Vodafone 82: Robert Pešta a Marie Dvořáková o fiber internetu

|

Dnes se podíváme do světa připojení a prozkoumáme internet, který se stal neodmyslitelnou součástí našich každodenních životů. Moderní lidé a rodiny chtějí ale víc, než jen mít doma internet. Chtějí skvělé online zážitky, při kterých je nic neomezuje. Řekneme si všechno o našem gigabitovém fiber internetu a poradíme vám, jak můžete rozšířit signál vašeho internetu všude tam, kde ho zkrátka potřebujete mít.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Vodafone se připojil k Národnímu dni bez spěchu

Osvětová iniciativa Národní den bez spěchu má přivést lidi k tomu, aby si uvědomili, že je potřeba zpomalit. Na jeden den si dopřát trochu více času na obvyklé aktivity, o pár minut věci odložit. Jde především o výzvu všem řidičům, aby přemýšleli o tom, zda skutečně potřebují kvůli spěchu riskovat své zdraví i zdraví ostatních.

Vodafone

Tady Vodafone 83: Šimon Mudra o ochraně osobních údajů

V poslední epizodě jsme si povídali o internetu, který nám přináší spoustu pozitiv, ale jakmile do něj vypustíme své soukromí, těžko ho pak získáme zpátky. Lidé tu sdílí své zážitky, používají aplikace, které jim usnadňují život, ale také o nás zaznamenávají velké množství informací. A protože digitální stopa každého z nás roste, je klíčové porozumět nejen tomu, jaké údaje jsou o nás shromažďovány, ale také jak je chránit před nečekanými riziky a útoky. Ochrana soukromí včetně osobních, provozních a lokalizačních údajů je pro Vodafone velmi důležitá. A nejen proto máme ve firmě člověka, který zastává funkci pověřence pro ochranu osobních údajů. Jak jeho role ovlivňuje fungování našich služeb a jak dohlíží na soukromí našich zákazníků, aby bylo jako v bavlnce, mi poví on sám.