Zvýhodněná data a SIM karty: SAZKAmobil představuje letní nabídku

|

Mobilní operátor SAZKAmobil představuje prázdninovou nabídku, která zákazníkům přinese výhodná data nebo SIM karty. Letní akce platí do 31. srpna a přináší zajímavé akce jak pro zákazníky využívající prodejní síť Sazky, tak i ty v online prostředí.

Zvýhodněná SIM karta ve více než 7 500 prodejních místech po celém Česku

V prodejní síti a značkových prodejnách Sazky je nově v nabídce zvýhodněná SIM karta, která má vyšší kredit, než je pořizovací cena. „V létě se vždycky snažíme pro naše zákazníky vymyslet nějaké výhodné nabídky. Letos jsme si pro ně připravili SIM kartu, kterou lze pořídit za 99 korun, ale s kreditem 150 korun,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu. Navíc jako odměnu k nové SIM kartě si mohou zákazníci užít balíček 10 GB dat za 100 korun, když do tří dnů SIM aktivují.

10 GB dat za symbolických 10 korun v online prostředí

Pro zákazníky v online prostředí si pak operátor připravil nabídku 10 GB dat za symbolických 10 korun. Ten, kdo si online koupí SIM kartu za standardní cenu 150 korun a do tří dnů od doručení ji aktivuje, získá 10 GB dat za 10 korun,“ vysvětluje Schmiedhammer. Balíček je možné pořídit ať už na webových stránkách SAZKAmobilu, v internetové samoobsluze, prostřednictvím mobilní aplikace, anebo na zákaznické lince.

Mobilní operátor se rozhodl do konce léta ještě nabídnout dokupový datový balíček k předplacence. Přes SMS nebo skrze zákaznickou linku je možné, po vyčerpání standardního datového balíčku, pořídit dokupový balíček 5 GB dat za 60 korun. „SAZKAmobil navíc poskytuje superrychlé připojení v 5G síti pro všechny bez omezení a příplatků. Po vyčerpání dat navíc připojení nevypínáme, pouze ho zpomalíme,“ uzavírá Jan Schmiedhammer.

Největší virtuální mobilní operátor SAZKAmobil začal poskytovat služby svým zákazníkům již 18. února 2014. Vsadil na spojení se značkou s dlouholetou tradicí a rozsáhlou sítí poboček, příznivé ceny volání i mobilních dat a také na propojení s číselnou loterií SAZKAmobil šance. A sázka se vyplatila, dnes je SAZKAmobil největší nezávislý virtuální mobilní operátor v České republice.

Bližší informace k akcím na www.sazkamobil.cz.

Zdroj: www.sazka.cz

Sazka

Czech Tour: Chris Froome, tři elitní formace World Tour a hvězdy českého pelotonu

Bude to show! Na startu Czech Tour, nejprestižnějšího etapového závodu u nás, se objeví hvězdný Chris Froome z Israel – Premier Tech, tři týmy z World Tour i česká špička. Fanouškům se představí od 27. do 30. července zejména v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Na cyklisty čeká ve čtyřech dnech porce téměř 11,5 tisíce výškových metrů. Pro diváky je navíc připravený bohatý doprovodný program.

Sazka

Muž vsadil šest trojek a odnesl si 1,25 milionu

Neuvěřitelné štěstí měl muž, který v pátek vsadil padesát korun v číselné loterii Kameny od společnosti Sazka. V online hře, která je založená na tipovaní kombinace šesti čísel nebo jejich součtu, vybral šest trojek a odnesl si 1 250 000 korun.

Sazka

Ve Sportce padl Superjackpot: 185milionová výhra putuje za sázejícím z Karlovarska

Nejvyšší letošní výhru ve Sportce si užije sázející z Karlovarska. Právě ten si vsadil sázenku na čerpací stanici, díky níž vyhrál v pátek 11. srpna Superjackpot z 2. tahu Sportky a s ním částku 185 120 593 Kč. Jde o nejvyšší výhru ve Sportce za poslední 3 roky, rekordní byl pro sázkaře doposud rok 2020 s výhrou 192 milionů.