Tady Vodafone 70: Václav Kubík o Císařských lázních a filmovém festivalu v Karlových Varech

|

V pátek 30. června začíná filmový festival v Karlových Varech, kde je Vodafone tradičním partnerem a tak je tento předprázdninový díl věnován právě Karlovým Varům. Povídat si budeme o tom, co všechno jsme si pro vás připravili v naší Vodafone Relax zóně ve Dvořákových sadech v průběhu festivalu. Ale když se řekne Karlovy Vary, většině z nás se vybaví především lázeňství. O lázních, a to konkrétně Císařských, vypráví můj dnešní host - kolega Václav Kubík, který bydlí v Karlových Varech a zároveň má jako obchodník Vodafonu město Karlovy Vary na starosti.

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Tady Vodafone 69: Veronika Doubnerová o ESG a CSRD

Máte jasno ve zkratkách ESG, CSRD nebo SDG, díky kterým má být svět lepší? Ano všechny se týkají udržitelnosti a dnešní epizodu budeme věnovat právě tomuto tématu. Moje pozvání do studia přijala Veronika Doubnerová, konzultantka v oblasti udržitelnosti firem, odbornice na cirkulární ekonomiku a povídat si budeme nejen o tom, co znamenají zkratky, které se v tomto oboru používají, ale i o příkladech z praxe. Co konkrétně české firmy dělají, aby pomohli naší planetě. A nevynecháme ani novou směrnici, podle které budou firmy vytvářet své nefinanční reporty a informovat o tom, jak řídí svoji společnost, jaký mají vztah k životnímu prostředí a k sociální oblasti.

Vodafone

Přenosný internet od Vodafonu slouží doma, na chatě i v kempu. Nově je k dispozici také v 5G rychlosti

Ke kvalitnímu a rychlému internetu se domácnost může připojit i v místech, kde není dostupné klasické pevné připojení. Nově lze totiž využít mobilní síť 5G od Vodafonu, která má nejširší pokrytí v České republice a v jejím dosahu se už nyní nachází více než 75 % české populace. Na dovolené nebo na chatě stačí jen zapojit modem do zásuvky a užít si vysokorychlostní 5G internet, který za zákazníkem jednoduše doputuje vzduchem. Pro představu – rychlost stahování i odesílání dat je oproti dosavadní 4G variantě přenosného bezdrátového internetu více než sedminásobná.

Vodafone

Vodafone i letos spoluvytváří filmový svátek v Karlových Varech. Nově nabídne ranní jógu, tiché disco a besedy s herci

Vodafone je tradičním partnerem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a také letos nabídne návštěvníkům spoustu neotřelé zábavy. Těšit se mohou mimo jiné na ranní lekce jógy, závody 5G miniaut, workshopy s filmovými animátory a influencery Jankem Rubešem a Anet X. Novinkou budou také filmová promítání a besedy se známými jmény české kinematografie – Janou Plodkovou, Milenou Steinmasslovou a Jiřím Havelkou. Aby návštěvníkům žádná akce neunikla, po celou dobu festivalu jim bude k ruce praktický průvodce v podobě aplikace KVIFF Guide.