Školní autobusy mají přes Vánoce prázdniny, omezení spojů je i během svátků

|

Ověřte si své obvyklé cesty ve vyhledavačích spojení!

Vánoční svátky upravují každoročně provoz našich autobusů i vlaků, řada spojů na své trasy nevyjede. Vánoční prázdniny začínají letos sobotou 23. prosince, na náš provoz tak mají vliv mezi svátečními dny od 27. prosince do 2. ledna, kdy nejedou hlavně spoje, které obvykle vozí školáky. Omezen může být i provoz dalších vybraných spojů v době mezi svátky, jde třeba o tradiční celozávodní dovolenou v mladoboleslavské automobilce Škoda Auto nebo v kolínské Toyotě.

Na Štědrý den a na Silvestra končí provoz našich autobusů i vlaků dřív než bývá pro volné dny obvyklé, na Boží hod a na Nový rok naopak zůstanou v garážích a depech odpočívat o něco déle a na své trasy vyjedou až později.

Aby vám žádný autobus nebo vlak neujel, je nejlepší si zaběhnuté cesty ověřit ve vyhledavači spojení. Do obvyklého provozu se vrátíme od středy 3. ledna 2024, až skončí prázdniny.

V době vánočních svátků je upraven také provoz linek MHD Kladno, ve svátečních dnech 24., 25., 26., 31. prosince a 1. ledna vyjedou speciální linky X1, X2, X3, X4 se vzájemným přestupem ve stanici Náměstí Svobody. Upravena je také provozní doba všech tří zdejších informačních kanceláří. Uzavřeny jsou mezi svátky i naše informační kanceláře v Čáslavi nebo Trutnově. A změnu hlásí ještě před vánočními svátky informační kancelář v Plzni, kterou nově najdete v naší vlakové pokladně na plzeňském hlavním nádraží.

Zdroj: www.arriva.cz