Tady Vodafone 83: Šimon Mudra o ochraně osobních údajů

|

V poslední epizodě jsme si povídali o internetu, který nám přináší spoustu pozitiv, ale jakmile do něj vypustíme své soukromí, těžko ho pak získáme zpátky. Lidé tu sdílí své zážitky, používají aplikace, které jim usnadňují život, ale také o nás zaznamenávají velké množství informací. A protože digitální stopa každého z nás roste, je klíčové porozumět nejen tomu, jaké údaje jsou o nás shromažďovány, ale také jak je chránit před nečekanými riziky a útoky. Ochrana soukromí včetně osobních, provozních a lokalizačních údajů je pro Vodafone velmi důležitá. A nejen proto máme ve firmě člověka, který zastává funkci pověřence pro ochranu osobních údajů. Jak jeho role ovlivňuje fungování našich služeb a jak dohlíží na soukromí našich zákazníků, aby bylo jako v bavlnce, mi poví on sám.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Tady Vodafone 84: Martina Hynková Vrbová o práci moderátorky a knize Žiju bez dětí

Dnes je se mnou ve studiu Martina Hynková Vrbová, známá moderátorka, bývalá televizní hlasatelka a autorka knihy Žiju bez dětí, ve které vyzpovídala ženy, které se nestaly matkami. Martina má za sebou fascinující životní příběh, bohatou kariéru a to nejen u nás v Česku, ale i ve Státní španělské televizi. Zajímá se o energetickou medicínu, která vychází ze znalostí a dovedností původních obyvatel Jižní a Střední Ameriky. Připravte se na velmi inspirativní rozhovor.

Vodafone

Ve spojení i bez telefonu. Vodafone jako první na trhu garantuje službu OneNumber už pro tři značky chytrých hodinek

Není potřeba řešit, jestli se mobil vejde do kabelky, kapsy nebo nebude překážet při sportování. Telefon může zůstat doma a stejné telefonní číslo, na které už je zákazník zvyklý, lze používat i na chytrých hodinkách. Umožňuje to služba OneNumber a na výběr jsou už hodinky tří značek, u kterých Vodafone tuto inovativní službu garantuje. Jde o Apple, Samsung a ode dneška také Xiaomi. Pojištění Vodafone Care přitom kryje náhodné poškození i krádež hodinek.