Houbařská sezóna v plném proudu: Sazka si připravila speciální online los

|

Teplé a současně deštivé počasí přeje houbám, a tak houbaři konečně z lesů hlásí „rostou“. I proto si společnost Sazka pro své zákazníky připravila nové online losy s houbařskou tematikou, včetně encyklopedie a receptů z této oblíbené české pochoutky.

Víme, jak moc Češi milují houbaření, proto jsme se rozhodli tomu jít trochu naproti. V novém online losu se odkrývají houby, a ty jedlé, na rozdíl od nejedlých, hráči přinesou výhru, díky čemuž se mohou lidé i trochu vzdělávat. Navíc hra obsahuje i malou encyklopedii hub, která někdy nabídne i oblíbené recepty,“ říká Marek Doubrava, brand manažer online losů společnosti Sazka. Los vyjde na 20 korun a lze díky němu vyhrát až půl milionu korun.

Češi pravděpodobně patří mezi největší sběrače hub na světě. Podle neoficiálních dat houby sbírá téměř třičtvrtě obyvatel republiky. Sbírat houby, jenž nepodléhají žádné ochraně, je u nás až na výjimky povolené, regulované přitom není ani jejich množství.

Zdroj: www.sazka.cz

Sazka

Sazka nově jako jediná nabízí variabilní hodnoty PINů v paysafecard

Paysafecard je čím dál oblíbenější nástroj pro bezpečné platby v hotovosti na internetu. Lze jeho prostřednictvím platit v e-shopech, hradit poplatky za předplacené služby, pořídit hry a herní doplňky a mnoho dalšího. Nově společnost Sazka nabízí jako jediná v Česku možnost zakoupit si v její prodejní síti předplacený kupón paysafecard v libovolné hodnotě.

Sazka

SAZKAmobil přichází s podzimní nabídkou, ideální třeba pro rodiče dětí, které s mobilem začínají

Na začátek školního roku připravil největší tuzemský virtuální mobilní operátor SAZKAmobil výhodné akce, které jsou ideální například pro rodiče, kteří svým dětem kupují první mobil. Pokud jim do konce října aktivují SIM kartu za 99 korun, rovnou dostanou kredit v hodnotě 150 korun. Jako odměnu mají nově k simce ještě možnost nákupu až tří zvýhodněných 5 GB datových balíčků. A to není vše. Zároveň s tím SAZKAmobil prodlužuje letní slevy na výhodné datové balíčky. Jejich benefitem je i to, že zákazníkům po vyčerpání dat připojení nikdo nevypne, pouze se zpomalí.

Sazka

Finančně v pohodě se cítí necelých 10 % Čechů. Nejvíce je aktuálně trápí zvýšení cen základních věcí

Největší finanční stres mají obyvatelé České republiky kvůli zvyšujícím se cenám potravin a energií, nízkým úsporám nebo rostoucím nákladům na bydlení. Části populace rovněž vadí, že nemá dostatek peněz na volnočasové aktivity. Tyto informace vyplývají z aktuálního srpnového průzkumu společnosti Sazka, kterého se účastnilo 1050 respondentů. Jeho cílem bylo zjistit, jak by Češi naložili s penězi, kdyby uspěli v jejích číselných loteriích Renta. Hlavní výhrou v Extra Rentě je měsíční obnos 100 000 korun nebo nově i 200 000 Kč po dobu 20 let. Ve zcela nové hře Mini Renta se hraje o hlavní výhru 1 000 korun denně na jeden rok.