Měníme byty v úžasné světy. Vodafone sbírá ocenění a odstartoval novou kampaň k pevnému internetu

|

Žádná jiná společnost nenabízí v Česku tak rozsáhlé pokrytí s tak vysokou rychlostí pevného internetového připojení jako Vodafone. V aktuální kampani si výhody této sítě, která už letos získala švýcarskou cenu Best Buy Award i ocenění od francouzské nezávislé společnosti nPerf, mohou lidé vyzkoušet za 299 korun měsíčně.

Pevná internetová síť Vodafonu se nově pyšní medailí Best Buy Award. Ocenění uděluje švýcarská organizace ICERTIAS produktům a službám, které představují nejlepší nákup z hlediska ceny a kvality. V kategorii „širokopásmové internetové služby“ vynesly hlasy spotřebitelů Vodafone na první příčku.

Další uznání letos přišlo ze strany francouzské nezávislé společnosti nPerf. Ta ve své studii, která zohledňuje výsledky tisíců testů během celého roku 2023, uvedla, že nejrychlejší pevný internet má v Česku Vodafone. Konkrétně šlo o rychlost stahování dat.

Špičkovou rychlost připojení k internetu, konkrétně 1 Gb/s, Vodafone nabízí už zhruba 2 milionům domácností. Jde jak o vlastní síť pevného internetového připojení (1,6 milionu domácností), tak o stále se rozrůstající spolupráci s partnery.

„Naším nejrychlejším internetem pokrýváme nejvíce domácností v Česku a díky nám si mohou lidé vytvořit svůj úžasný svět ve svém domově. Může být plný filmů, her nebo třeba receptů na dobré jídlo, jak ukazujeme i v našich nových spotech v už tradiční spolupráci s vynikajícím hercem Martinem Hofmannem,“ říká k nové kampani Vodafonu jeho marketingový ředitel Milan Raška.

Pevný internet, včetně nejvyšší gigabitové rychlosti, mohou získat zákazníci a zákaznice na první půlrok za 299 korun měsíčně.


Snadná cesta k tomu, aby domácí Wi-Fi nebyla zkouškou trpělivosti

Až na práh bytu vede kabel s rychlým a spolehlivým internetem, přesto se řada lidí doma trápí se špatně fungující Wi-Fi sítí. Problém je v takovém případě ovšem skrytý přímo v domácnosti – například kvůli silným zdem nebo rušení jinou sítí od souseda. S tím vším snadno pomůže služba Super Wi-Fi. Jejím základem jsou „chytré krabičky“, přesněji zesilovače (extendery) signálu.

Služba nejen zlepší pokrytí a prosvítí signálem všechna zákoutí bytu, domu nebo kanceláří, ale také sama chytře a automaticky hlídá nejlepší možné nastavení a průběžně si vybírá nejvhodnější Wi-Fi kanál tak, aby síť nebyla rušena třeba právě od sousedů. Balíček se dvěma zesilovači stojí 98 korun měsíčně.

Zapojení zesilovačů je snadné, ale zájemci mohou pro lepší uživatelský komfort na většině adres využít služeb technika. To platí i pro instalaci samotného internetu doma od A do Z, kde si zákazníci mohou vybrat termín instalace podle přání. Na profesionální služby technika mají lidé po splnění podmínek nárok zdarma. Zkrátka internet od Vodafonu je opravdu bez starostí.

Pevný internet společně s Vodafone TV pod 500 korun měsíčně

Služba Super Wi-Fi je dobrým pomocníkem i pro ty, kteří chtějí online sledovat Vodafone TV ve vysoké kvalitě v každém koutě domova a třeba i na balkóně.

Zároveň u Vodafonu už roky platí, že více služeb znamená lepší ceny. Proto také pevné internetové připojení plus Vodafone TV vyjde během prvního půlroku jen na 449 korun měsíčně.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Vodafone se připojil k Národnímu dni bez spěchu

Osvětová iniciativa Národní den bez spěchu má přivést lidi k tomu, aby si uvědomili, že je potřeba zpomalit. Na jeden den si dopřát trochu více času na obvyklé aktivity, o pár minut věci odložit. Jde především o výzvu všem řidičům, aby přemýšleli o tom, zda skutečně potřebují kvůli spěchu riskovat své zdraví i zdraví ostatních.

Vodafone

Tady Vodafone 83: Šimon Mudra o ochraně osobních údajů

V poslední epizodě jsme si povídali o internetu, který nám přináší spoustu pozitiv, ale jakmile do něj vypustíme své soukromí, těžko ho pak získáme zpátky. Lidé tu sdílí své zážitky, používají aplikace, které jim usnadňují život, ale také o nás zaznamenávají velké množství informací. A protože digitální stopa každého z nás roste, je klíčové porozumět nejen tomu, jaké údaje jsou o nás shromažďovány, ale také jak je chránit před nečekanými riziky a útoky. Ochrana soukromí včetně osobních, provozních a lokalizačních údajů je pro Vodafone velmi důležitá. A nejen proto máme ve firmě člověka, který zastává funkci pověřence pro ochranu osobních údajů. Jak jeho role ovlivňuje fungování našich služeb a jak dohlíží na soukromí našich zákazníků, aby bylo jako v bavlnce, mi poví on sám.