Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje produkt alverde baby tělová emulze bio bambucké máslo a bio heřmánek, 200 ml

|

Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje produkt:

Společnost dm drogerie markt stahuje z prodeje produkt alverde baby tělová emulze bio bambucké máslo a bio heřmánek, 200 ml

alverde baby tělová emulze bio bambucké máslo a bio heřmánek, 200 ml. Stažení se týká všech produktů nezávisle na datu minimální doby trvanlivosti.

Při vlastních kontrolách byly v tělové emulzi zjištěny stopy kvasinek. Riziko jejich dopadu na zdraví člověka je velmi nízké, ale u citlivých jedinců může použití přípravku vyvolat zánět. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o emulzi určenou k péči o děti, se společnost dm rozhodla produkt preventivně stáhnout z prodeje.

Zákazníky, kteří výše uvedený produkt zakoupili, prosíme, aby jej nepoužívali a vrátili v kterékoli prodejně dm se zárukou vrácení peněz i bez pokladní stvrzenky. Peníze budou zákazníkům vráceny i v případě chybějící účtenky nebo již otevřených výrobků.

Kvalita nabízených výrobků má pro nás vysokou prioritu, proto velice litujeme vzniklé situace

a zákazníkům se za tuto nepříjemnost omlouváme.

Zdroj: www.dm.cz

dm

Značka Balea slaví 25 let na trhu

Značka Balea slaví 25 let na trhu. Sortiment dm drogerie se tak rozšíří o limitovanou edici narozeninových produktů inspirovaných pouťovými atrakcemi a letními sladkostmi. Privátní značka společnosti dm drogerie markt je spojována s vysokou kvalitou přípravků, nízkými cenami a důrazem na trvalou udržitelnost.