Podzimní prázdniny a svátek ovlivní naše autobusy a vlaky, o víkendu se mění i čas

|

Prázdniny jsou dvoudenní ve čtvrtek 26. a v pátek 27. října.

Školáci si ve čtvrtek 26. a v pátek 27. října užijí dvoudenní podzimní prázdniny. Pro naše autobusy to znamená dočasně upravené jízdní řády, protože některé spoje nebudou být v provozu. Jde o ty s obvyklým prázdninovým omezením.

V sobotu 28. října je státní svátek následovaný nedělí. I v tento dny mohou jet naše autobusy a vlaky o trochu jinak, než při obvyklé při klasické sobotě a neděli. Obvyklé spojení je možné ověřit si ve vyhledavači spojení.

Volno podzimních prázdnin a víkend prodlouží o hodinu změna času. Hodiny se v neděli 29. října vrátí ve tři ráno na čas 2:00. Posun tak může ovlivnit i nějaké naše noční autobusy na linkách PID 951, 952, 954. Našich vlakových spojů se změna času nedotýká.

Dalšími prázdninami budou ty vánoční od 23. prosince do 2. ledna, jednodenní pololetní jsou 2. února, cyklus jarních proběhne v příštím roce po týdnech mezi 5. únorem a 17. březnem. Velikonoční si školáci užijí 28. března, letní od 29. června do 1. září a podzimní budou mít v termínu 29. a 30. října.

Zdroj: www.arriva.cz