Vážné i odlehčené pohledy na soupeření o hokejový titul. Zaostřeno na play off je nový pořad na webu Sport.cz

|

Od 11. března každý týden čeká na fanoušky hokeje nový dvacetiminutový videopořad Sport.cz nazvaný Zaostřeno na play off. Redaktoři Jan Škvor, Martin Kézr a Robert Sára s renomovanými osobnostmi tuzemské hokejové scény analyzují konkrétní sestřihy a momenty z dění na ledě v bojích o extraligový titul.

Mezi tradiční hosty budou patřit bývalí hokejisté Jaroslav Bednář a Milan Antoš, stejně jako šéf komise rozhodčích Vladimír Pešina. Pozvání k účasti v pořadu směřují i do řad trenérů a bývalých reprezentantů či extraligových hráčů, dojde i na překvapení z oblasti umělecké scény.

Sport.cz jako partner Tipsport hokejové extraligy nabízí z každého zápasu play off jako jediný web ihned klipová videa zachycující góly i zajímavé situace a bezprostředně po skončení utkání také ucelený tříminutový sestřih utkání, tzv. highlights.

Sestřihy, góly a nejzajímavější momenty jsou rovněž video bonusem v článcích, které na webu Sport.cz pravidelně o hokejové Tipsport extralize vycházejí. Videa zůstávají součástí oblíbeného pořadu Příklep a záběry se využijí i v podcastu Za mantinelem.

Zdroj: blog.seznam.cz