovníků společnosti dm v celé Evropě se v těchto dnech může těšit na speciální iniciativu na podporu zdraví. Mezinárodní dm Týdny pro zdraví 2023 se konají od 9. října do 11. listopadu a účastní se jich všech 14 zemí, ve kterých dm drogerie markt působí. Pro spolupracovníky dm je připravena celá řada aktivit, zajímavých přednášek i cenných rad a tipů pro lepší fyzičku, duševní rovnováhu a sociální propojení.