Nové vozy ještě výhodněji během Toyota Víkendu. Toyota nabízí vlastní dotace

|

  1. Toyota nabízí vlastní dotace na hybridní i další vozy
  2. Největším hitem bude nová generace Toyoty C-HR
  3. Toyota Víkend proběhne 27. a 28. ledna

Tradiční Toyota Víkend tentokrát přinese ještě větší výhody než obvykle. Stát na konci loňského roku vyhlásil dotace na nákup elektromobilů a vodíkových vozů. Ty ale platí jen pro právnické osoby při nákupu na úvěr. A tak se Toyota rozhodla, že zavede vlastní dotace, které je možné využít i na jiný typ pohonu. Nejsou přitom žádná omezení, Toyota dotace platí i pro fyzické osoby při jakémkoli financování.

Vůbec nejvyšší hybridní dotaci ve výši 240 000 Kč dostanou zájemci o luxusní limuzínu Toyota Camry. Corolla Sedan hlásí dotaci až 160 000 Kč, loňský modelový rok Corolly Touring Sports lze pořídit s dotací až 150 000 Kč, Corollu Cross s dotací 110 000 Kč. Na oblíbenou RAV4 je nyní vypsána hybridní Toyota dotace 130 000 Kč.

Hlavní hvězdou nadcházejícího Toyota Víkendu nicméně bude nová generace městského crossoveru Toyota C-HR. Jde o jednu z prvních příležitostí, kdy si zákazníci mohou novinku nejen prohlédnout, ale také otestovat. A rovnou pořídit výhodněji. Přestože jde o úplně nový model, i na jeho nákup lze využít dotaci ve výši 125 000 Kč.

A protože skladem dostupná je stále i předchozí generace Toyoty C-HR, lze ji pořídit s mimořádnou dotací 215 000 Kč.

Tradiční státní dotace vztahující se na elektromobily a vozy na vodíkové palivové články lze u Toyoty využít například při nákupu Toyoty bZ4X, kdy je možné ušetřit cekem až 500 000 Kč (200 000 Kč bez DPH od státu a až 300 000 Kč od Toyoty), stejně jako při pořizování užitkových vozů všech velikostí.

Výhodná je také nabídka operativního leasingu KINTO One, který zajišťuje přímo Toyota. Díky němu je možné využívat RAV4 už za 9900 Kč bez DPH měsíčně a Corollu Touring Sports dokonce za 5990 Kč bez DPH měsíčně.

Toyota Víkend

Více na toyota.cz

Termín akce: 27. – 28. 1. 2024

Otevírací doba: sobota 9 – 17 h, neděle 9 – 15 h

Zdroj: www.toyotanews.eu

Toyota

Toyota odhalila dvě limitované edice modelu GR Yaris navržené s Ogierem a Rovanperou

Toyota odhalila dvě exkluzivní vysoce výkonná provedení nového modelu GR Yaris. Na jejich návrhu spolupracovali mistři světa jezdící v barvách týmu TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team (TGR-WRT) Sébastien Ogier a Kalle Rovanperä. Premiéra nových modelů je naplánována na první den závodu Rallye Monte Carlo, který je úvodním podnikem světového rallyového šampionátu (WRC) FIA 2024.