Vodafone přináší nové tarify pro podnikatele. Rozsah služeb je daleko za hranicí toho, co bylo dosud běžné

|

Jak dnes může vypadat tarif pro podnikatele od Vodafonu? Obsahuje neomezená data, neomezené mezinárodní volání po celém světě, v ceně má i službu OneNumber nebo licenci Microsoft 365 Business Premium. Svým záběrem se tak dostává daleko za hranici toho, co bylo dosud u mobilního tarifu běžné. Z celkem pěti nových tarifních řad si vyberou živnostníci i firmy s nejvyššími nároky.

Pro živnostníky, malé i střední firmy si Vodafone připravil novou nabídku tarifů se spoustou změn. Připravené jsou tarifní řady Business SMART, VOLUME a SPEED. Vedle toho také samostatná řada datových služeb a poslední řada představuje nabídku tarifů pro internet věcí (IoT). Prodej tarifů pro nové zákazníky odstartuje 29. února, ti stávající si mohou nové tarify předobjednat už nyní.

„Nechceme nabízet jen mobilní tarify. Dlouhodobě s naší značkou Vodafone Business míříme k tomu, aby nás trh vnímal jako partnera pro firemní zákazníky. Těm nabízíme kompletní řešení od základních telekomunikačních služeb přes digitalizaci jejich podnikání až po třeba kyberbezpečnost, cloudové nebo IoT služby. To vše jim pomáhá v jejich každodenním životě,“ říká k nové nabídce Veronika Brázdilová, viceprezidentka Vodafonu pro firemní zákazníky. Pomoc firmám může zahrnovat například také monitorování, odstraňování a řešení IT problémů, pravidelnou údržbu systémů, zálohování dat nebo opravy zabezpečení a optimalizaci výkonu.

Základní tarify Business SMART

Všechny nové tarify, tedy i základní tarify SMART, obsahují službu VPN, díky které mají lidé volání a SMS zprávy v rámci své firmy zcela zdarma. Základní tarify nabízejí především volání a SMS zprávy, k tomu případně 1 GB dat. Startují na ceně 77 korun měsíčně bez DPH, jak ukazuje přiložená tabulka.

Tarify Business VOLUME

Tarify Business VOLUME spojuje to, že obsahují neomezené volání i SMS zprávy. Součástí těchto tarifů je už zmíněná služba VPN, ale také aplikace CyberWall, která ochrání telefon před viry, malwarem, SMS phishingem i nevhodnou Wi-Fi. Tarify obsahují 1 až 25 GB dat, stojí od 417 korun měsíčně bez DPH.

SPEED – tarify s neomezenými daty

Oproti řadě VOLUME obsahují všechny tarify SPEED navíc neomezený objem mobilních dat. Součástí většiny z nich je i služba OneNumber, která umožňuje lidem sdílet své telefonní číslo a data s chytrými hodinkami nebo tabletem a být ve spojení kdekoli i bez telefonu.

Nejsilnější z tarifů SPEED (viz přiložený přehled tarifů) zahrnuje také neomezené mezinárodní volání po celém světě, téměř 90 GB dat v EU, 31 dní Roamingu na den ve vybraných destinacích mimo EU nebo licenci Microsoft 365 Business Premium. „Cloudové služby jsou základem pro úspěšnou a efektivní spolupráci v malých i velkých firmách. S našimi nejlepšími tarify SPEED mohou být podnikatelé efektivní a pracovat odkudkoli. Proto jsme do nabídky přidali i výhodnou neomezenou datovou SIM kartu, se kterou se bez potíží připojíte i na cestách a Wi-Fi nemusíte hledat ani v zahraničí. Konkrétně v zemích Roamingové zóny 1 můžete využít až 60 GB dat,“ doplňuje viceprezidentka Veronika Brázdilová. Neomezená datová SIM karta stojí jako doplněk k vybraným tarifům pouze 449 korun bez DPH.

Pořízení SPEED tarifů má další výhodu: na nákup nového telefonu lze získat slevu až 5 000 korun. Pokud se přitom zákazníkovi na tomto telefonu během tří měsíců od pořízení rozbije displej, vymění mu ho Vodafone zcela zdarma. Tarify z této řady jsou za cenu od 777 korun měsíčně bez DPH.

Datové a IoT tarify pro podnikatele

Další nová tarifní řada DATA obsahuje datové tarify, to znamená mobilní internet v rozsahu od 7 GB dat měsíčně až po neomezená data s neomezenou rychlostí. Ceny začínají na 299 korunách bez DPH.

Poslední novinkou je IoT řada, jde o výhodné SIM karty pro internet věcí (IoT). Přenos dat například u některých čidel je velice úsporný, proto tyto tarify startují už od objemu 5 MB dat a ceny 49 korun bez DPH měsíčně, jak ukazuje tabulka.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Tady Vodafone 80: Miroslav Filip o nepřímém prodeji

Dnešní epizoda je věnována tématu nepřímého prodeje, což je obchodní strategie, při níž firma prodává své produkty nebo služby pomocí obchodních partnerů. I Vodafone tento přístup k prodeji svých služeb využívá a prostřednictvím partnerů a jejich obchodníků prodává své telekomunikační služby živnostníkům a firmám do 50 zaměstnanců. Proč takovou síť máme, jak celá spolupráce s partnery funguje a co všechno tomuto segmentu firemních zákazníků umíme nabídnout, mi dnes poví Miroslav Filip, který má síť nepřímého prodeje ve Vodafonu na starosti.

Vodafone

Tady Vodafone 81: Michal Müller o Vodafone Business a SD-WAN

Kromě značky Vodafone se na trhu objevuje také samostatná značka s názvem Vodafone Business, která zahrnuje veškeré produkty a služby pro firemní zákazníky. My už jsme se o našem obchodním oddělení bavili v předchozí epizodě, ve které jsme představili naši síť nepřímého prodeje. Dnes se ale podíváme na větší firmy, větší zákazníky a hlavně na služby, které je nejvíce zajímají, jako je třeba softwarem řízená síť nebo cloud. Dozvíte se také o naší nové spolupráci s Microsoftem, o partnerství s mezinárodní soutěží IDC Future Enterprise Awards a také si řekneme něco zajímavého o Singapuru, kam se pracovně loni na podzim vydal můj další host. Je jím Michal Müller, obchodní ředitel pro firemní zákazníky ve Vodafonu.

Vodafone

Vodafone podpořil stipendia pro romské studenty a studentky. V rámci partnerství nabízí i možnost pracovních stáží

Vzdělání dostupné pro každého a rovné šance na dobré pracovní uplatnění. Pro řadu lidí naprostá samozřejmost, ne ale pro Romy, což potvrzují i závěry Rady Evropy z loňského roku. Vodafone proto nyní podpořil částkou sto tisíc korun stipendijní program pro talentované romské studenty a studentky, který jim pomáhá dosáhnout na kvalitní vzdělání a jeho prostřednictvím dává i příslib lepší budoucnosti. Po dostudování mohou také využít pestré nabídky pracovních příležitostí nebo stáží, které Vodafone mladým lidem dlouhodobě nabízí.