dm informuje: Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje produkt dmBio rýžové malinové chlebíčky 35 g, od 8. měsíce

|

Společnost dm drogerie markt preventivně stahuje z prodeje produkt: dmBio rýžové malinové chlebíčky 35 g, od 8. měsíce. Stažení se týká produktů s uvedeným datem minimální trvanlivosti 04.06.2024 a číslem šarže “NL 157”. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže je uvedeno na zadní straně obalu.

Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje produkt dmBio rýžové malinové chlebíčky 35 g, od 8. měsíce

Nelze vyloučit, že jednotlivá balení s výše uvedeným datem minimální trvanlivosti obsahují zvýšené množství aflatoxinů. Tyto látky mohou mít při dlouhodobém užívání negativní vliv na zdraví. Aflatoxiny jsou produkty látkové přeměny, které vznikají v různých druzích plísní.

Zákazníky, kteří výše uvedený produkt zakoupili, prosíme, aby jej nekonzumovali a vrátili v kterékoli prodejně dm se zárukou vrácení peněz. Peníze budou zákazníkům vráceny bez předložení účtenky i v případě vrácení již otevřených výrobků.

Kvalita a bezpečnost nabízených produktů má pro nás vysokou prioritu, proto velice litujeme vzniklé situace a zákazníkům se za tuto nepříjemnost omlouváme.

Zdroj: www.dm.cz

dm

Trápí vás únava, bledost nebo špatná nálada? Možná máte nedostatek železa

Hraje klíčovou roli v okysličování buněk, podílí se na tvorbě hemoglobinu, krevního barviva a červených krvinek. Jeho nedostatek provází pocit vyčerpání, oslabená psychika, lámavé vlasy, suchá pokožka nebo celková slabost. O čem je řeč? O železu a jeho množství v lidském organismu. Kolik ho vlastně potřebujeme? Proč ho mají ženy méně? A jak se s nedostatkem vypořádat?

dm

Jak na kvalitní spánek? K večeři si dejte rybu, ložnici vyvětrejte na 17 stupňů a odložte mobil

Spánek je důležitý pro všechny živé bytosti, trávíme jím více než třetinu života. Dopřáváme během něj celému tělu regeneraci, náš mozek přepíná do režimu obnovy a ukládá informace z předchozího dne. Může se však stát, že jeho kvalita začne kolísat a my se do nového dne vzbudíme s tmavými kruhy pod očima a cítíme se unavenější než před usnutím. Vydatnost spánku se totiž odvíjí od mnoha faktorů, od stresu přes zkonzumované jídlo až po nevhodné podmínky v ložnici. Na co tedy dbát před usnutím? Jakou nastavit teplotu v místnosti, co nekonzumovat večer a jak si osvojit večerní rituály?

dm

Dentální hygienu navštěvuje jen 19 % Čechů, nejčastějším důvodem nevyčištění zubů je únava

České Budějovice, 11.07.2023 – Dentální hygienu pravidelně navštěvuje jen 19 % Čechů, přičemž 15 % z nich pozoruje výsledky. Až 61 % lidí z věkové kategorie 60 až 64 let pak dentální hygienu nenavštívilo nikdy. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu společnosti dm drogerie markt, který se zaměřoval na ústní hygienu Čechů. Z něj také vyplynulo, že nejčastějšími důvody nevyčištění chrupu bývá aktuální únava a nedostatek času.