Značka babylove slaví 25 let

|

Oceňované produkty pro děti již čtvrt století na trhu

Značka babylove z portfolia dm drogerie markt se na trhu poprvé objevila v Německu v roce 1996. Do České republiky dorazila o pár let později v podobě nabídky několika druhů plen a produktů pro nejmenší zákazníky. Od té doby se privátní značka dm drogerie významně rozrostla a vydobyla si pozici uznávané stálice na trhu dětského drogistického zboží. Značka babylove letos slaví 25 let.

„Hlavním záměrem dm drogerie při zavedení značky babylove bylo nabídnout kvalitní zboží za nízkou cenu také rodičům malých dětí. Že se cíl daří plnit, dosvědčí opakované ocenění značky, naposledy například v podobě Mamavolby za rok 2020, a to hned v několika kategoriích,“ vysvětluje Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

V nabídce drogerie lze aktuálně pod touto značkou nalézt více než 290 produktů od příkrmů přes nerozbitné nádobí s veselými motivy až po potřeby pro těhotné a kojící ženy. Výrobky značky babylove tak tvoří hned čtvrtinu z celého baby sortimentu.

Všechny produkty výživy, například přesnídávky, tyčinky a kaše, jsou k dostání v bio kvalitě, neboť jsou připravovány z prvotřídních surovin z kontrolovaného biologického zemědělství. Nádobí, hračky, dudlíky a další nezbytné vybavení domácnosti, v níž je pečováno o malé miminko, jsou vyráběny z kvalitního a zdraví nezávadného materiálu. Dětská kosmetika dm značky babylove je maximálně ohleduplná k potřebám jemné dětské pokožky. Neobsahuje konzervační látky, látky na bázi minerálních olejů ani barviva. „Za svou oblibu u českých maminek vděčí babylove nejen vysoké kvalitě, svůj podíl má jistě i šíře nabídky a samozřejmě příznivá cena,“ dodává Jiří Peroutka.

Produkty značky babylove

1babylove | vlhčené ubrousky s obsahem vody 99 %

MAMAVOLBA: Vítěz v kategorii Přebalování – Péče – ubrousky 2020

Množství: 80 ks

Cena: 49,90 Kč

2. babylove | bio špaldové sušenky oves & maliny

MAMAVOLBA: Novinka roku 2020 v kategorii Nejlepší výživa 2020

Množství: 125 g

Cena: 29,90 Kč

3babylove | bio nemléčná ovesná kaše

Množství: 200 g

Cena: 39,90 Kč

4babylove | nature miska pro děti

Množství: 1 ks

Cena: 109 Kč

5babylove | zklidňující koupel sensitive

Množství: 500 ml

Cena: 69,90 Kč

6babylove | bio tyčinka jablko & aronie

Množství: 25 g

Cena: 9,90 Kč

7 babylove | Mama prsní vložky bílé

Množství: 60 ks

Cena: 59,90 Kč

8babylove | silikonový dudlík 0–6 měsíců

MAMAVOLBA: Vítěz v kategorii Péče o dítě – Dudlíky 2020

Množství: 2 ks

Cena: 49,90 Kč

9babylove | nature tuhé mýdlo 2v1

Množství: 60 g

Cena: 119 Kč

10babylove | nature tělové máslo tuhé

Množství: 30 g

Cena: 99 Kč

Zdroj: www.dm.cz

dm

Společnost dm uvádí vlastní produkty neutrální k životnímu prostředí, nesou označení Pro Climate

Společnost dm drogerie markt vyvinula ve spolupráci s Technickou univerzitou v Berlíně jedinečný přístup k výrobě drogistických produktů, které jsou nejen klimaticky neutrální, ale také neutrální k životnímu prostředí. Negativní dopady na životní prostředí při jejich produkci a likvidaci byly během vývoje pečlivě analyzovány, sníženy a kompenzovány kromě emisí CO i v dalších čtyřech oblastech souvisejících s životním cyklem produktů. To umožňuje tyto produkty vyrábět s co nejlepší možnou ekobilancí. Novou řadu nazvala dm drogerie Pro Climate a dočkají se jí privátní značky jako alverde, Denkmit, Jessa, SUNDANCE či Sanft&Sicher. V první fázi bude na český trh postupně uvedeno hned 14 produktů neutrálních k životnímu prostředí.

dm

dm informuje:

dmBio mleté mandle, 200 g. Stažení se týká produktů s datem minimální doby trvanlivosti 29.4.2022. Datum minimální doby lze snadno najít na obalu produktu.

dm

Jak na dokonalou manikúru, když jsou salóny zavřené

Zimní rukavice s příchodem jarního počasí pomalu odkládáme zpět do skříní a naše ruce i nehty tak vystavujeme okolí na odiv. Současná situace, kdy jsou kosmetické salony zavřené, však – zdá se – pěstěným rukám příliš nepřeje. Nehty přitom vyžadují stejně intenzivní péči jako pokožka či vlasy. Jak si poradit s domácí manikúrou, než nehtová studia opět otevřou?