Toyota vyhlašuje akční ceny. Nejvýhodněji vyjdou skladové vozy

|

  1. Toyota ještě posiluje aktuální akční nabídku
  2. Ceny snižují zejména skladové modely, akční zvýhodnění je až 300 000 Kč
  3. Výhodnější ceny se týkají i příslušenství či nákupu na e-shopu
  4. K vybraným modelům dostanou zákazníci zimní komplety zdarma
  5. Financování s 0% úrokem na všechny modely Toyota, které je kombinovatelné i s akční nabídkou

Od pondělí 21. srpna jsou některé modely od Toyoty k dostání za ještě výhodnějších podmínek. Rozšířená akční nabídka se týká především skladových vozů, přičemž největší cenové zvýhodnění zaznamenala novinka, čistě elektrická Toyota bZ4X, která je nyní k dostání o 300 000 Kč levněji.

Se stejným zvýhodněním lze pořídit i legendární Land Cruiser v nejvyšší výbavě Executive a zároveň k němu nový majitel dostane i 30% slevu na zimní sety kol. Výhodněji až o 240 000 Kč koupíte také elegantní manažerskou limuzínu Camry, k níž jsou zimní sety dokonce zcela zdarma.

Oblíbená Corolla se loni dočkala i varianty SUV. Koho by Corolla Cross zaujala, pořídí tuto novinku nyní o 100 000 Kč výhodněji. Ovšem i ostatní varianty Corolly nyní dostaly příjemnější ceny - hatchback může být váš až o 150 000 Kč méně, sedan je levnější o 50 000 Kč. Ke všem těmto modelům pak dostanete zimní sety kol zdarma.

Výhodněji pořídíte také praktické malé modely. Toyota Yaris s výbavou Comfort Tech či Executive hlásí zvýhodnění 70 000 Kč, na nejmenší Aygo X platí zvýhodnění ve výši až 50 000 Kč.

Zimní sety kol zdarma pak zákazníci nově dostanou také k benzínové RAV4.

Pokračuje i akční nabídka na výprodej stávající generace Toyota C-HR, kterou je možné pořídit o 195 000 Kč výhodněji. Modelový rok Corolly sedan 1,5 benzín je k dispozici s výprodejovým bonusem 143 000 Kč.

Součástí akční nabídky je také možnost nově využít financování s 0% úrokem, která platí na všechny modely z nabídky Toyoty. Nabídka financování je kombinovatelná s akční cenovou nabídkou a zákaznici si tak mohou pořídit nový vůz s 0% úrokem a zvýhodněním až 300 000 Kč.

Více na https://www.toyota.cz/koupe-a-nabidky/akcni-nabidka.

Zdroj: www.toyotanews.eu

Toyota

Toyota zapojuje start-upy do programu na udržitelnost

Toyota Motor Europe spouští otevřenou platformu Toyota Open Labs, která má propojovat start-upy s komerčními subjekty napříč ekosystémem Toyoty. Chce podpořit inovace a posunutí celého odvětví do další fáze mobility. Nový program podpoří proměnu Toyoty ve firmu poskytující služby mobility, a to prohlubováním odborných znalostí napříč různými oblastmi jako jsou energetika, cirkulární ekonomika, uhlíkově neutrální technologie, chytré komunity a mobilita pro všechny.