Tady Vodafone 74: Tomáš Vršťala o změně profese a o práci s talenty

|

Ještě nedávno bylo běžné, že se lidé drželi svého vzdělání a povolání po celý svůj život, ať už je to bavilo nebo ne. Dnes však žijeme v době, kdy se pracovní trh rychle mění. Opustit svou původní profesi, začít pracovat v jiném odvětví a dělat něco úplně nového, je častější a přirozenější, než kdy dříve. Ovšem, vyžaduje to odvahu. Jaké to je, vyměnit bankovnictví za telekomunikace a nebo přejít z finančního oddělení do HR – do lidských zdrojů, o tom v dnešní epizodě vypráví Tomáš Vršťala, ředitel pro rozvoj a talent ve Vodafonu.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Špatná zpráva pro internetové šmejdy. Vodafone posiluje bezpečnost, podvodné SMS zákazníci nahlásí ještě snadněji

Vodafone pro své zákazníky zavedl centralizovanou službu pro hlášení podvodů prostřednictvím textových zpráv. V případě, že jim dorazí podezřelá SMS, stačí jen jednoduše informaci přeposlat na číslo 7726 a Vodafone neprodleně zakročí. Zákazník tak chrání nejen sebe, ale také data a peněženky dalších potenciálních obětí.

Vodafone

Telefon může zůstat doma! Díky dlouho očekávané službě OneNumber od Vodafonu si zavoláte z hodinek

Díky inovativní službě OneNumber si nyní mohou lidé nechat své telefonní číslo přímo na zápěstí. OneNumber lze používat třeba na nejnovější generaci chytrých hodinek Apple. Služba je ovšem díky Vodafonu dostupná i na dalších zařízeních, která podporují eSIM, LTE volání a umějí naskenovat QR kód nutný pro aktivaci služby. U Vodafonu lze aktivovat službu až pro dvě zařízení, pod telefonním číslem tak mohou být hned tři najednou.