LEXUS UVEDE NOVÉ LBX ZÁŽITKOVÝMI AKCEMI PO EVROPĚ

|

Lexus při příležitosti uvedení zcela nového LBX, přelomového modelu této značky, připravil sérii čtyř zážitkových akcí po celé Evropě, z nichž druhá se uskuteční letos v září v Londýně. Filozofií tohoto model je snaha proměnit každodenní chvíle v něco neobyčejného.

Lexus v Londýně uspořádá uměleckou přehlídku postavenou na světelné instalaci. V místě, které se na první pohled jeví jako běžné parkoviště, návštěvníci nejprve projdou efektním průčelím a vstoupí do prostoru inspirovaného modelem LBX. Celým prostorem se návštěvníci pohybují podobně jako vozidla projíždějící parkovištěm.

Návštěvníci budou moci obdivovat pasáže a klenby vytvořené z LED osvětlení, které vytvoří atraktivní pozadí pro příspěvky na sociální sítě. ‚Extraordinary Car Park‘ bude uměleckou akcí plnou netradičních prvků, od kompozic rozvlněných světel aktivovaných hlasem až po snímače tepové frekvence, v jejímž rytmu se následně rozsvěcují LED světla.

Ústřední hodnotou značky Lexus je Omotenashi, tedy pohostinnost, která se zde projevuje v podobě uvolňujícího prostoru, kde si každý může naplno vychutnat občerstvení za doprovodu příjemného hudebního podkresu.

Výsledná instalace odprezentuje ikonický model LBX s cílem poukázat na kvality řemeslného zpracování Takumi, vetknuté doslova do každého švu tohoto prémiového kompaktního SUV. Na přiléhající galerijní stěně se budou vystaveny snímky různých možných barevných provedení interiéru LBX.

Zájemci se mohou již nyní zaregistrovat k bezplatné návštěvě prostor kliknutím sem.

Ještě před uvedením modelu LBX na trh (počátkem roku 2024) jsou na podzim a zimu 2023 naplánovány dvě další akce, a to v Madridu a v Paříži.

O modelu LBX:

Zcela nové plně hybridní elektrické LBX je doposud nejkompaktnějším vozem značky Lexus, který si však plně zaslouží postavení přelomového modelu, bourajícího tradiční hierarchii luxusu s potenciálem zaujmout roli produktu, který bude v Evropě v rámci značky Lexus měnit pravidla hry. Přírůstek do etablované modelové nabídky SUV značky Lexus je atraktivní zejména pro ty zájemce, kteří o vozu této značky dosud možná neuvažovali.

Další informace o zcela novém modelu Lexus LBX naleznete zde.

Zdroj: www.lexusnews.eu

Lexus

NOVÝ LEXUS RZ ZÍSKAL PĚT HVĚZD V BEZPEČNOSTNÍCH TESTECH EURO NCAP

Nezávislá organizace Euro NCAP zaměřená na testování bezpečnosti vozidel udělila novému Lexus RZ pětihvězdičkové ohodnocení. Vůz uspěl napříč všemi kategoriemi bezpečnosti. 87 procent dostal za ochranu dospělých cestujících a dětí, 84 procent za ochranu zranitelných účastníků silničního provozu, a 81 procent za účinnost bezpečnostních asistenčních systémů.

Lexus

Lexus LBX: nová hvězda 80. Ročníku mezinárodního filmového festivalu v Benátkách

80. ročník mezinárodního filmového festivalu v Benátkách – La Biennale di Venezia – tuto sobotu vyvrcholil tradičním předáváním cen včetně prestižního Zlatého lva za nejlepší snímek. Zatímco pořadatelé festivalu představili největší úspěchy světové kinematografie, Lexus se již posedmé za sebou rád zhostil role poskytovatele oficiálních festivalových automobilů – díky které mohl představit svoji vlastní novou „hvězdu“, model LBX.