Tady Vodafone 80: Miroslav Filip o nepřímém prodeji

|

Dnešní epizoda je věnována tématu nepřímého prodeje, což je obchodní strategie, při níž firma prodává své produkty nebo služby pomocí obchodních partnerů. I Vodafone tento přístup k prodeji svých služeb využívá a prostřednictvím partnerů a jejich obchodníků prodává své telekomunikační služby živnostníkům a firmám do 50 zaměstnanců. Proč takovou síť máme, jak celá spolupráce s partnery funguje a co všechno tomuto segmentu firemních zákazníků umíme nabídnout, mi dnes poví Miroslav Filip, který má síť nepřímého prodeje ve Vodafonu na starosti.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Tady Vodafone 81: Michal Müller o Vodafone Business a SD-WAN

Kromě značky Vodafone se na trhu objevuje také samostatná značka s názvem Vodafone Business, která zahrnuje veškeré produkty a služby pro firemní zákazníky. My už jsme se o našem obchodním oddělení bavili v předchozí epizodě, ve které jsme představili naši síť nepřímého prodeje. Dnes se ale podíváme na větší firmy, větší zákazníky a hlavně na služby, které je nejvíce zajímají, jako je třeba softwarem řízená síť nebo cloud. Dozvíte se také o naší nové spolupráci s Microsoftem, o partnerství s mezinárodní soutěží IDC Future Enterprise Awards a také si řekneme něco zajímavého o Singapuru, kam se pracovně loni na podzim vydal můj další host. Je jím Michal Müller, obchodní ředitel pro firemní zákazníky ve Vodafonu.

Vodafone

Vodafone podpořil stipendia pro romské studenty a studentky. V rámci partnerství nabízí i možnost pracovních stáží

Vzdělání dostupné pro každého a rovné šance na dobré pracovní uplatnění. Pro řadu lidí naprostá samozřejmost, ne ale pro Romy, což potvrzují i závěry Rady Evropy z loňského roku. Vodafone proto nyní podpořil částkou sto tisíc korun stipendijní program pro talentované romské studenty a studentky, který jim pomáhá dosáhnout na kvalitní vzdělání a jeho prostřednictvím dává i příslib lepší budoucnosti. Po dostudování mohou také využít pestré nabídky pracovních příležitostí nebo stáží, které Vodafone mladým lidem dlouhodobě nabízí.