Vodafone ve vánoční kampani přináší slevy na chytrou elektroniku až 5000 korun a inspiruje lidi k nalezení skutečných přání

|

Ve vánoční kampani Vodafone inspiruje lidi k zamyšlení nad tím, co je dělá skutečně šťastnými, i k tomu, aby svá přání sdíleli. Zároveň si připravil novinky a dárky, třeba výrazné slevy na chytrou elektroniku. V prodeji jsou i certifikované telefony iPhone z druhé ruky s dvouletou zárukou, které šetří peněženku i planetu. Neomezený tarif Super + se dá pořídit o více než 240 korun levněji a u předplacených karet jsou připraveny až 2 týdny neomezených dat zdarma. Zkrátka nepřijdou ani diváci Vodafone TV nebo studenti.

„On chtěl být muzikant, já chci být včelařka. Já chci mít psí wellness. Já chci porodit prezidentku, já pomáhat druhým…,“ zaznívá mimo jiné v jednom z vánočních spotů Vodafonu, kde už tradičně vystupuje herec Martin Hofmann.

„Při přípravě na Vánoce nám z rozhovorů se zákazníky zasvítilo jednoduché poselství: Žiji pro svou rodinu nebo okolí a ani nepřemýšlím o tom, co by mě udělalo šťastným. Proto chceme lidi inspirovat k tomu, aby si dovolili snít a dali o svých přáních vědět svým blízkým. S pomocí moderních technologií jejich přání pošleme tam, kde je největší šance, že se splní. Více informací o speciální misi se dozvíte začátkem prosince na webu vodafone.cz/vanoce,“ říká Barbora Kožíšková, ředitelka brandové komunikace Vodafonu.

Kdo si ale svým přáním není jistý nebo chce obdarovat někoho potřebného, může se podívat na Strom přání.Vodafone se spojil s Klubem svobodných matek a je tak možné udělat radost dětem osamělých maminek.

Vodafone rozdává tisícové slevy nejen na telefony

Samozřejmě i Vodafone si připravil řadu dárků a letos chce zákazníkům ukázat, jak širokou a různorodou nabídku elektroniky má. Ať už jde třeba o herní konzoli Sony PlayStation 5 nebo nový televizor, který potěší celou rodinu. Na tato zařízení i chytré telefony, tablety, notebooky nebo chytré hodinky je možnost využít slevu až 5000 korun ke každému telefonnímu číslu, dostupná je jak pro nové, tak pro stávající zákazníky.

Nově mohou i mladí a studenti do věku 26 let získat slevu na zařízení ve výši až 5000 korun k neomezeným tarifům #jetovtobě Super+ a Premium 5G. A to třeba na nový Samsung Galaxy Z Flip 256 GB nebo chytré hodinky.

Vodafone také dává druhý život telefonům iPhone. To znamená, že použitá certifikovaná zařízení vrací do oběhu s dvouletou zárukou a tím šetří planetu i peněženky zákazníků a zákaznic.

Konkrétně jde nyní o model iPhone 12 64GB za 13 601 Kč a nově pak od prosince o model iPhone 13 mini 128GB za 16 001 Kč. I tady ovšem platí možnost slevy ve výši až 5000 korun ve spojení s neomezeným tarifem.

Neomezená data ještě výhodněji a dárek u předplacených karet

Neomezený mobilní tarif Super+ lze nově získat za výhodnější cenu, a to napořád. Kdo si tarif koupí spolu s pevným internetem od Vodafonu, získá ho už dokonce o více než 240 korun levněji, jen za 755 korun měsíčně.

K předplaceným kartám jsou připraveny až dva týdny neomezených mobilních dat zdarma. Kdo má zájem, aktivujte si dárek sám na webu, kde se dozví i podrobnosti o čerpání dárku.

K televizoru Sony je tříměsíční televizní podívaná zdarma

S Vánocemi jsou spojeny pohádky a vůbec mnoho oblíbených filmů. Pro všechny zákazníky Vodafone TV je připravený ve Videotéce dárek v podobě exkluzivního obsahu z produkce HBO a HBO Max. Každý adventní víkend si tak mohou příjemně zkrátit čekání na Ježíška v sekci Vánoce na Max.

Zákazník, který nemá službu Vodafone TV a koupí si chytrý televizor Sony, získává službu na tři měsíce zdarma.

Pro velký zájem také Vodafone prodlužuje akční nabídku, kdy si zákazníci mohou pořídit pevné internetové připojení jen za 299 korun měsíčně. Akce se týká i prémiové gigabitové rychlosti.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Václav Oškrdal: Vodafone je punkovej korporát

Když se něco nepovede, je potřeba si to přiznat a poučit se z toho, říká Václav Oškrdal, který má ve Vodafonu na starost IT delivery a agile transformaci. Krok po kroku pracuje na tom, aby si lidé z byznysu a IT lépe rozuměli. Těžit by z toho měli hlavně zákazníci, protože jim budeme schopni rychleji přinášet nové služby a produkty.

Vodafone

Tady Vodafone 75: Veronika Bolfová o tarifech #jetovtobě pro mladé a studenty

Bav se. Studuj. Hlavně už nepočítej data. Takhle zní úvod do naší nabídky neomezených tarifů pro mladé a studenty. Jak se na takové nabídce pracuje, proč jsme se rozhodli pro tarify pouze s neomezenými daty a jaká je generace dnešních mladých lidí? O tom mi v dnešním podcastu řekne Veronika Bolfová, která má celý segment pro mladé ve Vodafonu na starosti.

Vodafone

Nadace Vodafone je partnerem Týdne pro Digitální Česko. Organizuje vzdělávací aktivity pro seniory v regionech

Budoucnost je digitální. To je hlavní motto letošního ročníku Týdne pro Digitální Česko, který startuje 20. listopadu pod záštitou vicepremiéra pro digitalizaci Ivana Bartoše. Partnerem letošního ročníku je i Nadace Vodafone, která pomáhá seniorům po celé ČR neztratit se v on-line světě a nabídne v Praze i regionech řadu inspirativních přednášek, workshopů a akcí. Na nich se starší generace naučí nejen to, jak technologie ovládat, ale také třeba rozpoznávat fake news nebo zabezpečit své aplikace.