Tady Vodafone 77: Jan Klouda o zastavení se

|

V životě je důležité umět se občas zastavit. Protože pokud to neuděláme, nenajdeme prostor pro nadhled a ztrácíme spojení sami se sebou. Můžeme se ocitnout ve stavu, kdy jedeme na autopilota, aniž bychom si uvědomovali, co skutečně chceme. O svém zastavení a objevu nedělat občas vůbec nic, mi dnes povypráví Jan Klouda. Ve Vodafonu řídí právní záležitosti, podnikatelská rizika, kontinuitu podnikání, velkoobchod a korporátní bezpečnost. My se v dnešní epizodě nebudeme věnovat jeho primární práci, ale protože je ve Vodafonu ambasadorem programu, který myslí na lidi se specifickými potřebami, zastavíme se také u toho, co pro ně děláme a na závěr se dozvíte něco o projektu Advokáti proti totalitě.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Vodafone se letos nedrží nohama na zemi - s pomocí satelitu vystřelí vánoční přání svých zákazníků až ke hvězdám

Stát se muzikantem, porodit prezidentku nebo pomáhat druhým. Vodafone ve své vánoční kampani inspiruje lidi k tomu, aby si dovolili snít a svá skutečná přání sdíleli s těmi nejbližšími. Nyní ale za pomoci moderních technologií pošle jejich nejniternější touhy až tam, kde bude největší šance, že se nakonec splní. Přes satelit je totiž vystřelí ke hvězdám, na oběžnou dráhu. Ne náhodou se totiž říká, že když po něčem opravdu toužíme, celý vesmír se spojí, aby nám to pomohl uskutečnit.

Vodafone

Firmy a instituce se spojily v boji proti domácímu násilí. Ve společné Chartě se zavazují k osvětě a pomoci obětem z vlastních řad

Každá pátá žena se během života setká s fyzickým nebo sexuálním násilím, nějakou z forem psychického zneužívání zažije dokonce téměř 50 % Češek. Toto násilí tak představuje jednu z nejčastějších forem porušení lidských práv. Závažnost dopadů domácího násilí si uvědomují i tuzemští zaměstnavatelé z řad firem a institucí, celkem 16 jich společně podepsalo Chartu proti domácímu násilí. Ta byla symbolicky představena 11. prosince při příležitosti Mezinárodního dne lidských práv.