Sazka nově jako jediná nabízí variabilní hodnoty PINů v paysafecard

|

Paysafecard je čím dál oblíbenější nástroj pro bezpečné platby v hotovosti na internetu. Lze jeho prostřednictvím platit v e-shopech, hradit poplatky za předplacené služby, pořídit hry a herní doplňky a mnoho dalšího. Nově společnost Sazka nabízí jako jediná v Česku možnost zakoupit si v její prodejní síti předplacený kupón paysafecard v libovolné hodnotě.

Dosud bylo na českém trhu možné zakoupit paysafecard v přednastavených hodnotách 200, 500, 1200, 2500 korun. Sazka však ve spolupráci s paysafecard spouští prodej variabilní hodnoty PINů. Zákazník si tak na terminálu Sazky může zakoupit PIN v požadované částce mezi 200 a 2500 korunami,“ popisuje Jan Schmiedhammer, ředitel Finančních a transakčních služeb společnosti Sazka, a doplňuje: „Samotná platba pak probíhá jednoduše prostřednictvím 16místného PINu. PINem lze navíc platit opakovaně až do vyčerpání celé jeho hodnoty.“

Paysafecard je spolehlivá a bezpečná hotovostní platba, se kterou může zákazník jednoduše zaplatit v online světě za hry, herní doplňky, hudbu, filmy a další služby na internetu. Paysafecard jako platební kanál podporují ty nejznámější počítačové, konzolové a mobilní hry i vybrané aplikace a služby, jako je třeba Spotify, Playstation, Deezer, Microsoft, Xbox, Google Play a další. Díky širokým možnostem uplatnění je také skvělým dárkem, se kterým si obdarovaný vybere přesně to, co ho v online světě zábavy nejvíce zajímá.

Sazka je zároveň nejdostupnějším místem pro nákup nebo dobití paysafecard, službu lze pořídit na více než 7 500 terminálech včetně terminálů ve vybraných pobočkách České pošty. Paysafecard díky husté síti prodejních míst je možné koupit v podstatě kdykoli a kdekoli, a to i v noci, o víkendech nebo státních svátcích. Více než 700 prodejních míst s terminálem společnosti Sazka je totiž otevřeno nonstop.

Zdroj: www.sazka.cz

Sazka

SAZKAmobil přichází s podzimní nabídkou, ideální třeba pro rodiče dětí, které s mobilem začínají

Na začátek školního roku připravil největší tuzemský virtuální mobilní operátor SAZKAmobil výhodné akce, které jsou ideální například pro rodiče, kteří svým dětem kupují první mobil. Pokud jim do konce října aktivují SIM kartu za 99 korun, rovnou dostanou kredit v hodnotě 150 korun. Jako odměnu mají nově k simce ještě možnost nákupu až tří zvýhodněných 5 GB datových balíčků. A to není vše. Zároveň s tím SAZKAmobil prodlužuje letní slevy na výhodné datové balíčky. Jejich benefitem je i to, že zákazníkům po vyčerpání dat připojení nikdo nevypne, pouze se zpomalí.

Sazka

Finančně v pohodě se cítí necelých 10 % Čechů. Nejvíce je aktuálně trápí zvýšení cen základních věcí

Největší finanční stres mají obyvatelé České republiky kvůli zvyšujícím se cenám potravin a energií, nízkým úsporám nebo rostoucím nákladům na bydlení. Části populace rovněž vadí, že nemá dostatek peněz na volnočasové aktivity. Tyto informace vyplývají z aktuálního srpnového průzkumu společnosti Sazka, kterého se účastnilo 1050 respondentů. Jeho cílem bylo zjistit, jak by Češi naložili s penězi, kdyby uspěli v jejích číselných loteriích Renta. Hlavní výhrou v Extra Rentě je měsíční obnos 100 000 korun nebo nově i 200 000 Kč po dobu 20 let. Ve zcela nové hře Mini Renta se hraje o hlavní výhru 1 000 korun denně na jeden rok.

Sazka

Královna české cyklistiky a novopečená mistryně ČR chce na olympiádu. Ke splnění snu jí pomáhá Sazka

Úřadující Mistryně Evropy a nejlepší česká cyklistka za rok 2022 pokračuje v krasojízdě. Čerstvě plnoletá Iveta Miculyčová o víkendu vyhrála mistrovství ČR ve Freestyle BMX Parku a k pátečním osmnáctinám dostala velký dárek: jejím generálním partnerem se stává Sazka. Česká loterijní jednička už rok systematicky podporuje rychle rostoucí českou BMX komunitu a nyní pomůže Ivetě s dalšími zahraničními tréninkovými kempy, lepším vybavením i spolupráci s profesionály.