Herec a zastupitel Vladimír Polák na Colours of Ostrava oddává zamilované páry v Kofokapli lásky

|

Šest zamilovaných párů bude na letošní Colours of Ostrava vzpomínat celý život – Kofola jim totiž zorganizovala svatbu přímo v areálu festivalu. První páry si již své ano v Kofokapli lásky řekly, další je budou do konce festivalu následovat. Zamilované dvojice oddává Vladimír Polák, herec známý ze show Tři tygři a zároveň zastupitel městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

Herec a zastupitel Vladimír Polák na Colours of Ostrava oddává zamilované páry v Kofokapli lásky

Pátek 21. července v podvečerních hodinách se stal výjimečným pro zamilovanou dvojici hlavních výherců. Novomanželé Denisa Tomanová a Tomáš Laloušek tu v Kofokapli lásky uzavřeli svůj slib v neonovém víru festivalu. „Na festivalech jsme se poznávali, když jsme randili, a svatba na Colours nám přišla jako skvělá příležitost. Za zbytkem stojí náhoda, zúčastnili jsme se soutěže Kofoly a vyhráli jsme. Vždy jsme chtěli nějakou netradiční svatbu, a tohle se zkrátka povedlo,“ vysvětluje za pár Tomáš Laloušek. Za rok budou mít možnost oslavit své výročí na Colours of Ostrava, VIP vstupenky už pro ně mají organizátoři festivalu přichystané. Kromě toho získali poukaz od společnosti IKEA, aby si mohli vybavit své “hnízdečko lásky”, a také speciálně upravené auto pro svatební cestu od Kofoly.

U jedné svatby ale nezůstalo. Párů, které se pod vlajkou Kofoly chtěly na festivalu vzít, se totiž na speciální stránce www.laskyplnypatecek.cz přihlásilo neuvěřitelných devadesát. Ačkoli chtěla Kofola dopřát svatbu pouze jednomu páru, nakonec se rozhodla přidat dalších pět svateb. A kromě výherců soutěže nabídne neoficiální svatbu všem, kteří do Kofokaple přijdou.

„Zájem o svatby na festivalu nás zaskočil, přišlo jich opravdu mnoho. Příběhy jednotlivých párů nás chytly za srdce, a tak jsme se rozhodli přidat dalších pět svateb. Samozřejmě jsme pozvali i svatebčany. Každý pár od nás dostal 14 vstupenek – pro dva snoubence, jejich svědky, rodinu a nejbližší přátele,“ vysvětluje Eva Stejskalová, manažerka značky Kofola.

Od začátku festivalu si ve speciálně přichystané Kofokapli lásky řekly své ano už čtyři páry, další dva na stvrzení své lásky ještě čekají. Oddávajícím je Vladimír Polák, herec známý například ze show Tři tygři a zároveň městský zastupitel, který má tedy zákonnou pravomoc odstartovat našim párům dobrodružství jménem manželství.

Festivalové svatby pro každého
Láska je tu ale během Colours of Ostrava pro všechny. Sváteční atmosféra Kofokaple účinkuje na páry přímo magicky – někteří si v ní obnovují manželský slib nebo třeba žádají svou polovičku o ruku. Kofokaple je otevřená po celou dobu konání festivalu i pro páry, které by si chtěly vyzkoušet svatbu “nanečisto.” Stačí do ní přijít od po šesté večer, nasadit si závoj, vzít do ruky květinu a Vladimír Polák pár slavnostně oddá. Vzhledem k požadavkům zákona to v těchto neplánovaných případech udělá jen jako herec, ne jako zastupitel, ale proč by si zamilovaný pár nemohl svou chvíli pořádně užít a roztočit to ve víru barev festivalu. Festivalová svatba přestává platit s poslední písní na Colours.

„Láska je tu pro všechny, a stejně tak jsme se neomezovali ani ty, kdo si chtějí užít festivalovou svatbu. V kampani Láskyplný páteček se snažíme lidi inspirovat, aby si udělali čas na sebe a na svou lásku – a svatba na festivalu je vlastně ten nejodvážnější způsob, jak to udělat. Protože když ji miluješ, není co řešit,“ vysvětluje Eva Stejskalová.

Svatby bude Kofola nabízet během léta i na dalších hudebních akcích, například na festivalu Grape. Festivalové svatby jsou součástí projektu Láskyplný páteček, kterým Kofola upozorňuje na to, že o lásku je potřeba pečovat. Podle statistik totiž většina Čechů stráví se svým parterem či partnerkou jen 2,5 hodiny denně, z toho navíc většinu času u rutinních činností. Více o Kofolích aktivitách a tipech pro trávení romantických chvil najdete na www.laskyplnypatecek.cz.

Zdroj: www.kofola.cz

Kofola

Hradní index Kláštorná Kalcia představuje nejnáročnější výšlapy na české hrady, nejvíc zabrat vám dá Ostrý na Šumavě

Když si během sezóny vyšlápnete na deset nejzajímavějších míst podle Hradního indexu Kláštorná Kalcia, nastoupáte víc než 3 400 výškových metrů a ujdete 41 kilometrů. Jde o podobné převýšení, jako kdybyste ze základního tábora zdolali Mt. Everest, a vzdálenost celého jednoho maratonu. Jedničkou mezi nejnáročnějšími hrady se stal Ostrý na Šumavě. Vystoupáte k němu téměř 700 výškových metrů, tedy 230 pater. Druhý nejnáročnější je výstup na Ralsko v Libereckém kraji, třetí potom na Rabštejn u Rýmařova v Olomouckém kraji.

Kofola

Značka Targa Florio v nové kampani oslavuje hrdiny motoristických závodů a představuje novinku, toniky se sicilskými ingrediencemi

Značka Targa Florio, známá díky limonádám ze sicilských citrusů, rozšiřuje své portfolio o novou řadu toniků. Ty jsou opět vyrobeny z poctivých surovin ze Sicílie. Uvedení novinky na trh podpoří kampaň oslavující hrdiny legendárního automobilového závodu Targa Florio, v čele se známou československou závodnicí Eliškou Junkovou.

Kofola

Na festivale Grape si v Kofokaplnke lásky povie ÁNO 6 zaľúbených párov

Šesť zamilovaných párov bude na tohtoročný festival Grape spomínať celý život. V Láskyplný piatoček, aj nasledujúcu sobotu, im totiž Kofola zorganizuje svadbu priamo v areáli festivalu. Prvé páry si už svoje ÁNO povedali v júli na festivale Colours of Ostrava, teraz v auguste sa Kofokaplnka lásky presunula práve na festival do Trenčína. Zamilované dvojice oddá zástupca mesta Trenčín, ale lásku si tu môžu spečatiť aj ďalšie páry. Sviatočná atmosféra Kofokaplnky a hudba festivalu budú tou správnou kulisou aj pre tých, čo si chcú obnoviť manželský sľub, alebo požiadať svoju polovičku o ruku.