Prima··5 min

BLUE STYLE PRIMA FEST 2024 odhaluje podrobný line-up

Pohodou a zážitky nabitý letní festival BLUE STYLE PRIMA FEST pro celou rodinu se uskuteční už 12. a 13. července 2024 v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Odtajňujeme nabitý hudební line-up na oba dva dny. Těšit se můžete také na setkání se svými oblíbenými herci a moderátory TV Prima. Dva dny plné skvělé zábavy i letní pohody naplní bohatý program i mimo hlavní stage a ještě máte možnost soutěžit o dvě luxusní dovolené do Egypta a Turecka od CK Blue Style.

Těšit se můžete na tyto interprety:

Prima FEST

Navíc vás oba dva dny čeká autogramiáda herců ze seriálu ZOO – přijedou Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová, Sára Milfajtová, Eliška Brumovská, Eva Burešová, Jitka Sedláčková, Jan Kopečný, Adéla Hesová a Veronika Žilková. A potkat se můžete i s dalšími tvářemi TV Prima a Radia Kiss, jako jsou Láďa Hruška, Eva Decastelo, Josef Mádle, Michaela Tomešová a Vendula Fialová.

Po celou dobu festivalu nebude chybět bohatý doprovodný program plný zábavy pro malé i velké v zooparku, aquaparku, westernovém městečku nebo v unikátní Blue Style relax zóně, kde se můžete potkat i s exotickými zvířaty. Navíc se zde bude soutěžit o dvě luxusní dovolené vašich snů. Jedinečný festivalový zážitek přináší agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss, cestovní kanceláří Blue Style a zábavním parkem Šikland.

Pořiďte si vstupenky už nyní online a využijte výhodnější ceny než na místě. Užijte si dva dny plné zábavy za bezkonkurenční ceny festivalového vstupného: dospělí za 999 Kč, děti (výška 100–150 cm) za 250 Kč a rodinné vstupenky (2 dospělí + 2 děti) za 2248 Kč. Kdo je z okolí Zvole nad Perštejnem, může využít výraznou sousedskou slevu. Všechny vstupenky platí na celou dobu festivalu a děti do 100 cm mají vstup zdarma.

Festival dále nabídne rozsáhlou dětskou zónu pod hlavičkou značky Nickelodeon, kde na vás čekají různé skákací hrady s tematikou z oblíbených dětských animovaných pořadů. Chybět nebude velkolepý podmořský svět SpongeBoba a jeho přátel nebo skákací hrad s tematikou Tlapkové patroly. Děti budou mít šanci se potkat a vyfotit s maskoty z oblíbených dětských pořadů Tlapková patrola a SpongeBob. V dětské zóně se bude také hojně soutěžit o zajímavé ceny. V kreativním stánku Herkules se děti mohou těšit na různé triky pro tvoření a lepení. Navíc budeme soutěžit o to, kdo vyrobí nejhezčí sliz. Herkules je totiž lepidlo plné nápadů.

Teenageři si přijdou na své v gaming zóně, včetně možnosti vyzkoušet herní novinky. Navštivte Nintendo herní zónu. Budete moci potkat legendárního Maria v celé řadě Nintendo Switch her. Pokud jste viděli nedávný film v hlavní roli s tímto hrdinou, každá z her na Nintendo stánku vám určitě vykouzlí úsměv na tváři. Tak se nezapomeňte zastavit, vzít do ruky ovladač a užít si trochu té herní zábavy.

Pro dámy bude připraveno příjemné zázemí Prima LOVE beauty zóny – plné hýčkání, líčení, česání a péče o sebe. V sobotu dopoledne si nejen návštěvnice můžou odchytit osobní stylistku a módní koučku Zuzanu Čadkovou, která pomáhá ženám i mužům navést na osobitý styl oblékání a efektivně využívat módu ke zvyšování sebevědomí. Poodhalit budoucnost pak bude možné u osvědčených kartáček a astrologů. Pánové také nepřijdou zkrátka, stánků s výběrovým občerstvením a nápoji bude v celém areálu dostatek.

Odchytněte si Instax hlídku od společnosti Fuji, která vás vyfotí a vy si tak odnesete krásný suvenýr na památku.

Po oba večery je pak připraveno Letní MAX KINO, které bude promítat filmové novinky. V pátek se setměním rodinný dobrodružný film Gump 2 a v sobotu pak komedii Matka v trapu.

Dobra není nikdy dost, proto i letos bude mít akce charitativní přesah v podobě představení aktivit Fondu ohrožených dětí, konkrétně charitativního projektu KlokArt. Na místě bude možné podpořit děti z Klokánku zakoupením některého z produktů kolekcí známých tváří, které vytvořily originální motivy, následně promítnuté na oblečení, módní doplňky či produkty do domácností. Návštěvníci si budou moci zakoupit zbrusu novou vychytanou kolekci moderátora a kutila Ládi Hrušky, kterou na akci představí sám autor. Najdou v ní vychytané chňapky, zápisník, obracečku nebo trička s motivem. Celý výtěžek bude využit na podporu dětí v nouzi, kterým Klokánek dlouhodobě pomáhá.

Aktuální informace na http://bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto, zábavu a rodinnou pohodu. Vstupenky na ticketstream.cz.

Zdroj: www.skupinaprima.cz

Zadavatel
Prima

Prima

Skupina Prima provozuje v České republice vysílání devíti volně šířených televizních stanic. Hlavní z nich je plnoformátová TV Prima pro celou rodinu, jejíž obsah zrcadlí kanál s posunutým programem o jednu hodinu Prima +1. Na mladší muže se orientuje stanice Prima COOL, další je Prima LOVE, zaměřená na odpočinkové pořady převážně pro ženy. V portfoliu skupiny nechybí ani dokumentární kanál Prima ZOOM a filmový kanál Prima MAX, na detektivní a kriminální pořady se pak zaměřuje Prima KRIMI. V roce 2020 přibyl do rodiny Prima zpravodajský kanál CNN Prima NEWS. V roce 2021 došlo ke spuštění nového kanálu Prima STAR, který přináší pořady vlastní tvorby.

Další články od Prima

Skupina Prima i v červnu vládne mezi komerčními televizními skupinami. Z malých tematických kanálů si polepšily Prima KRIMI a CNN Prima NEWS
Prima

Skupina Prima i v červnu vládne mezi komerčními televizními skupinami. Z malých tematických kanálů si polepšily Prima KRIMI a CNN Prima NEWS

Skupina Prima opět nenašla přemožitele v CS 15+. První příčku mezi komerční konkurencí si tak udržela i v červnu. Media Club nadále vládne v prime time u CS 15+, v celodenním vysílání boduje jak u diváků ve věku 15+, tak i 18–69. Mezi malými tematickými stanicemi se nejvíce zvýšila sledovanost Prima KRIMI a CNN Prima NEWS.
Tereza Pergnerová přichází na televizi Prima s novou reality show Honeymoon – líbánky k nepřežití
Prima

Tereza Pergnerová přichází na televizi Prima s novou reality show Honeymoon – líbánky k nepřežití

Nová extrémní seznamovací reality show přináší nejen vztahová dramata, ale místy se mění i v boj o přežití. Diváci budou moci sledovat několik nových párů, které budou čelit nejen nástrahám nehostinného prostředí opuštěné pláže, ale také faktu, že tam jsou s člověkem, kterého vůbec neznají. Páry spojené jen prvotní sympatií a odborníky uvíznou na opuštěném ostrově. Izolovaní a postaveni proti silám přírody zde budou hledat lásku. Reality show Honeymoon – líbánky k nepřežití pochází z dílny tvůrců celosvětově uznávaného seznamovacího formátu Svatba na první pohled, ale zde, místo luxusní dovolené, páry čeká dobrodružství na celý život.
Prima dnes slaví 31. narozeniny. Na léto nachystala premiérové filmy, novou soutěžní show i oblíbenou oddechovou klasiku
Prima

Prima dnes slaví 31. narozeniny. Na léto nachystala premiérové filmy, novou soutěžní show i oblíbenou oddechovou klasiku

Přesně před třiceti jedna roky začala vysílat první komerční televize FTV Premiéra, a to pro diváky v Praze a středních Čechách. Aktuálně má ve svém portfoliu 11 kanálů s nabídkou pořadů pro celou rodinu, desítky webů, rádia a tištěná média. Za poslední rok dosáhla share 27,58 % (meziroční nárůst o 0,47 p. b.) a patří mezi komerční jedničky v CS 15+. Na letošní léto si pro své diváky připravila rozmanitý program, ve kterém si na své přijdou milovníci všech žánrů. Páteční večery budou již od zítra patřit soutěžní show Kdo se ptá? a televizní premiéry se dočkají například filmy Děti Nagana i Top Gun: Maverick. Streamovací služba prima+ uvede nově komedii Jak přežít svého muže a zbrusu nový formát Ve službě: Za mřížemi, který zprostředkuje unikátní návštěvu světa za mřížemi z pohledu odsouzených i těch, kteří na ně dohlížejí. První díl mohou diváci zhlédnout i na hlavním kanále Prima 17. července od 21.30. V exkluzivních předpremiérách nabídne v létě prima+ také nové díly populárního seriálu ZOO.
Retro, které nemůžeme nechat spát! CNN Prima NEWS spouští nový pořad Prima ARCHIV
Prima

Retro, které nemůžeme nechat spát! CNN Prima NEWS spouští nový pořad Prima ARCHIV

Zpravodajský archiv televize Prima čítá tisíce hodin videomateriálu, který nemůžeme nechat v zapomnění. Na obrazovky televize proto míří nový pořad s názvem Prima ARCHIV, díky kterému mnohdy obyčejné záběry získají neuvěřitelnou výpovědní hodnotu. Diváky čekají reportáže i živé vstupy od prvních relací až po současnost. Dvanáctiminutovým pořadem provází reportér a moderátor Jan Hošek. Na první díl pořadu Prima ARCHIV se mohou diváci těšit už ve čtvrtek 20. června ve 14:45 na CNN Prima NEWS a poté každou sobotu v 8:30.
Fotr na tripu a Autosalon.tv lámou rekordy
Prima

Fotr na tripu a Autosalon.tv lámou rekordy

Květen byl ve znamení Fotra na tripu. Sedmá řada zábavně cestovatelského pořadu natočená v Jižní Koreji, která se právě v premiéře vysílá na televizních kanálech Prima a Prima COOL, dosáhla v některých epizodách ve věkové skupině 18+ rekordního zásahu (Reach dle metodiky nezávislého měření ATO Nielsen) více než 300 tisíc diváků! Prozatím nejlepšího výsledku dosáhla sedmá epizoda s premiérou 22. května se zásahem 329 tisíc diváků. Podrobnosti v příloze.
Nejnovější díl Mission: Impossible i Tlapkovou patrolu ve velkofilmu nabídne letošní Paramount MAX kino. Promítání bude jako vždy zdarma
Prima

Nejnovější díl Mission: Impossible i Tlapkovou patrolu ve velkofilmu nabídne letošní Paramount MAX kino. Promítání bude jako vždy zdarma

Čtyři čtvrteční večery na začátku prázdnin a čtyři čtvrteční večery na jejich konci budou letos v Centru Černý Most opět patřit filmům. Na travnaté ploše u hlavního vstupu totiž již 27. června odstartuje další ročník oblíbeného Paramount MAX kina. Pro děti budou tentokrát připravena hned tři promítání, na oslavu konce školního roku bude již tradičně připraven i tematický zábavný program v duchu Tlapkové patroly ve filmu. Na své si přijdou i dospělí, kterým letošní program nabídne loňský hit Mission: Impossible Odplata – První část nebo nejnovější díl série Transformers: Probuzení monster. Malé i velké pak jistě pobaví Želvy Ninja: Mutantí chaos, ve kterém se loni na plátna vrátily kultovní kreslené postavičky. Za promítáním letního kina stojí opět kanály Paramount Network a Prima MAX. Vstup na akci, kterou pořádá primácká agentura SOLOOTIONS, bude jako vždy pro všechny diváky zdarma.
Prima v létě nabídne premiérové filmy, novou soutěžní show i oblíbenou oddechovou klasiku
Prima

Prima v létě nabídne premiérové filmy, novou soutěžní show i oblíbenou oddechovou klasiku

Skupina Prima pro své diváky připravila na letošní léto rozmanitý program, ve kterém si na své přijdou milovníci všech žánrů. Páteční večery budou už od 21. června patřit soutěžní show Kdo se ptá?, kterou provede oblíbený moderátor Martin Dejdar. Televizní premiéry se dočkají filmy Děti Nagana i Top Gun: Maverick a celou řadu premiérových snímků nabídnou také tematické kanály skupiny. prima+ uvede nově komedii Jak přežít svého muže a uvede zbrusu nový formát Ve službě: Za mřížemi, který zprostředkuje unikátní návštěvu světa za mřížemi z pohledu odsouzených i těch, kteří na ně dohlížejí.
Skupina Prima je v květnu opět komerční jedničkou. Stále rostou i Prima LOVE, Prima KRIMI a Prima MAX
Prima

Skupina Prima je v květnu opět komerční jedničkou. Stále rostou i Prima LOVE, Prima KRIMI a Prima MAX

Skupina Prima vládne cílové skupině 15+. Od začátku roku si v průměrném sharu drží prvenství mezi komerční konkurencí, a ani v květnu tomu nebylo jinak. Media Club vede v prime time u cílové skupiny 15+, v celodenním vysílání boduje jak u 15+, tak u 18–69. Z malých tematických kanálů si nejvíce polepšily Prima LOVE, Prima KRIMI a Prima MAX.
Den peoplemetrů, sledovanost ve 2023 překonala evropský průměr
Prima

Den peoplemetrů, sledovanost ve 2023 překonala evropský průměr

Asociace televizních organizací (ATO) slaví 2. 6. Den peoplemetrů! Sledovanost v roce 2024 zůstává stabilní a průměrná sledovanost televize v České republice dokonce překonala v loňském roce evropský průměr.
BLUE STYLE PRIMA FEST 2024 odhaluje podrobný line-up
Prima

BLUE STYLE PRIMA FEST 2024 odhaluje podrobný line-up

Pohodou a zážitky nabitý letní festival BLUE STYLE PRIMA FEST pro celou rodinu se uskuteční už 12. a 13. července 2024 v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Odtajňujeme nabitý hudební line-up na oba dva dny. Těšit se můžete také na setkání se svými oblíbenými herci a moderátory TV Prima. Dva dny plné skvělé zábavy i letní pohody naplní bohatý program i mimo hlavní stage a ještě máte možnost soutěžit o dvě luxusní dovolené do Egypta a Turecka od CK Blue Style.