Kofola a Bernard uvádí společný televizní spot na podporu Láskyplného pátečku

|

Rodinný pivovar Bernard se přidává k originálnímu nápadu Kofoly podpořit lásku ve společnosti a rovněž poskytuje svým zaměstnancům jeden volný pátek na lásku. Na podporu myšlenky Láskyplného pátečku vznikl společný televizní spot obou tradičních českých firem, který se natáčel v pivovarské Pivnici Na Štokách a zahrálo si v něm několik zaměstnanců pivovaru.

Kofola a Bernard uvádí společný televizní spot na podporu Láskyplného pátečku

Kofola i Bernard vynikají originálními marketingovými kampaněmi. Letos poprvé se tyto tradiční české firmy v komunikaci spojují. „Jsme rádi, že díky této kampani mohlo dojít je spojení ikonické značky Kofola a Rodinného pivovaru Bernard. Obě naše firmy mají svébytnou a originální komunikaci, ale ve chvíli, kdy jde o hlubší myšlenku jako je podpora lásky ve společnosti, jsme se rozhodli mluvit stejnou řečí,“ vysvětluje Tomáš Lipták, marketingový ředitel Rodinného pivovaru Bernard.

V novém spotu, který se vysílá od 21. června na televizních obrazovkách, si zahráli i zaměstnanci pivovaru. A stejně jako v případě předchozích Kofola spotů šlo o skutečné životní partnery.

„S partnerkou jsme se v pivovaru seznámili, žijeme spolu, nedávno se nám narodila holčička. Když se nás zeptali, jestli bychom chtěli být ve spotu Láskyplného pátečku, rádi jsme souhlasili. Než jsme záběry natočili, kočárek opatrovala babička. Také pracuje v pivovaru,“ s úsměvem rekapituluje natáčení spotu exportní specialita Rodinného pivovaru Bernard Jaroslav Záviška.

Kreativní myšlenka nového spotu vznikala přímo v marketingových týmech firem, produkce spotu se ujala agentura Silencio FX. Záběry se natáčely v Pivnici Na Štokách, která je součástí Návštěvnického centra Bernard v Humpolci a kam přijíždějí fanoušci pivovaru na prohlídky, za dobrým pitím a jídlem, ale také třeba za kulturou a na firemní akce.

„Jde již o třetí spot v řadě, který v rámci letošní kampaně Láskyplný páteček vznikl. Naším cílem bylo v sérii videí postihnout běžné situační momenty a příležitosti, které páry běžně zažívají. Zároveň nám tento koncept umožnil propojit tak zajímavé domácí firmy, jako je například Kofola a Bernard. V posledním plánovaném spotu naší kampaně, který se bude vysílat v průběhu prázdnin, se vypravíme do slovenských Tater,“ poodhaluje plány s Láskyplným pátečkem a uzavírá Lenka Tenglerová, senior brand manažerka Kofoly.

Všechny spoty k Láskyplnému pátečku najdete na Youtube profilu Kofoly ČeskoSlovensko.

Zdroj: www.kofola.cz

Kofola

Herec a zastupitel Vladimír Polák na Colours of Ostrava oddává zamilované páry v Kofokapli lásky

Šest zamilovaných párů bude na letošní Colours of Ostrava vzpomínat celý život – Kofola jim totiž zorganizovala svatbu přímo v areálu festivalu. První páry si již své ano v Kofokapli lásky řekly, další je budou do konce festivalu následovat. Zamilované dvojice oddává Vladimír Polák, herec známý ze show Tři tygři a zároveň zastupitel městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

Kofola

Hradní index Kláštorná Kalcia představuje nejnáročnější výšlapy na české hrady, nejvíc zabrat vám dá Ostrý na Šumavě

Když si během sezóny vyšlápnete na deset nejzajímavějších míst podle Hradního indexu Kláštorná Kalcia, nastoupáte víc než 3 400 výškových metrů a ujdete 41 kilometrů. Jde o podobné převýšení, jako kdybyste ze základního tábora zdolali Mt. Everest, a vzdálenost celého jednoho maratonu. Jedničkou mezi nejnáročnějšími hrady se stal Ostrý na Šumavě. Vystoupáte k němu téměř 700 výškových metrů, tedy 230 pater. Druhý nejnáročnější je výstup na Ralsko v Libereckém kraji, třetí potom na Rabštejn u Rýmařova v Olomouckém kraji.

Kofola

Značka Targa Florio v nové kampani oslavuje hrdiny motoristických závodů a představuje novinku, toniky se sicilskými ingrediencemi

Značka Targa Florio, známá díky limonádám ze sicilských citrusů, rozšiřuje své portfolio o novou řadu toniků. Ty jsou opět vyrobeny z poctivých surovin ze Sicílie. Uvedení novinky na trh podpoří kampaň oslavující hrdiny legendárního automobilového závodu Targa Florio, v čele se známou československou závodnicí Eliškou Junkovou.