LP představila klip k písni Dayglow. Na jeho vzniku se podílel i Vodafone

|

Americká popová hvězda LP překvapila své české fanoušky, když v srpnu nečekaně vystoupila jako zlatý hřeb duhového festivalu Prague Pride. Hlavním důvodem návštěvy Prahy bylo však natáčení klipu k písni Dayglow, na kterém se podílel i Vodafone.

LP, vlastním jménem Laura Pergolizzi, se dlouhodobě vymyká typickému obrazu ženské popové hvězdy. Identifikuje se totiž jako genderově neutrální a používá zájmeno they, i když připouští i ženský rod. Nejnovější videoklip této popové hvězdy, konkrétně k písni Dayglow, vznikl na letošním duhovém festivalu Prague Pride, jehož je Vodafone dlouhodobě hrdým generálním partnerem. A právě Vodafone také na tvorbě nového videa spolupracoval.

Ve videoklipu je zachycen duhový průvod, kterým každoročně festival Prague Pride vrcholí. Účastníci a účastnice průvodu tak k nové písni vytvořili zcela autentickou kulisu. Večer pak LP, která mimo jiné napsala hity pro Rihannu, Cher nebo Backstreet Boys, vystoupila na Letenské pláni. Na Vodafone Rainbow Stage odehrála pozitivní energií nabitý koncert a pražské publikum opět přesvědčila o tom, že láska stejně jako hudba nemá hranice.

V České republice má LP výraznou fanouškovskou základnu a v Praze nenatáčela poprvé. Hudební klip k písni One Like You se natáčel v kabaretu Royal na pražských Vinohradech a hlavní roli v něm ztvárnila slovenská herečka, tanečnice a zpěvačka Radka Pavlovčinová.

A tady se můžete podívat na záběry ze zákulisí:

Zdroj: www.vodafone.cz

Vodafone

Více dat, neomezené volání i SMS do všech sítí. Vodafone rozšiřuje nabídku základních tarifů

Vodafone přináší nabídku mobilních služeb pro každého. Dvě třetiny zákazníků si pořizují tarify s neomezenými mobilními daty a pro ty ostatní přichází vylepšení základní nabídky. Její hlavní trojici tvoří Red Basic tarify se 3 GB, 6 GB a 10 GB dat, neomezeným voláním i SMS. Také pro tyto tarify mohou lidé se zdravotním postižením nebo napjatým rozpočtem získat dvousetkorunovou dotaci.

Vodafone

Tísňová tlačítka propojená s internetem věcí pomáhají lidem v nouzi

V době všeobecné dostupnosti mobilních telefonů je přivolání pomoci nebo řešení nouzových situací jednodušší než dřív. Přesto mohou nastat situace, kdy mobilní telefon zkrátka při ruce není. V době nehody leží v jiné místnosti, je vybitý nebo osoba, která pomoc potřebuje, už nemá sílu na to ho použít. Řešením může být tísňové tlačítko, které nabízí společnost Securitas a využívá přitom síť Vodafonu.

Vodafone

3 nejčastější důvody, proč lidem doma špatně funguje Wi-Fi. Nová služba Vodafonu je jednoduše vyřeší

Až ke dveřím bytu nebo domu vede spolehlivé internetové připojení přes kabel, přesto uživatele trápí špatně fungující bezdrátové Wi-Fi připojení u nich v domácnosti. Na vině nejsou výpadky internetové sítě, ale důvody skryté až v samotné domácí síti. Tři nejčastější potíže snadno vyřeší nová služba Vodafonu s názvem Super Wi-Fi. Ta s pomocí „chytrých krabiček“ zajistí rychlé a spolehlivé Wi-Fi pokrytí v každém koutě domova. Zároveň Vodafone spouští instalaci pevného internetu v novém kabátu, profesionál se o vše postará.