Kinto One přichází s akční nabídkou operativního leasingu na modely Corolla TS a RAV4

|

Toyota se svou finanční službou Kinto One přišla s novou akční nabídkou operativního leasingu pro oblíbené modely Toyota Corolla TS a RAV4. Corollu je nově možné pořídit již od 5 990 Kč měsíčně bez DPH, RAV4 pak za 9 900 Kč.

Financování formou operativního leasingu je možné pořídit již při odběru jednoho vozu a je určené jak pro podnikatele a firmy, tak i pro fyzické osoby. Vztahuje se na letos vyrobené vozy Toyota.

„Akční nabídka v současnosti představuje nejvýhodnější možnost pořízení nové Toyoty. Navíc vybrané verze modelu Corolla TS máme aktuálně skladem nebo na dojezdu do tří měsíců," říká Petr Najman, manažer značky Kinto pro český trh.

Za 5 990 Kč bez DPH měsíčně lze pořídit model Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid (140 k) s automatickou převodovkou e-CVT ve výbavě Active, a to na 36 měsíců, s akontací nula procent ceny vozu a limitem 30 000 najetých kilometrů.

Za 9 900 Kč bez DPH měsíčně je možné získat model RAV4 FWD 2.5 Hybrid (218 k) s automatem e CVT ve výbavě Comfort, a to také na dobu 36 měsíců, s nulovou akontací a limitem 30 000 najetých kilometrů.

Nabídka platí na všechny modelové varianty modelů Corolla TS a RAV4. Nájezd kilometrů i dobu trvání operativního leasingu lze samozřejmě přizpůsobit potřebám uživatele.

Značka Kinto je součástí globální vize společnosti Toyota přinášet všechny druhy služeb souvisejících s mobilitou. V rámci služby Kinto One poskytuje v Česku komplexní operativní leasing vozů Toyota a Lexus.

Zdroj: www.toyotanews.eu

Toyota

V Česku se pojede Středoevropská rallye, Toyota se už připravuje

Soutěžní tým TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team se připravuje na zbrusu nový podnik, Středoevropskou rallye, která se pojede v České republice, v Německu a Rakousku 26. až 29. října. Start bude u Pražského hradu a součástí programu bude i ukázka továrního speciálu Toyota Hilux GR T1 pilota Tomáše Ouředníčka v pražské Chuchli.

Toyota

Toyota v Japonsku odhalila inteligentní elektromobily a široce využitelné vozy

Toyota na Japonské přehlídce mobility odhalila několik zbrusu nových bateriových koncepčních modelů nabitých novými technologiemi s velmi širokým využitím. Byly mezi nimi koncepty bateriových elektromobilů, SUV s označením FT-3e a sportovní vůz FT-Se, koncepční model KAYOIBAKO umožňující modifikace podle využití, a koncepční model pickup-upu IMV 0.