Dárek od T-Mobilu: V říjnu nabídne víkendová neomezená data zdarma

|

Dárek v podobě víkendových neomezených dat zdarma čeká v říjnu na všechny zákazníky T‑Mobilu. Operátor připravil speciální datový balíček, který bude možné čerpat během každého říjnového víkendu. T-Mobile tak reaguje na rostoucí spotřebu mobilních dat, která vloni v Česku meziročně stoupla téměř o dvě třetiny.

Oblibu Čechů v datování potvrzují údaje ČSÚ, podle kterých u nás vloni vzrostl celkový objem přenesených mobilních dat o 63 % a rostoucí zájem zákazníků o mobilní data potvrzuje i T-Mobile, který v prvním pololetí letošního roku eviduje meziroční nárůst spotřeby o 46 %. Průměrně tak spotřebují tarifní zákazníci 15 GB dat měsíčně. Datování se proto nyní svým zákazníkům rozhodl zpříjemnit speciální víkendovou nabídkou.

Balíček „Neomezený datový víkend“ budou moci v říjnu využít jak tarifní a firemní zákazníci, tak ti, kteří využívají předplacené karty. Zapnout ho lze kdykoliv během týdne, neomezené datování si pak vychutnají po celou sobotu a neděli. Aktivaci lze provést celkem čtyřikrát, je zdarma a není podmíněna dobitím kreditu.

„Rozhodli jsme se našim zákazníkům zpříjemnit říjnové víkendy jen tak, aby mohli své podzimní pestrobarevné zážitky z výletů, sportovních aktivit a času stráveného s rodinou a přáteli jednoduše bezstarostně sdílet kdykoliv a kdekoliv budou chtít, dodává Petra Běláková, manažerka segmentu domácností v T-Mobile

Neomezená data lze jednoduše aktivovat přímo v aplikaci Můj T-Mobile v sekci speciální nabídky. Balíček obsahuje neomezená data v plné rychlosti a do výše 4 GB se dají čerpat i v EU. Akce je platná do 29. 10. 2023.

O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.

Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělení: [email protected]

X

Zdroj: www.t-press.cz

T-mobile

T-Mobile zrychluje optické připojení domácností, testuje symetrickou 8Gb/s linku

T-Mobile pokračuje v posilování nejmodernější optické infrastruktury, kterou neustále rozšiřuje po celém Česku. Ve vybraných místech v Olomouci spustil v testovacím provozu svůj dosud nejrychlejší internetový tarif se symetrickou rychlostí 8 Gb/s. Spotřebitelům využívajícím připojení FTTH (fiber-to-the-home) operátor nově nabízí plně symetrické portfolio v rámci všech tarifů.

T-mobile

T-Mobile rozšiřuje svůj ochranný firewall proti podvodným hovorům a nově ho spouští i pro koncové zákazníky. Bude zdarma a pro všechny

Počet podvodných telefonátů zneužívajících čísla bank a dalších institucí (tzv. spoofing) v České republice neustále roste. Při meziročním srovnání H1 2022/2023 zaznamenala Policie 10% nárůst registrovaných skutků spáchaných v kyberprostoru. Podle NÚKIBu je nejčastějším útokem phishing. Podvodný spoofing je však také velice nebezpečný a z kapes klientů dokáže vytáhnout statisíce i miliony korun. Oběťmi jsou často vzdělaní lidé. T-Mobile v rámci prevence a ochrany zákazníků jako první operátor v ČR v březnu představil bezpečnostní řešení, které nyní vylepšil o identifikaci původu hovoru. V rámci sítě se toto ochranné opatření pod názvem Firewall 2.1 nově aplikuje na všechna mobilní čísla operátora a zákazníci za něj nemusí nic platit.

T-mobile

Jose Perdomo Lorenzo, generální ředitel T-Mobilu, bude od ledna zodpovědný za strategii a transformaci celé skupiny Deutsche Telekom

Generální ředitel společností T-Mobile CZ a Slovak Telekom Jose Perdomo Lorenzo se po pěti letech přesouvá na novou pozici do Německa. Od 1. ledna 2024 bude v pozici Strategy Lead mít na starosti kompletní strategii a transformaci skupiny Deutsche Telekom, reportovat bude přímo generálnímu řediteli skupiny Timotheovi Höttgesovi. Pro Lorenza, pod kterým T-Mobile dosáhl vysoké zákaznické i zaměstnanecké spokojenosti, jde o zásadní kariérní milník.