Vodafone má nový hardware pro svou TV i pevný internet. Televizní zážitek je příjemnější, domácí Wi-Fi výkonnější

|

Ode dneška si lze pořídit Vodafone TV s novou generací set-top boxu nazvaném Vodafone TV 3. Ten nově nabízí obchod s aplikacemi nebo třeba integrovaný Chromecast umožňující přenášet obsah z mobilního zařízení přímo do televizoru. Další novinkou z Vodafonu je modem pro pevné internetové připojení „Vodafone Station Wi-Fi 6“, jehož silnější a modernější Wi-Fi síť domácnosti ocení.

Černá „krabička“, která i starý televizor promění v moderní televizi s obrovským počtem programů a online videoték a služeb, má ode dneška na trhu novou generaci s názvem Vodafone TV 3. Nejnovější set-top box od Vodafonu obsahuje operační systémem Android, každý si díky tomu do boxu může stáhnout a nainstalovat oblíbené aplikace nebo hry.

Náš nový set-top-box Vodafone TV 3 je branou k neomezené zábavě. Nejen, že dokáže ze staršího televizoru udělat moderní multimediální centrum pro sledování jakéhokoliv oblíbeného pořadu, ale zákazníci si mohou pustit i aplikace jako Voyo, HBO Max nebo třeba YouTube. Navíc box přináší mnoho dalších aplikací a her, které je možné si stáhnout stejným způsobem, na jaký jsou lidé zvyklí z chytrých telefonů s operačním systémem Android. Vodafone TV 3 tak patří k nejmodernějším boxům na našem trhu,“ říká Milan Raška, který má rozvoj televizních služeb ve Vodafonu na starosti.

Dalším pozitivem nového set-top boxu je integrovaná funkce Chromecast, je tedy možné přenášet (streamovat) obsah z mobilního zařízení přímo do televizoru. Vedle toho set-top box přináší upravené uživatelské prostředí, které dává divákům lepší přehled o tom, co se děje na obrazovce.

Aplikace Vodafone TV je nově i v televizích LG

Kdo nechce nebo nemůže sledovat televizi od Vodafonu přes set-top box, má spoustu dalších možností. Lze si ji pustit přes aplikaci v mobilním telefonu i tabletu, další cestou je sledování na počítači a notebooku přes webový prohlížeč.

V chytrých televizorech si pak jen stačí nainstalovat aplikaci Vodafone TV, ať už jde o televizory Samsung TV nebo Android TV. Od ledna 2024 je aplikace Vodafone TV dostupná také pro televize LG vyrobené od roku 2020 a s operačním systém webOS 5.x a novějším.

Nový modem s rychlejší a robustnější Wi-Fi sítí

Na přelomu roku zároveň zařadil Vodafone do prodeje modernější generaci modemu, který je potřeba v domácnosti pro pevné internetové připojení. Vodafone Station Wi-Fi 6 disponuje novější generací Wi-Fi, která je robustnější, zvládne obsluhovat více zařízení a datových požadavků (a to i současně), dosahuje vyšších rychlostí přenosu, efektivněji využívá pásma nebo minimalizuje překryvy – je tedy ideální i do silně rušených oblastí.

Obecně je tak modem technologicky vyspělejší a přináší výrazně kvalitnější Wi-Fi připojení. Zákazníci si ho k pevnému internetovému připojení mohou pronajmout za 100 korun měsíčně.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Tady Vodafone 79: Eva Siberová, Lenka Junková a Ivana Mrázková o náborech do Vodafonu

Je tu nový rok a s ním přichází nové plány a chuť něco změnit. Nový rok často vnímáme jako možnost obrátit list. A tak mě napadlo, že bychom mohli prozkoumat téma, které se změnou také souvisí - nová práce. Dnes se budeme bavit o tom, jak probíhají nábory nových lidí do Vodafonu, zaměříme se na užitečné tipy, jak má vypadat ideální životopis, jak uspět u pohovoru a třeba vás budeme inspirovat k tomu, že otevřete naše kariérní stránky a přidáte se k nám. Mám ve studiu tři náborářky: Evu Siberovou, Lenku Junkovou a Ivanu Mrázkovou - první hlasy, které uslyšíte, když se o místo ve Vodafonu budete ucházet.

Vodafone

Digitalizace může zvýšit hospodářský výkon EU o další Nizozemsko, uvádí nová mezinárodní studie

Evropa čelí hospodářské stagnaci a počet evropských firem zastoupených v žebříčku Fortune Global 500 se mezi lety 2005 a 2021 propadl téměř na polovinu. V oblasti umělé inteligence EU zaostává za USA a Čínou, podobné je to v zavádění cloud computingu a 5G, uvádí nová mezinárodní studie Vodafone Group. Podle ní je potřeba restartovat evropskou regulaci telekomunikací a vytvořit jednotný trh, který přiláká potřebné investice.

Vodafone

Vodafone přináší nové tarify pro podnikatele. Rozsah služeb je daleko za hranicí toho, co bylo dosud běžné

Jak dnes může vypadat tarif pro podnikatele od Vodafonu? Obsahuje neomezená data, neomezené mezinárodní volání po celém světě, v ceně má i službu OneNumber nebo licenci Microsoft 365 Business Premium. Svým záběrem se tak dostává daleko za hranici toho, co bylo dosud u mobilního tarifu běžné. Z celkem pěti nových tarifních řad si vyberou živnostníci i firmy s nejvyššími nároky.