Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje dmBio příkrm kuřecí maso, 125 g

|

Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje produkt:

Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje dmBio příkrm kuřecí maso, 125 g

dmBio masový příkrm 125 g, kuřecí maso, od ukončeného 4. měsíce, s datem minimální trvanlivosti 21.01.2021. Datum trvanlivosti lze snadno najít na boční straně víčka.

Nelze vyloučit, že by se ve výše uvedeném produktu s datem minimální trvanlivost 21.01.2021 mohly objevit kousky modré fólie.

Zákazníky, kteří si výše uvedený produkt zakoupili, prosíme, aby jej nekonzumovali a vrátili v kterékoli prodejně dm se zárukou vrácení peněz i bez pokladní stvrzenky. Kvalita nabízených výrobků má pro nás vysokou prioritu, proto velice litujeme vzniklé situace a zákazníkům se za tuto nepříjemnost omlouváme.

Zdroj: www.dm.cz

dm

Značka Balea slaví 25 let na trhu

Značka Balea slaví 25 let na trhu. Sortiment dm drogerie se tak rozšíří o limitovanou edici narozeninových produktů inspirovaných pouťovými atrakcemi a letními sladkostmi. Privátní značka společnosti dm drogerie markt je spojována s vysokou kvalitou přípravků, nízkými cenami a důrazem na trvalou udržitelnost.

dm

Společnost dm zlevnila téměř 2 000 produktů stálého sortimentu

Společnost dm zlevňuje. Novým nastavením dlouhodobých cen reaguje na postupnou stabilizaci trhu, pokles cen energií a dalších vstupních nákladů. Zlevňování se od května dotklo bezmála 2 000 produktů jak privátních dm značek, tak i značkových produktů. Jedná se přibližně o 12 % celého sortimentu.