T-Mobile rozdělí 1 500 000 korun organizacím, které bojují s předsudečným násilím

|

Společnost T-Mobile pokračuje v aktivitách podporujících osoby vystavené nenávistným projevům. Na začátku roku otevře přihlašování do grantového řízení, v němž rozdělí 1 500 000 korun organizacím, které pomáhají skupinám ohroženým předsudečným násilím, šíří osvětu a zvyšují motivaci obětí trestné činy hlásit. Operátor také podporuje právě probíhající kampaň „Chyba v zákoně“ neziskové organizace In IUSTITIA, která upozorňuje na nedostatečnou právní ochranu lidí vystavených předsudečnému násilí.

Grantové řízení se otevře na začátku roku 2024, ale už na 14. prosince je pro zájemce připraven webinář, který blíže představí zaměření a průběh grantového procesu. O finanční podporu budou moci žádat nejen neziskové a příspěvkové organizace, ale i neformální skupiny a vysoké školy. Odborným garantem řízení je organizace In IUSTITIA a administrátorem Nadace VIA. Více informací je k dispozici na www.t-mobile.cz/udrzitelnost a sociálních sítích operátora.

T-Mobile podporuje také právě probíhající osvětovou kampaň „Chyba v zákoně“, která upozorňuje na nedostatečnou právní ochranu lidí ohrožených předsudečným násilím. Cílem kampaně organizace In IUSTITIA je poukázat na nerovný přístup ke spravedlnosti, který zažívají oběti předsudečného násilí, a dosáhnout novelizace trestního zákoníku. Operátor na kampaň upozorňuje prostřednictvím videospotů na vybraných prodejnách po České republice a na sociálních sítích. Více informací na www.chybavzakone.cz.

O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.

Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělení: [email protected]

Zdroj: www.t-press.cz

T-mobile

Vánoční T-Mobile: Dvojičky od Xiaomi, odměny za dobití, dárky v aplikaci Můj T-Mobile

T-Mobile přidává do své letošní vánoční nabídky další odměny a výhody. Na zákazníky čeká například adventní kalendář v aplikaci Můj T-Mobile, odměny pro držitele předplacených karet a firemní zákazníky i výhodné dvojičky od Xiaomi. Na pomoc potřebným připravil operátor speciální předvánoční dobročinný týden a stal se i partnerem letošního ročníku sbírky Krabice od bot. I v prosinci pokračuje nabídka sluchátek s tisícikorunovou slevou za 499 Kč a další benefity od partnerů v rámci Magenta Moments.

T-mobile

T-Mobile pokračuje v propojování Česka optickou infrastrukturou. Klíčovou roli hraje podpora samotné obce

Společnost T-Mobile se ve výstavbě a modernizaci optické infrastruktury v Česku posouvá stále dál a po úspěšném pokrytí Benešova dokončuje projekty v České Lípě, Tanvaldu a Neratovicích. Obyvatelům těchto měst otevírá přístup ke spolehlivému a bezkonkurenčně nejrychlejšímu internetovému připojení, zároveň pro města vznikají možnosti dalšího budování nejmodernějších sítí městské infrastruktury. Operátor postupně naplňuje svoje cíle ve výstavbě optických sítí a v rámci jednotlivých projektů vychází vstříc i konkrétním požadavkům měst a obcí. Navíc díky principu sdílené sítě přináší městům a jejich obyvatelům nejen možnost se k optické síti připojit, ale především svobodu ve výběru konečného poskytovatele služeb.