Balíkovna nabízí po celý duben možnost poslat balík za pouhých 30 Kč

|

Balíkovna připravila na měsíc duben speciální nabídku pro zákazníky po celé České republice. V rámci vyhlášené dubnové marketingové akce mohou klienti posílat své zásilky přes službu Balíkovna na adresu za pouhých 30 Kč.

Pro využití této výhodné nabídky stačí zájemci stáhnout si na svém telefonu mobilní aplikaci Balíkovna a zaregistrovat se. Registrace je možná také na webových stránkách Balíkovny v sekci "Moje Balíkovna". Po úspěšné registraci získají zákazníci možnost odesílat balíky na adresu za zvýhodněnou cenu pouze 30 Kč po celý měsíc duben. Akci mohou využít také stávající, již registrovaní zákazníci.

"Tuto speciální nabídku jsme připravili jako poděkování našim stávajícím zákazníkům a zároveň jako pozvání pro nové zájemce vyzkoušet tuto službu," uvedl Lukáš Rampas, ředitel Balíkovny a dodal: "Balíkovna na adresu je poměrně novou službou a my chceme, aby si ji zákazníci měli možnost vyzkoušet. Věříme, že budou se službou spokojeni stejně jako s ostatními službami Balíkovny, se kterými je spokojeno více než 90 % uživatelů."

Tato mimořádná cena platí také pro zákazníky, kteří využívají platbu na dobírku. Počet odeslaných balíků není nijak omezen. Platí však, že každá zásilka musí být individuálně odbavená a zaplacená prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace Balíkovna.

Pro více informací navštivte www.balikovna.cz.

PODCAST:

3. 4. 2024 - Ivo Vysoudil, tiskový mluvčí České pošty (m4a, 284kB)

Zdroj: www.ceskaposta.cz

Česká pošta

Pocta bratrům Lipským na aršíku

Divadlo a film: Bratři Lubomír Lipský, Oldřich Lipský je název nového příležitostného poštovního aršíku, který Česká pošta uvede do prodeje ve středu 10. dubna. Výtvarný návrh se dvěma známkami v hodnotě 42 a 48 korun připravila Eva Hašková.

Česká pošta

Aršík s trojskými kapradinami

Adam Kašpar je autorem výtvarného návrhu příležitostného poštovního aršíku Botanická zahrada hl. m. Prahy, který Česká pošta uvede do prodeje ve středu 10. dubna. Náměty známek v hodnotě 27, 31 a 34 korun představují zvláštní druhy kapradin Drynaria rigidula, Dipteris conjugata a Brainea insignis.