Více dat, neomezené volání i SMS do všech sítí. Vodafone rozšiřuje nabídku základních tarifů

|

Vodafone přináší nabídku mobilních služeb pro každého. Dvě třetiny zákazníků si pořizují tarify s neomezenými mobilními daty a pro ty ostatní přichází vylepšení základní nabídky. Její hlavní trojici tvoří Red Basic tarify se 3 GB, 6 GB a 10 GB dat, neomezeným voláním i SMS. Také pro tyto tarify mohou lidé se zdravotním postižením nebo napjatým rozpočtem získat dvousetkorunovou dotaci.

Vodafone dlouhodobě vylepšuje svoji nabídku podle vyvíjejících se potřeb zákazníků. V červnu rozšířil nabídku neomezených tarifů a nyní přichází s doplněním základní tarifní řady, která reflektuje zvyšující se spotřebu mobilních dat.

Přibudou tak tarify se 3 GB a 10 GB dat a neomezeným voláním i SMS zprávami do všech sítí. Vše přehledně shrnuje přiložená tabulka. Balíčky přinášejí mobilní data s plnou rychlostí.

Koupit si k mobilu i pevný internet se vyplatí

Při kombinaci s pevným internetem od Vodafonu platí pro tarify Red Basic se 6 GB a Red Basic+ s 10 GB výhodnější cena. Zatímco tarif Start s 250 minutami a 1 GB dat stojí samostatně 437 korun, Red Basic s celými 6 GB, neomezeným voláním a SMS vyjde dokonce o čtyři koruny levněji – pokud si zákazník pořídí u Vodafonu také pevný internet.

„Díky vylepšení našich základních tarifů platí, že neomezené volání do všech sítí spolu s neomezenými SMS zprávami je ještě dostupnější než dosud. Zároveň narostl i objem mobilních datových balíčků,“ říká Milan Raška, zastupující marketingový ředitel Vodafonu.

U tarifů Red Basic a Red Basic+ je připravena také sleva na telefony a další zařízení ve výši dva až tři tisíce korun.

Dotace na tarif nebo pevný internet

Navíc i pro základní tarify mohou lidé se zdravotním znevýhodněním nebo napjatým rozpočtem získat dvousetkorunovou slevu.

Vedle toho nabízí Vodafone zvýhodněné neomezené tarify pro mladé do 26 let a speciální tarify lidem ve věku 60+. Na mobilní i pevné služby od Vodafonu tak dosáhne opravdu každý.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Tísňová tlačítka propojená s internetem věcí pomáhají lidem v nouzi

V době všeobecné dostupnosti mobilních telefonů je přivolání pomoci nebo řešení nouzových situací jednodušší než dřív. Přesto mohou nastat situace, kdy mobilní telefon zkrátka při ruce není. V době nehody leží v jiné místnosti, je vybitý nebo osoba, která pomoc potřebuje, už nemá sílu na to ho použít. Řešením může být tísňové tlačítko, které nabízí společnost Securitas a využívá přitom síť Vodafonu.

Vodafone

3 nejčastější důvody, proč lidem doma špatně funguje Wi-Fi. Nová služba Vodafonu je jednoduše vyřeší

Až ke dveřím bytu nebo domu vede spolehlivé internetové připojení přes kabel, přesto uživatele trápí špatně fungující bezdrátové Wi-Fi připojení u nich v domácnosti. Na vině nejsou výpadky internetové sítě, ale důvody skryté až v samotné domácí síti. Tři nejčastější potíže snadno vyřeší nová služba Vodafonu s názvem Super Wi-Fi. Ta s pomocí „chytrých krabiček“ zajistí rychlé a spolehlivé Wi-Fi pokrytí v každém koutě domova. Zároveň Vodafone spouští instalaci pevného internetu v novém kabátu, profesionál se o vše postará.

Vodafone

Tady Vodafone 74: Tomáš Vršťala o změně profese a o práci s talenty

Ještě nedávno bylo běžné, že se lidé drželi svého vzdělání a povolání po celý svůj život, ať už je to bavilo nebo ne. Dnes však žijeme v době, kdy se pracovní trh rychle mění. Opustit svou původní profesi, začít pracovat v jiném odvětví a dělat něco úplně nového, je častější a přirozenější, než kdy dříve. Ovšem, vyžaduje to odvahu. Jaké to je, vyměnit bankovnictví za telekomunikace a nebo přejít z finančního oddělení do HR – do lidských zdrojů, o tom v dnešní epizodě vypráví Tomáš Vršťala, ředitel pro rozvoj a talent ve Vodafonu.