Raiffeisenbank přichází s Bonusovým spořicím účtem se sazbou 5 % p. a.

|

Od ledna nového roku nabízí Raiffeisenbank nový Bonusový spořicí účet. Ten si mohou k běžnému účtu založit noví i stávající klienti. Výhodná úroková sazba až 5 % p. a. na spořicím účtu platí do výše maximálního vkladu dle typu osobního účtu.

Bonusový spořicí účet si mohou zdarma ke svému běžnému účtu založit všichni stávající klienti Raiffeisenbank. Pokud si Bonusový spořicí účet bude chtít založit nový klient, banka mu k němu zdarma založí i účet běžný. Úspory uložené na Bonusovém spořicím účtu se neustále zhodnocují. Stačí třikrát měsíčně zaplatit kartou a klient dosáhne na nabízenou 5% roční sazbu.

„Založení spořicího účtu by mělo být intuitivní a snadné. Proto u nového Bonusového spořicího účtu pro fyzické osoby i podnikatele nemáme žádné výpovědní nebo čekací lhůty. Peníze lze okamžitě převést na běžný účet a jeho založení může uživatel pohodlně provést v internetovém bankovnictví a mobilní aplikaci,“ komentuje Eliška Svatková, produktová manažerka Raiffeisenbank.

Raiffeisenbank díky novému typu spořicího účtu zjednodušuje svoji nabídku tak, aby byla správa účtu pro klienty co nejpohodlnější. Nově je tak spořicí typ vázán na typ účtu, což má zpřehlednit orientaci uživatele. Výhodná úroková sazba platí do výše maximálního vkladu pro daný typ účtu. CHYTRÝ účet a tarify z předchozí produktové řady nabízejí bonusovou sazbu do výše 500 tisíc korun, AKTIVNÍ účet do jednoho milionu korun a Exkluzivní i Prémiový účet do výše jednoho a půl milionu korun.

Banka nabízí variantu i podnikatelům, kteří si mohou založit Bonusový spořicí účet pro podnikatele s úrokovou sazbou až 1,1 % p. a. Úroková sazba na spořicím účtu pro podnikatele platí do výše maximálního vkladu dle typu podnikatelského účtu.

Zdroj: www.rb.cz

Raiffeisen BANK

Raiffeisenbank získala ocenění Mastercard Zodpovědná banka roku 2023

Raiffeisenbank zvítězila v kategorii Zodpovědná banka roku 2023 v soutěži Mastercard Banka roku. Toto prestižní ocenění si banka zasloužila díky svým aktivitám zaměřeným na snížení uhlíkové stopy, zpřístupnění bankovních služeb sociálně slabším klientům a podpoře rovnosti žen ve vyšších manažerských pozicích.

Raiffeisen BANK

Raiffeisenbank spouští soutěž o 100 x 1000 Kč s Platbou na kontakt

Během února se noví i stávající klienti Raiffeisenbank mohou zapojit do soutěže o celkem sto tisíc korun. Stačí, když se prostřednictvím mobilního bankovnictví přihlásí do soutěže, zaregistrují své telefonní číslo pro příjem Plateb na kontakt a v průběhu února odešlou alespoň jednu Platbu na kontakt. Banka vylosuje v polovině března sto výherců, kterým na účet připíše tisíc Kč.