Prodlužujeme příjem žádostí do projektu Technologická inkubace do 19. června

|

Z důvodu zvýšeného zájmu a kvůli zajištění technické podpory v posledních hodinách příjmu žádostí agentura CzechInvest posouvá termín ukončení příjmu žádostí z 18. června 2023 na 19. června 2023 12:00 hodin.

Startupy se mohou do druhé výzvy hlásit až do pondělí 19. června. V preinkubaci se v tuto chvíli nachází téměř 500 startupů, z kapacitních důvodů proto není možné zajistit preinkubační konzultace do konce termínu aktuální výzvy. Hlásit se do Technologické inkubace lze i bez předchozích konzultací. Preinkubační konzultace budou opět zpřístupněny před další výzvou, která je plánována na podzim.

Žádosti do 2. výzvy mohou zájemci podávat v systému AIS od 18. května 2023.

Více o projektu Technologická inkubace.

Kontakt pro média:

David Hořínek

PR manažer a tiskový mluvčí

+420 724 591 667

[email protected]

Zdroj: www.czechinvest.org

Czech Invest

Brno se stalo na dva dny centrem inovací. Odehrálo se tu celoevropské setkání inovačních agentur, akcelerátorů i inkubátorů

Od úterý do čtvrtka hostilo Brno největší evropské setkání inkubátorů, inovačních center, akcelerátorů, vědeckých parků a hybatelů inovací pod hlavičkou Evropské sítě inovačních center (EBN). Kongresu se zúčastnilo přes 300 lidí ze 27 zemí světa včetně například Tchaj-wanu, Libanonu nebo Spojených arabských emirátů. Kromě panelových diskuzí bylo hlavním cílem akce sdílení zkušeností napříč evropskými organizacemi. Prostor dostali i zástupci inovačních center z Ukrajiny.