dm informuje: Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje produkt Balea Aqua osvěžující voda ve spreji, 150 ml

|

Společnost dm drogerie markt preventivně stahuje z prodeje produkt:

Balea Aqua osvěžující voda ve spreji, 150 ml. Stažení se týká všech produktů bez ohledu na číslo šarže nebo datum minimální trvanlivosti.

obrazek_do_tela

Produkt mohl být mikrobiologicky kontaminován a může obsahovat bakterie burkholderia cenocepacia a ralstonia pickettii. Toto zjištění bylo odhaleno při vlastních kontrolách. Riziko nepříznivých účinků na lidské zdraví je nízké. Avšak u citlivých osob nebo osob se sníženou imunitou mohou vyvolat infekci.

Zákazníky, kteří výše uvedený produkt zakoupili, prosíme, aby jej nespotřebovávali a vrátili v kterékoli prodejně dm se zárukou vrácení peněz. Peníze budou zákazníkům vráceny bez předložení účtenky i v případě vrácení již otevřených výrobků.

Kvalita nabízených výrobků má pro nás vysokou prioritu, proto velice litujeme vzniklé situace

a zákazníkům se za tuto nepříjemnost omlouváme.

Zdroj: www.dm.cz

dm

Giving Friday vynesl nejvyšší částku v historii. Společnost dm daruje osobám ohroženým chudobou 4 miliony korun

Společnost dm letos prostřednictvím Charity ČR věnuje 4 miliony korun na podporu osob v tíživé životní situaci. Částku vynesla série listopadových dobročinných aktivit. V rámci iniciativy Giving Friday věnuje dm 2,5 milionu korun. Zhruba 100 tisíc korun přidal prodej unikátní NFT kolekce a dalších téměř 50 tisíc korun zase dražba originálních obrazů, ke kterým jejich majitelé získali i jejich NFT podobu. Drogerie dm se rozhodla dar navýšit o historicky nejvyšší částku na výsledné 4 miliony korun.