Jak zveřejnit tiskovou zprávu na Tiskovec.cz

Tisková zpráva je skvělým způsobem, jak zviditelnit svou firmu, organizaci nebo produkt. Pokud hledáte jednoduchý a bezplatný způsob, jak zveřejnit svou tiskovou zprávu, Tiskovec.cz je pro vás tou správnou volbou. Na našem webu umožňujeme bezplatné zveřejnění tiskových zpráv všech oborů.

Pro zveřejnění tiskové zprávy na Tiskovec.cz existují dva způsoby:

  1. Zaslání tiskové zprávy emailem na adresu [email protected]
  2. Zveřejnění tiskové zprávy po přihlášení v našem systému - o přístup do systému je nutné žádat na [email protected], nelze se registrovat jiným způsobem

Přístup k našemu systému umožní každému zveřejňovat své tiskové zprávy sám. Nicméně, pro zachování kvality zveřejněných zpráv si vyhrazujeme právo poskytnout přístup pouze po žádosti. Tím se snažíme zabránit zveřejňování nesmyslů a nevhodných tiskových zpráv.

Na Tiskovec.cz se neomezujeme na žádné obory, takže bez ohledu na to, jaké téma vaše tisková zpráva pokrývá, můžete ji u nás zveřejnit.

Věříme, že je důležité, aby byla vaše tisková zpráva zveřejněna co nejdříve. Proto se snažíme zveřejnit tiskové zprávy co nejdříve, jakmile nám dorazí. Naše služba zveřejňování tiskových zpráv je zdarma a není vázána žádnými omezeními. Takže pokud hledáte rychlý a efektivní způsob, jak zveřejnit svou tiskovou zprávu, neváhejte a zaregistrujte se u nás na Tiskovec.cz.