AAA Auto··3 min

AURES Holdings v rámci svých ESG projektů podpořil mládežnický fotbal

Tým SKK Hovorčovice, který se za podpory skupiny AURES Holdings vydal o uplynulém víkendu na mezinárodní turnaj do Německa, porazil všech dalších jedenáct klubů

Praha, 22. května 2022 – Skupina AURES Holdings, provozovatel mezinárodní sítě autocenter Mototechna a AAA AUTO, pokračuje v rámci své ESG strategie (z anglického „Environmental, Social and Governance“) v podpoře neziskového sektoru i v letošním roce. Kromě Dětské dopravní nadace, kterou podporuje v České republice a na Slovensku, podpořila zapůjčením automobilu i tým mladých žáků SKK Hovorčovice na jejich vítězné cestě do německého Karlsfeldu, kde o víkendu porazil všech jedenáct konkurenčních týmů s celkovým skóre 16:2.

„Fotbal je pro celou naši skupinu srdcovou záležitostí. Proto se také letos na podzim uskuteční již pošestnácté turnaj v malé kopané mezi našimi zaměstnanci ze všech čtyř zemí, kde působíme. Proto mimo jiné letitě podporujeme v rámci nejvyšší fotbalové soutěže nejen letošního vítěze AC Sparta Praha, ale i jeho největšího rivala SK Slavia Praha. Mladý dorost je budoucností českého nejoblíbenějšího sportu a jsem ráda, že jsme mohli jeden z klubů podpořit na jejich cestě za úspěchem. Moc všem dětem i celému organizačnímu týmu gratuluji. Hrdě jste reprezentovali logo naší společnosti na svém dresu!“ popřála Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings a zároveň předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace, která pomáhá dětem, jenž v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče nebo mají trvalé následky na zdraví.

Tým mladších žáků SKK Hovorčovice s logem Mototechny, která se zaměřuje na prodej zánovních automobilů a prémiových značek a zároveň vozy pronajímá pod Mototechnou Drive, úspěšně reprezentoval český fotbal na turnaji v německém Karlsfeldu. Ve své kategorii se prosadil mezi dalšími jedenácti fotbalovými týmy ze čtyř zemí. Tým neztratil ani bod a zaslouženě zvítězil s celkovým skóre 16:2. Ve skupině postupně porazil německé týmy SC Oberlind a Makkabi Frankfurt, aby následně ve čtvrtfinále rozdrtil rakouský SV Raika Kolsass s výsledkem 8:0. V semifinále se žáci postavili proti SK Třeboradice, kde v napínavém souboji nakonec vybojovali účast ve finále. Proti nim se postavil soupeř ze skupiny Makkabi Frankfurt, který udolal domácí TSV Eintracht Karlsfeld. Na perfektně připraveném trávníku se fyzicky zdatný soupeř od začátku ocitl pod tlakem a inkasoval po nenápadné střele ze střední vzdálenosti. Po několika minutách přišlo další potvrzení převahy a po přízemní střele k tyči to už bylo 2:0. Německý tým spoléhal pouze na brejky a po jednom z nich snížil pár minut před koncem na 1:2. Více již brankář SKK s logem Mototechny na hrudi nedovolil a žáci odjeli se zaslouženou trofejí.

Zdroj: www.aaaauto.cz

Zadavatel
AAA Auto

AAA Auto

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 30 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu. Provozuje jí společnost AURES Holdings.

Další články od AAA Auto

Experti radí: Jak vybrat levné a bezpečné auto na letní cestování s dětmi?
AAA Auto

Experti radí: Jak vybrat levné a bezpečné auto na letní cestování s dětmi?

Letošní dovolené jsou v plném proudu a mnoho českých rodičů míří svými vozy na nejrůznější cesty. V drtivé většině s sebou vozí i své děti. Opatrnosti není v tomto případě nikdy dost. O to pádnějším důvodem je skutečnost, že oproti školnímu roku se řidiči pohybují znatelně vyššími rychlostmi mimo město, například na dálnicích. Bezpečnost posádky je tedy na prvním místě. Ne všechny rodiny si mohou dovolit nový vůz, experti AAA AUTO však dokáží poradit i při výběru co nejdostupnějšího a zároveň nejbezpečnějšího auta.
Auto na dovolenou: Kombíky si pořizuje téměř třetina lidí
AAA Auto

Auto na dovolenou: Kombíky si pořizuje téměř třetina lidí

Už před prázdninami tradičně roste zájem o větší rodinné vozy. Kombi, SUV nebo MPV si teď pořizuje 61 % zákazníků AAA AUTO. Kombi v červnu dokonce předhonila v prodejích dosud nejprodávanější hatchbacky.
AURES Holdings v roce 2023 pokračoval v silném růstu na klíčových trzích
AAA Auto

AURES Holdings v roce 2023 pokračoval v silném růstu na klíčových trzích

V roce 2023 AURES pokračoval v posilování své pozice na klíčových trzích, včetně České republiky, Slovenska a Polska. Robustní digitální webová prezentace společnosti přilákala za rok přes 30 milionů unikátních návštěvníků, což vedlo k prodeji téměř 100 000 automobilů. Díky tomu od roku 2020 do roku 2023 výkon AURESu vzrostl o více než 20 %.
AAA AUTO otevřelo nové centrum elektrických vozů v Čestlicích
AAA Auto

AAA AUTO otevřelo nové centrum elektrických vozů v Čestlicích

Praha, 21. 6. 2024 – Nejvýznamnější prodejce zánovních elektromobilů v ČR, společnost AURES Holdings, provozovatel autocenter značek AAA AUTO a Mototechna, otevřela dnes na okraji Prahy v Čestlicích první centrum, specializované na elektromobilitu. Aktuálně v něm soustřeďuje kolem 40 elektromobilů nejrůznějších značek z více než 120, jež AURES momentálně nabízí. Zákazníci mají k dispozici rovněž odborné poradenství při výběru elektroauta, zajišťované speciálně vyškolenými prodejci.
20 let AAA AUTO na slovenském trhu: 300 tisíc prodaných automobilů
AAA Auto

20 let AAA AUTO na slovenském trhu: 300 tisíc prodaných automobilů

V roce 2004 začala společnost AAA AUTO nabízet ojeté vozy slovenským motoristům. Síť autocenter AAA AUTO, která spolu s Mototechnou, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskont patří do skupiny AURES Holdings, prodala za dobu své existence na slovenském trhu vozy více než 300 tisícům zákazníků a stejný počet vozů vykoupila. V současné době je po celé Slovenské republice dvanáct poboček AAA AUTO. AURES působí na více než šedesáti místech v pěti zemích Evropy, kde nabízí až 15 000 vozů. Historicky již skupina obsloužila na výkupních a prodejních místech za 32 let existence celkem více než 3,2 milionu zákazníků.
Karolína Topolová z AURESu si polepšila v žebříčku Nejvlivnějších žen Česka
AAA Auto

Karolína Topolová z AURESu si polepšila v žebříčku Nejvlivnějších žen Česka

Generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings se z 200 žen umístila na 28. pozici a jde o doposud nejlepší ohodnocení v rámci žebříčku Forbes
Trend: ojetých aut na trhu dále ubylo, jejich ceny stagnují
AAA Auto

Trend: ojetých aut na trhu dále ubylo, jejich ceny stagnují

Po razantním nárůstu na počátku letošního roku začíná na tuzemském trhu ojetých automobilů ubývat. Meziměsíčně poklesl počet vozů, nabízených na českých inzertních serverech, o pět procent – na květnových 113 040 z dubnových 118 674, oproti březnu je nabídka nižší o devět procent. Trend poklesu je zjevný: v meziročním srovnání činí úbytek dokonce procent 11 procent – v květnu loňského roku se v české inzerci vyskytovalo 125,5 tisíce vozidel. Vyplývá to z analýzy provedené experty AURES Holdings, provozovatele největší sítě prodejců ojetých vozů v Česku AAA AUTO a Mototechna.
Ceny ojetin dosáhly svého maxima a snižují se i přes pokles nabídky
AAA Auto

Ceny ojetin dosáhly svého maxima a snižují se i přes pokles nabídky

Ojeté automobily mohli Češi v červnu kupovat nejčastěji za 189 000 korun, což je nejméně od ledna. Průměrně bylo na trhu nabízeno 120 250 aut, která měla najeto nejčastěji 156 000 km a byla deset let stará.
Expert AAA AUTO radí na Den dětí: Kdy je třeba sedačka, kdy podsedák?
AAA Auto

Expert AAA AUTO radí na Den dětí: Kdy je třeba sedačka, kdy podsedák?

Mezinárodní den dětí, který se slaví každoročně 1. června, nezřídila OSN kvůli nafukovacím skákacím hradům a malování na obličej, ale proto, aby upozornila alespoň jednou ročně „světovou veřejnost na práva a potřeby dětí“. A právě v oblasti dopravy najdeme spoustu témat, které se jejich potřeb týkají. Experti AAA AUTO a bezpečnostní platformy Vize 0 si posvítili na správné používání autosedaček.
I přes zvyšující se životní náklady roste poptávka po prémiových značkách, jejich prodeje rostou čtyřnásobně
AAA Auto

I přes zvyšující se životní náklady roste poptávka po prémiových značkách, jejich prodeje rostou čtyřnásobně

38 % aut prémiových značek prodaných v AAA AUTO a Mototechně tvoří SUV, 60 % těchto aut je v dieselu a pětinu pak tvoří elektromobily a hybridy