Karolína Topolová slaví 25 let ve skupině AURES Holdings (AAA AUTO)

|

Call centrum, které v roce 1998 nynější generální ředitelka a předsedkyně představenstva založila, se proměnilo v moderní Kontaktní centrum s 250 zaměstnanci a 3 pobočkami, které ročně odbaví 2 100 000 hovorů

Je tomu právě 25 let, co Karolína Topolová nastoupila k tehdy expandujícímu prodejci ojetých automobilů AAA AUTO, aby založila první Call centrum v oboru. Call centrum se pod jejím vedením proměnilo v moderní Kontaktní centrum s 250 zaměstnanci a 3 pobočkami, které ročně odbaví 2 100 000 hovorů. Karolína Topolová se postupně vypracovala až na generální ředitelku celé společnosti a v současnosti řídí 3 200 zaměstnanců a na 60 poboček v pěti zemích. Zároveň je i předsedkyní správní rady Dětské dopravní nadace, a také manželkou a maminkou.

V roce 1998 se Karolína Topolová pracovně potkala s tehdejším majitelem AAA AUTO Anthony James Dennym v hotelu Hilton, kde měla na starosti benefitní program. Její práce zakladatele Áček natolik oslovila, že jí přesvědčil, aby pro jeho rozrůstající společnost založila tehdy první Call centrum v oboru. Tehdy mělo jen 5 zaměstnanců a startovní rozpočet tři miliony korun. „Když jsem před pět a dvaceti lety přijala nabídku založit tehdy první kontaktní centrum na trhu ojetých vozů, ani ve snu by mě nenapadlo, že ve stejné společnosti strávím více než polovinu svého života. Měla jsem štěstí, že jsem kolem sebe měla vždy skvělý tým a že můžu dělat práci, která mě i po tak dlouhé době pořád baví," hodnotí své působení u největšího prodejce ojetých vozů ve střední a východní Evropě Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna. Z Call centra se postupně stalo moderní Kontaktní centrum, které má 250 zaměstnanců, 3 pobočky a ročně odbaví 2 100 000 hovorů. Kontaktní centrum průměrně dosahuje 54 % podílu na prodeji a 46 % na výkupu celé skupiny AURES Holdings. „Celkem jsme za 25 let odbavili 6,5 milionu příchozích a 17 milionů odchozích hovorů. S mírnou nadsázkou se dá říct, že v našich tradičních zemích jako jsou Česká republika a Slovensko je jen málo lidí, kteří by ještě nemluvili s naším operátorem,“ doplňuje Topolová.

Karolína Topolová svojí pracovitostí a nadšením pro práci postupně získávala stále více zodpovědností, až se v roce 2012 stala generální ředitelkou celé společnosti AURES Holdings. Zároveň v tomtéž roce převzala otěže správní rady Dětské dopravní nadace, která podporuje děti s následky na zdraví po dopravní nehodě a ty, které při ní přišly o rodiče.

Za 25 let pracovní kariéry Karolíny Topolové společnost expandovala do pěti zemí. Prodejce ojetých automobilů AAA AUTO vyrostl v mezinárodní skupinu AURES Holdings, která ročně prodá již téměř 100 000 automobilů. Počet zákazníků, kteří v Áčkách koupili nebo prodali vůz, letos v létě dosáhl 3 milionů. AURES Holdings má nyní přes šedesát poboček či zastoupení v pěti zemích, zaměstnává na 3 200 zaměstnanců a roční tržby letos podle odhadů mohou dosáhnout až 1,1 miliard EUR.

Karolína Topolová patří mezi oceňované a inspirativní ženy a za posledních deset let získala více než dvě desítky uznání jako titul Lady Pro, ocenění Mladý manažerský talent nebo Marketér roku za úspěšné vzkříšení značky Mototechna. Opakovaně se umístila v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu, kde v roce 2021 vstoupila do síně slávy. Časopis Forbes ji letos zařadil již podeváté mezi Nejvlivnější ženy Česka a také do výběru TOP CEO, tedy nejinspirativnějších šéfů Česka. Tato nejvýše postavená žena v tuzemském automobilovém sektoru nejen pomohla vybudovat silnou mezinárodní společnost, která na trzích střední Evropy působí již téměř 32 let, ale je také manželkou a maminkou skoro desetileté dcery.

Zdroj: www.aaaauto.cz

AAA Auto

Ojetých aut na trhu opět přibylo, lidé si oblíbili automatické převodovky

Použitých vozů v nabídce českých inzertních portálů v meziročním srovnání neustále přibývá, jsou také mírně dražší. Oproti loňskému září je na trhu o necelých sedm procent aut více (loni 98 958, letos 105 606 ks), ale zároveň narostla jejich mediánová cena (+10 tisíc na 200 tisíc Kč). Ostatní parametry se výrazně nezměnily – auta mají téměř stejně najeto (156 vs 157 tisíc km) a příliš se neliší ani stářím (10,7 vs 10,9 letos). Vyplývá to z analýzy celého sekundárního trhu, provedené experty AURES Holdings, provozovatele sítě AAA Auto, největšího prodejce ojetých vozů v ČR.

AAA Auto

AURES Holdings letos cílí na rekordních 100 tisíc prodaných aut, léto bylo nejsilnější v historii

Společnost AURES Holdings, provozovatel sítě AAA AUTO a Mototechna, největší obchodník s ojetými a zánovními vozy ve střední Evropě, už za tři čtvrtletí letošního roku prodala 75 700 vozů, což je 17% nárůst oproti stejnému období roku 2022. Třetí čtvrtletí bylo pro AURES historicky nejlepší za 31 let na trhu s 26,5 tisíci prodanými vozy. Díky těmto prodejním výsledkům společnost odhaduje celkový počet prodaných aut v letošním roce až na rekordních 100 tisíc kusů.

AAA Auto

Stačí dodržet několik pravidel a zima vás za volantem nezaskočí

Venku stále vládne teplý podzim, proto řada řidičů odkládá přezutí pneumatik. Dle predikcí některých meteorologů ale přijde zimní počasí náhle, a proto je potřeba se připravit, aby nás pokles teplot nezaskočil. Nejde jen o přezutí. Připomeňte si některá základní pravidla, jak zimní období strávit na silnici v bezpečí a s autem v co nejlepším stavu. Předejdete tím problémům i potenciálním zbytečným nehodám.