AAA Auto··3 min

Kontaktní centrum AURES Holdings je ve finále největší evropské soutěže call center

Kontaktní zákaznické centrum sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna, AUTO Diskont a Driverama, provozovaná skupinou AURES Holdings, postoupilo do finále největší evropské soutěže kontaktních center The European Contact Centre & Customer Service Awards 2023. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na finálovém večeru v Londýně 21. listopadu.

Naše Kontaktní centrum přináší více než polovinu našich obchodů, kterých na výkupu a na prodeji uskutečníme ročně kolem devadesáti tisíc. Jsem hrdá na to, že se kvalita našich služeb potvrdila i v mezinárodním setkání. Postup našeho call centra mezi finalisty celoevropské soutěže kontaktních center je fantastický úspěch, navíc v době, kdy se blíží 25. výročí jeho založení,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, která provozuje mezinárodní síť autocenter AAA AUTO Mototechna, AUTO Diskont a Driverama.

European Contact Centre & Customer Service Awards (ECCCSAs) je největší soutěží kontaktních center v Evropě s nejdelší tradicí, která trvá již 23 let. Soutěž oceňuje kontaktní centra, která jsou lídry v poskytování výjimečných služeb zákazníkům. Mezi hodnotící kritéria patří míra inovací, zlepšování zákaznické zkušenosti, rozvoj svých zaměstnanců a efektivita vlastního fungování.

Kontaktní centrum AURES Holdings přihlásilo do soutěže své projekty v kategoriích „Most Effective Application of Technology“ (Nejefektivnější využití technologie) a „Best Contact Strategy“ (Nejlepší kontaktní strategie) zaměřených na inovace a digitalizaci Kontaktních center ve vztahu k zákaznické zkušenosti.

„Dlouhodobě se zaměřujeme na digitalizování našich Kontaktních center a neustále se snažíme hledat správný balanc mezi obsluhou živým člověkem oproti technologiím s prvky umělé inteligence tak, aby tyto nevyhnutelné změny negativně neovlivňovaly naše zákazníky. Jsem nesmírně hrdý na to, jakým způsobem celý můj tým přistupuje ke všem inovacím. Za poslední rok je velmi znát i změna v chování zákazníků, kteří stále častěji začínají vyžadovat komunikaci s virtuálním operátorem,“ uvedl ředitel kontaktního centra AURES Holdings Petr Havel.

Kontaktní centrum AURES Holdings založila v roce 1998 současná generální ředitelka společnosti Karolína Topolová. V tehdejší době se jednalo v sektoru obchodu s ojetými vozy o naprosto unikátní službu zákazníkům, která síť autocenter AAA AUTO zásadním způsobem odlišila od konkurence. V současnosti patří Kontaktní centrum AURES Holdings se svými 250 operátory mezi největší v tuzemsku. Ročně odbaví na 600 000 příchozích hovorů. Zákazníci však mohou Kontaktní centrum kontaktovat nejen telefonicky, ale např. i e-mailem, prostřednictvím on-line chatu nebo nově i přes WhatsApp a sociální sítě.

Zdroj: www.aaaauto.cz

Zadavatel
AAA Auto

AAA Auto

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 30 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu. Provozuje jí společnost AURES Holdings.

Další články od AAA Auto

Nabídka zánovních vozů meziročně vrostla o 11 %, ceny jsou stabilní
AAA Auto

Nabídka zánovních vozů meziročně vrostla o 11 %, ceny jsou stabilní

Za první pololetí letošního roku český trh ojetin nabídnul 45 153 zánovních automobilů, tedy aut s nájezdem do 50 000 kilometrů a stáří do 5 let.
Experti radí: Jak vybrat levné a bezpečné auto na letní cestování s dětmi?
AAA Auto

Experti radí: Jak vybrat levné a bezpečné auto na letní cestování s dětmi?

Letošní dovolené jsou v plném proudu a mnoho českých rodičů míří svými vozy na nejrůznější cesty. V drtivé většině s sebou vozí i své děti. Opatrnosti není v tomto případě nikdy dost. O to pádnějším důvodem je skutečnost, že oproti školnímu roku se řidiči pohybují znatelně vyššími rychlostmi mimo město, například na dálnicích. Bezpečnost posádky je tedy na prvním místě. Ne všechny rodiny si mohou dovolit nový vůz, experti AAA AUTO však dokáží poradit i při výběru co nejdostupnějšího a zároveň nejbezpečnějšího auta.
Auto na dovolenou: Kombíky si pořizuje téměř třetina lidí
AAA Auto

Auto na dovolenou: Kombíky si pořizuje téměř třetina lidí

Už před prázdninami tradičně roste zájem o větší rodinné vozy. Kombi, SUV nebo MPV si teď pořizuje 61 % zákazníků AAA AUTO. Kombi v červnu dokonce předhonila v prodejích dosud nejprodávanější hatchbacky.
AURES Holdings v roce 2023 pokračoval v silném růstu na klíčových trzích
AAA Auto

AURES Holdings v roce 2023 pokračoval v silném růstu na klíčových trzích

V roce 2023 AURES pokračoval v posilování své pozice na klíčových trzích, včetně České republiky, Slovenska a Polska. Robustní digitální webová prezentace společnosti přilákala za rok přes 30 milionů unikátních návštěvníků, což vedlo k prodeji téměř 100 000 automobilů. Díky tomu od roku 2020 do roku 2023 výkon AURESu vzrostl o více než 20 %.
AAA AUTO otevřelo nové centrum elektrických vozů v Čestlicích
AAA Auto

AAA AUTO otevřelo nové centrum elektrických vozů v Čestlicích

Praha, 21. 6. 2024 – Nejvýznamnější prodejce zánovních elektromobilů v ČR, společnost AURES Holdings, provozovatel autocenter značek AAA AUTO a Mototechna, otevřela dnes na okraji Prahy v Čestlicích první centrum, specializované na elektromobilitu. Aktuálně v něm soustřeďuje kolem 40 elektromobilů nejrůznějších značek z více než 120, jež AURES momentálně nabízí. Zákazníci mají k dispozici rovněž odborné poradenství při výběru elektroauta, zajišťované speciálně vyškolenými prodejci.
20 let AAA AUTO na slovenském trhu: 300 tisíc prodaných automobilů
AAA Auto

20 let AAA AUTO na slovenském trhu: 300 tisíc prodaných automobilů

V roce 2004 začala společnost AAA AUTO nabízet ojeté vozy slovenským motoristům. Síť autocenter AAA AUTO, která spolu s Mototechnou, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskont patří do skupiny AURES Holdings, prodala za dobu své existence na slovenském trhu vozy více než 300 tisícům zákazníků a stejný počet vozů vykoupila. V současné době je po celé Slovenské republice dvanáct poboček AAA AUTO. AURES působí na více než šedesáti místech v pěti zemích Evropy, kde nabízí až 15 000 vozů. Historicky již skupina obsloužila na výkupních a prodejních místech za 32 let existence celkem více než 3,2 milionu zákazníků.
Karolína Topolová z AURESu si polepšila v žebříčku Nejvlivnějších žen Česka
AAA Auto

Karolína Topolová z AURESu si polepšila v žebříčku Nejvlivnějších žen Česka

Generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings se z 200 žen umístila na 28. pozici a jde o doposud nejlepší ohodnocení v rámci žebříčku Forbes
Trend: ojetých aut na trhu dále ubylo, jejich ceny stagnují
AAA Auto

Trend: ojetých aut na trhu dále ubylo, jejich ceny stagnují

Po razantním nárůstu na počátku letošního roku začíná na tuzemském trhu ojetých automobilů ubývat. Meziměsíčně poklesl počet vozů, nabízených na českých inzertních serverech, o pět procent – na květnových 113 040 z dubnových 118 674, oproti březnu je nabídka nižší o devět procent. Trend poklesu je zjevný: v meziročním srovnání činí úbytek dokonce procent 11 procent – v květnu loňského roku se v české inzerci vyskytovalo 125,5 tisíce vozidel. Vyplývá to z analýzy provedené experty AURES Holdings, provozovatele největší sítě prodejců ojetých vozů v Česku AAA AUTO a Mototechna.
Ceny ojetin dosáhly svého maxima a snižují se i přes pokles nabídky
AAA Auto

Ceny ojetin dosáhly svého maxima a snižují se i přes pokles nabídky

Ojeté automobily mohli Češi v červnu kupovat nejčastěji za 189 000 korun, což je nejméně od ledna. Průměrně bylo na trhu nabízeno 120 250 aut, která měla najeto nejčastěji 156 000 km a byla deset let stará.
Expert AAA AUTO radí na Den dětí: Kdy je třeba sedačka, kdy podsedák?
AAA Auto

Expert AAA AUTO radí na Den dětí: Kdy je třeba sedačka, kdy podsedák?

Mezinárodní den dětí, který se slaví každoročně 1. června, nezřídila OSN kvůli nafukovacím skákacím hradům a malování na obličej, ale proto, aby upozornila alespoň jednou ročně „světovou veřejnost na práva a potřeby dětí“. A právě v oblasti dopravy najdeme spoustu témat, které se jejich potřeb týkají. Experti AAA AUTO a bezpečnostní platformy Vize 0 si posvítili na správné používání autosedaček.