Úspěšní podnikatelé jako výzva k online podnikání – nová kampaň Shoptetu

|

Shoptet, přední tuzemský poskytovatel řešení pro e-commerce, představuje novou kampaň postavenou na blízkém vztahu Shoptetu s jeho zákazníky. Aktéry kampaně se tak stali lidé, kteří díky Shoptetu nastartovali své úspěšné podnikání přes e-shop.

Hlavním sdělením kampaně je výzva k podnikání online s pomocí Shoptetu a využití nekonečných možností, které tato platforma nabízí. „Kampaň zdůrazňuje, jak Shoptet podporuje a usnadňuje podnikání pro jednotlivé e-shopaře. Stejně tak může usnadnit a pomoci stovkám dalších," říká Ivo Mrena, CMO Shoptetu, na němž funguje více než 36 000 online obchodů. Kampaň je mimo jiné inovativní ve zpracování – Shoptet pracuje s novým formátem prezentace.

Různorodí klienti, různé segmenty podnikání

Při výběru firem kladl Shoptet důraz na rozmanitost. „Chceme prezentovat co nejširší spektrum našich klientů. Vybrali jsme ty, u nichž sami nakupujeme a kteří nás baví. Samozřejmě jsme brali v úvahu také segment, v němž podnikají," doplňuje Mrena.

Mezi vybrané společnosti patří Czechdesign, firma zaměřená na český a slovenský design. Dále je to e-shop Chlupáči.cz, za nímž stojí tři ženy, specializuje se na krmivo pro nemocné a seniorní domácí mazlíčky. Nelze vynechat firmu Never Enough vyrábějící kvalitní streetwearové oblečení. Podnikatelé těchto firem zdůrazňují nejen potenciál online prodeje, ale také výhody spojené s podnikáním prostřednictvím Shoptetu. „Jsou to desítky funkcí, které vám usnadní podnikání,” podotýká Radim Tuček, ředitel Czechdesignu.

Už od října k vidění především na sociálních sítích

Kampaň bude viditelná zejména na sociálních sítích, konkrétně na YouTube, Facebooku a Instagramu. Shoptet však využívá celý online marketingový mix, aby dosáhl maximálního dopadu a oslovil co nejširší spektrum zákazníků. Spuštění kampaně proběhlo v říjnu a její trvání je plánováno až do konce hlavní sezóny v prosinci.

Výzva pro všechny e-shopy

Shoptet zároveň vyzývá všechny e-shopy, aby se přihlásily do příští kampaně. „Příště můžeme vybrat právě vás a vaše podnikání. Staňte se součástí naší kampaně a představte svou firmu široké veřejnosti," zakončuje Mrena.

Zdroj: www.shoptet.cz

Shoptet

Dosahují milionových obratů výrobou kvalitních potravin s přípravou začali doma během pandemie

Martin a Markéta Kuderovi se v době pandemie dočasně přestěhovali z Prahy na Moravu. Zde začal Martin s výrobou svého vlastního kimchi. V roce 2021 pak manželé, inspirováni svou společnou láskou k dobrému a zdravému jídlu, založili společně se svými společníky firmu s názvem Živina. Dnes zaměstnávají 30 lidí a jejich firma působí ve třech městech – Přerově, Brně a Praze. Loni generovali obrat 10 milionů korun, současně plánují v příštím roce expanzi do zahraničí.

Shoptet

Rychlé, pohodlné a bezpečné online nakupování během Black Friday

E-shopy se připravují na největší nákupní akce roku – Black Friday a Vánoce. Zákazníci se mohou těšit na rychlé, pohodlné a většinou cenově výhodnější nakupování. Online nákupy znamenají nejen pohodlí domova, ale také příležitost porovnat ceny a vybírat z mnohem širší nabídky zboží, než jakou nabízí kamenné obchody. I přesto je dobré při nakupování na internetu dodržovat několik základních pravidel.

Shoptet

Výsledky online nákupů na Black Friday: Malé a střední e-shopy hlásí stabilní růst

Black Friday se stává opravdovým svátkem pro milovníky slev a výhodných nákupů. Letošní rok nebyl výjimkou. Oproti loňskému roku zaznamenaly malé a středně velké obchody nárůst prodeje o 10 %, což svědčí o stále rostoucí popularitě nakupování z pohodlí domova. Obrat všech českých e-shopů, provozovaných na platformě Shoptet, dosáhl během jediného dne přibližně 300 milionů korun. Největší zájem měli Češi o volnočasové aktivity a kosmetiku.