Kontaktní centrum AURES Holdings je ve finále největší evropské soutěže call center

|

Kontaktní zákaznické centrum sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna, AUTO Diskont a Driverama, provozovaná skupinou AURES Holdings, postoupilo do finále největší evropské soutěže kontaktních center The European Contact Centre & Customer Service Awards 2023. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na finálovém večeru v Londýně 21. listopadu.

Naše Kontaktní centrum přináší více než polovinu našich obchodů, kterých na výkupu a na prodeji uskutečníme ročně kolem devadesáti tisíc. Jsem hrdá na to, že se kvalita našich služeb potvrdila i v mezinárodním setkání. Postup našeho call centra mezi finalisty celoevropské soutěže kontaktních center je fantastický úspěch, navíc v době, kdy se blíží 25. výročí jeho založení,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, která provozuje mezinárodní síť autocenter AAA AUTO Mototechna, AUTO Diskont a Driverama.

European Contact Centre & Customer Service Awards (ECCCSAs) je největší soutěží kontaktních center v Evropě s nejdelší tradicí, která trvá již 23 let. Soutěž oceňuje kontaktní centra, která jsou lídry v poskytování výjimečných služeb zákazníkům. Mezi hodnotící kritéria patří míra inovací, zlepšování zákaznické zkušenosti, rozvoj svých zaměstnanců a efektivita vlastního fungování.

Kontaktní centrum AURES Holdings přihlásilo do soutěže své projekty v kategoriích „Most Effective Application of Technology“ (Nejefektivnější využití technologie) a „Best Contact Strategy“ (Nejlepší kontaktní strategie) zaměřených na inovace a digitalizaci Kontaktních center ve vztahu k zákaznické zkušenosti.

„Dlouhodobě se zaměřujeme na digitalizování našich Kontaktních center a neustále se snažíme hledat správný balanc mezi obsluhou živým člověkem oproti technologiím s prvky umělé inteligence tak, aby tyto nevyhnutelné změny negativně neovlivňovaly naše zákazníky. Jsem nesmírně hrdý na to, jakým způsobem celý můj tým přistupuje ke všem inovacím. Za poslední rok je velmi znát i změna v chování zákazníků, kteří stále častěji začínají vyžadovat komunikaci s virtuálním operátorem,“ uvedl ředitel kontaktního centra AURES Holdings Petr Havel.

Kontaktní centrum AURES Holdings založila v roce 1998 současná generální ředitelka společnosti Karolína Topolová. V tehdejší době se jednalo v sektoru obchodu s ojetými vozy o naprosto unikátní službu zákazníkům, která síť autocenter AAA AUTO zásadním způsobem odlišila od konkurence. V současnosti patří Kontaktní centrum AURES Holdings se svými 250 operátory mezi největší v tuzemsku. Ročně odbaví na 600 000 příchozích hovorů. Zákazníci však mohou Kontaktní centrum kontaktovat nejen telefonicky, ale např. i e-mailem, prostřednictvím on-line chatu nebo nově i přes WhatsApp a sociální sítě.

Zdroj: www.aaaauto.cz

AAA Auto

Jen 37 % kupujících by si při koupi ojetého vozu zkontrolovalo jeho historii

Rostoucí životní náklady většinu z nás nutí šetřit, proto část zájemců o ojetý automobil hledá nejvýhodnější nabídky na trhu. Studie provedená britskou poradní skupinou VSTAG (Vehicle Safety Trading Advisory Group) zjistila, že stále častěji nespolehliví, často falešní prodejci nabízejí ojeté vozy až za polovinu ceny, než by měly stát. Lidé se pak s vidinou výhodné koupě nechají snadněji ošidit. Podle této studie se zároveň ukazuje, že většina kupujících by si historii původu vozu neověřila, a to i přesto, když auto kupují u soukromníků, kde je riziko nejvyšší. Odborníci z AAA AUTO varují před podvodníky a radí, jak koupit dobrý ojetý vůz.

AAA Auto

AAA AUTO se začátkem podzimní sezony slavnostně otevřelo nové autocentrum v Krakově

Síť autocenter AAA AUTO dnes v Krakově otevřela nové autocentrum s celkovou plochou 15900 m2, které se po šesti letech přestěhovalo z již prostorově nedostačující lokality. AURES Holdings tak pokračuje v plánu expanze, který se v rámci skupiny týká zejména Polska. Celkem má skupina AURES Holdings, provozovatel sítě AAA AUTO a Mototechna, v Polsku 12 poboček a ve všech pěti zemích, kde působí, již přes šedesát zastoupení či servisních center. Napříč jednotlivými zeměmi nabízí celkem na 12 000 automobilů. Slavnostního otevření, které moderovala nejpopulárnější polská „automobilová rodina“ Joanna a Włodzimierz Zientarski se zúčastnila i Karolína Topolová, generální ředitelka AURES Holdings, která síť AAA AUTO v Polsku provozuje. Pásku slavnostně přestřihla i influencerka a tvář AAA AUTO v Polsku Natalia Tomczyk.