Společnost OlfinCar otevřela zcela nový showroom značek Toyota a Lexus v Hradci Králové

|

Společnost OlfinCar otevřela zbrusu nový showroom značek Toyota a Lexus v Hradci Králové. Nový autosalon v ulici Bratří Štefanů nahradil předchozí letitý showroom v Brněnské ulici. Moderní showroom je vybaven nejnovějšími technologiemi obou značek v novém digitálně orientovaném prodejním konceptu. Nově otevřené zastoupení značky Lexus je celkově již šesté v ČR.

Celková plocha areálu autosalonu je neuvěřitelných 35 000 m², a je tak jednou z největších v České republice. Díky tomu nabízí dostatek parkovacích míst i technického zázemí pro veškeré služby, které značky Toyota a Lexus nabízejí.

Zákazníkům zde svůj servis poskytuje celkem 40 zaměstnanců a v každém ze zrcadlově orientovaných showroomů na ploše celkem 600 m² se nachází to nejlepší, co značky Toyota a Lexus nabízejí. Dalšími 1400 m² disponuje zázemí včetně servisu a skladu.

Část centra je věnována užitkovým vozům a také ojetým automobilům, kterým je vyhrazena kapacita 200 míst. V areálu je rovněž dostatek nabíjecích míst pro elektromobily a plug-in hybridy a celý areál je vybavený fotovoltaickými panely, které svou kapacitou při slunném počasí pokryjí spotřebu celého areálu.

„Hradec Králové je důležitým bodem v rámci regionu a bylo nutné reagovat na rostoucí množství i nároky klientů. Prostory byly výrazně rozšířeny a byl použit nový, velmi moderní a digitálně orientovaný retailový koncept, který v současnosti naše značky uplatňují u všech nově otevíraných dealerství," říká Martin Peleška, ředitel Toyota a Lexus ČR.

„Náš nový autosalon v Hradci Králové je pro nás tak důležitý, a tak se nám v něm líbí, že tam stěhujeme celé naše vedení – a velmi se na to těšíme,“ doplňuje Viktor Kuhn, jednatel společnosti OlfinCar.

Toyota v prvních osmi měsících letošního roku prodala 12 878 osobních a lehkých užitkových vozů, což je o 40 procent více než loni. Lexus zvýšil prodej o 29 procent na 467 aut.

Zdroj: www.toyotanews.eu

Toyota

Bezpečně na silnicích: Před zimou je třeba přezout a zkontrolovat auto

Měnit letní pneumatiky za zimní je nejen zákonná povinnost, ale má to i velký praktický smysl. Na sněhu totiž auto na letních gumách potřebuje k brzdění až dvojnásobnou brzdnou dráhu. A naopak, když je venku více než 15 stupňů, brzdí zimní pneumatiky pomaleji. Proto je třeba vlastnit dvě sady kvalitních pneumatik a jakmile se změní počasí, je čas přezout.

Toyota

Toyota Corolla pro modelový rok 2024: s novými technologiemi a hybridem páté generace

Toyota Corolla pro modelový rok 2024 nabídne několik zcela nových technologií. Bude mezi nimi například praktický digitální klíč pro otevírání vozu pomocí chytrého telefonu nebo systém regulace kvality ovzduší nanoe-X se schopností potlačovat šíření virů, bakterií, alergenů a nepříjemných pachů v kabině vozidla. Zákazníci se mohou těšit i na nové odstíny karoserie včetně módní zelené metalízy Super Green.