Tady Vodafone 79: Eva Siberová, Lenka Junková a Ivana Mrázková o náborech do Vodafonu

|

Je tu nový rok a s ním přichází nové plány a chuť něco změnit. Nový rok často vnímáme jako možnost obrátit list. A tak mě napadlo, že bychom mohli prozkoumat téma, které se změnou také souvisí - nová práce. Dnes se budeme bavit o tom, jak probíhají nábory nových lidí do Vodafonu, zaměříme se na užitečné tipy, jak má vypadat ideální životopis, jak uspět u pohovoru a třeba vás budeme inspirovat k tomu, že otevřete naše kariérní stránky a přidáte se k nám. Mám ve studiu tři náborářky: Evu Siberovou, Lenku Junkovou a Ivanu Mrázkovou - první hlasy, které uslyšíte, když se o místo ve Vodafonu budete ucházet.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Digitalizace může zvýšit hospodářský výkon EU o další Nizozemsko, uvádí nová mezinárodní studie

Evropa čelí hospodářské stagnaci a počet evropských firem zastoupených v žebříčku Fortune Global 500 se mezi lety 2005 a 2021 propadl téměř na polovinu. V oblasti umělé inteligence EU zaostává za USA a Čínou, podobné je to v zavádění cloud computingu a 5G, uvádí nová mezinárodní studie Vodafone Group. Podle ní je potřeba restartovat evropskou regulaci telekomunikací a vytvořit jednotný trh, který přiláká potřebné investice.

Vodafone

Vodafone přináší nové tarify pro podnikatele. Rozsah služeb je daleko za hranicí toho, co bylo dosud běžné

Jak dnes může vypadat tarif pro podnikatele od Vodafonu? Obsahuje neomezená data, neomezené mezinárodní volání po celém světě, v ceně má i službu OneNumber nebo licenci Microsoft 365 Business Premium. Svým záběrem se tak dostává daleko za hranici toho, co bylo dosud u mobilního tarifu běžné. Z celkem pěti nových tarifních řad si vyberou živnostníci i firmy s nejvyššími nároky.

Vodafone

Tady Vodafone 80: Miroslav Filip o nepřímém prodeji

Dnešní epizoda je věnována tématu nepřímého prodeje, což je obchodní strategie, při níž firma prodává své produkty nebo služby pomocí obchodních partnerů. I Vodafone tento přístup k prodeji svých služeb využívá a prostřednictvím partnerů a jejich obchodníků prodává své telekomunikační služby živnostníkům a firmám do 50 zaměstnanců. Proč takovou síť máme, jak celá spolupráce s partnery funguje a co všechno tomuto segmentu firemních zákazníků umíme nabídnout, mi dnes poví Miroslav Filip, který má síť nepřímého prodeje ve Vodafonu na starosti.