dm informuje:

|

Společnost dm drogerie markt preventivně stahuje na základě pokynu Státní zemědělské a potravinářské inspekce z prodeje produkt:

Mivolis tablety s křemelinou, zinkem a biotinem, 120 ks. Stažení se týká všech produktů nezávisle na datu minimální doby trvanlivosti.

Mivolis tablety

Konzumací výrobku při doporučené denní dávce a dlouhodobém užívání dochází k navyšování expozice hliníkem a výrobek je proto hodnocen jako škodlivý pro zdraví.

O vzniklé situaci a dalším postupu společnost dm drogerie markt intenzivně jedná se Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí.

Zákazníky, kteří výše uvedený produkt zakoupili, prosíme, aby jej nekonzumovali a vrátili v kterékoli prodejně dm se zárukou vrácení peněz. Peníze budou zákazníkům vráceny bez předložení účtenky i v případě vrácení již otevřených výrobků.

Kvalita nabízených výrobků má pro nás vysokou prioritu, proto velice litujeme vzniklé situace

a zákazníkům se za tuto nepříjemnost omlouváme.

Zdroj: www.dm.cz

dm

Privátní značky dmBio a alverde zabodovaly jako „zelené“ značky

Produkty dm značek dmBio a alverde získaly ocenění pečetí Green Brands. Tou jsou označené produkty, které přispívají k trvale udržitelnému rozvoji, ochraně přírody a klimatu. V České republice se pečeť Green Brands uděluje s dvouletým intervalem od roku 2018, letos jsou ceny udělovány podruhé.

dm

První prodejna dm v Česku po třiceti letech mění adresu. Představí nový design, který postupně získají i ostatní prodejny

Historicky první česká prodejna dm drogerie markt se přestěhovala. V novém Retail parku Strakonická představí vylepšený design fasády i vnitřního uspořádání. Společnost dm tak startuje novou etapu modernizace prodejen. Její součástí je rozdělení prodejny do sortimentních čtvrtí, které zákazníky inspirují a usnadňují jim orientaci v prodejně, a výrazný příklon k využívání recyklovaného materiálu.