Čekání na Vánoce zpříjemní voňavé bylinky i švestkový cider

|

Blíží se Vánoce, pro mnohé nejoblíbenější část roku. Čas rozjímání, rodinných setkávání a nadělování dárků. Nechte se unést do světa vonných adventních kalendářů, kouzelných čajových okamžiků a chutí vánočních sirupů či ciderů, které dokážou oživit ducha Vánoc a zároveň dodat domovu jedinečnou atmosféru. Vstupte do magického světa svátečních chutí a vůní.

Čekání na Vánoce zpříjemní voňavé bylinky i švestkový cider

Nejatraktivnějším vánočním bylinkovým artiklem jsou už tradičně adventní kalendáře. Také jste se jako děti těšili, jak si z nich každý den vyloupnete čokoládu? Velmi podobně to funguje i s čaji. Každý den si užijete originální dáreček, a než se nadějete, Štědrý den je tu.

Adventní kalendář Betlém

Těšení na Ježíška vám zpříjemní bylinkový adventní kalendář LEROS s ručně malovaným vystřihovacím betlémem. V kalendáři naleznete kreslené postavičky, ze kterých si můžete sestavit tradiční betlém a vyzdobit si domov kouzelným vánočním doplňkem. Kalendář navíc obsahuje 24 malovaných jmenovek na dárky pro vaše nejbližší.

Adventní kalendář stromeček

Užijte si magii předvánočního času s čajovým kalendářem se skládacím stromečkem LEROS. Každý den objevíte nový bylinkový čaj a zároveň si postupně ozdobíte vánoční stromeček. Kartičky na zakrytí čajů a ozdob jsou zároveň visačkami na dárky pro vaše milované. Stromeček lze postavit na stůl či okno nebo pověsit na zeď.

Adventní kalendář věnec

Třetí varianta bylinného kalendáře se pyšní tvarem věnce. Obsahuje 24 čajových sáčků s výběrem léčivých, funkčních a harmonizujících bylinných čajů. Jmenovky, pdo kterými jsou čaje ukryty, mají na lícové straně jehličí a budou se vám hodit k většině balících papírů. Vypitím čaje odkryjete ozdobu schovanou pod jmenovkou, a tím zdobíte věnec. Kalendář si můžete zavěsit na dveře nebo na stěnu a užít si adventní čas s šálkem čaje každý den.

Vánoční sirup

Vytvořte si vánoční pohodu s bylinkovým vánočním sirupem od LEROSU. Kombinace sladké mandarinky, kdoulovce, skořice, kardamomu a hřebíčku vytváří neodolatelnou vánoční chuť. Sirup je skvělým doplňkem do vašeho oblíbeného čaje či svařeného vína, nebo se s ním můžete zahřát místo punče.

Vánoční čaj

Užijte si Vánoce plné chuti a harmonie s limitovanou edicí bylinkového čaje LEROS. Hřejivá skořice, voňavý pomeranč, šípek, exotický badyán a hřebíčkem vytvoří během chvilky vánoční atmosféru v každém šálku.

Limitovaná edice Švestka Cider

Zima volá po teplých nápojích, proto jsme pro vás spolu s F.H. Prager připravili novinku. Jde o švestkový cider, limitovanou edici, která zahřeje i potěší. Je o trochu ostřejší než klasické cidery od Prageru, a díky stylovému balení z dílny Tomski & Polanski přinese radost od prvního rozbalení až po ochutnání. Cider najdete na e-shopu.

Užijte si klidný a požehnaný vánoční čas strávený s těmi, které máte rádi, nebo jen v tichém rozjímání se šálkem dobrého bylinkového čaje nebo teplého cideru.

Zdroj: www.kofola.cz

Kofola

Spoločnosť Kofola spúšťa plnenie nápojov do 100 % rPET vyrobeného iba zo slovenských zálohovaných fliaš

Z fľaše do fľaše, z plechovky do plechovky. Tento hlavný cieľ, prečo Slovensko v roku 2022 zaviedlo zálohový systém na jednorazové nápojové obaly, sa podarilo medzi prvými naplniť spoločnosti Kofola. V týchto dňoch spustila vo svojom výrobnom závode v Kláštore pod Znievom plnenie minerálnej vody Kláštorná Kalcia do fliaš vyrobených iba z recyklovaných PET fliaš zo slovenského zálohového systému a stáva sa tak u nás pionierom v uzavretí cirkularity svojich obalov.

Kofola

LEROS rozšiřuje své portfolio o přírodní bylinkovou kosmetiku

Tradiční česká značka LEROS, která již více než šedesát let zpracovává bylinky do čajů a bylinných směsí, představuje osvěžující řadu přírodní tělové kosmetiky „Bazalka & Verbena“. Celá kolekce má osvěžující citrusovou, jemně kořeněnou vůní bazalky, verbeny a citronové trávy, která osvěží tělo i mysl. Řada obsahuje unikátní sprchovou pastu, suchý tělový olej, vyživující tělový krém, ručně vyráběné mýdlo nebo bytovou vůni.