Electro World··4 min

Electro World startuje povánoční výprodej se slevami až 56 %

Česká republika, Praha – 23. prosince 2020 – Společnost Electro World tradičně, již po několik let, připravuje pro své zákazníky speciální povánoční výprodejové akce. Letos mohou nakupující získat produkty se slevou až 56 %. Akci neohrozí ani zhoršující se situace a případné nařízení vlády o uzavření prodejen, jelikož se bude vztahovat jak na kamenné prodejny, tak i na e-shop www.electroworld.cz.

„Do povánočního a lednového výprodeje budou zařazeny produkty ze všech kategorií a zákazníci budou mít široký výběr. Celkem se mohou těšit na tisíce zlevněných produktů,“ říká Tomáš Kovářík, marketingový manažer společnosti Electro World.

Nejdříve e-shop, pak prodejny

Výprodeje v Electro Worldu odstartují hned po Štědrém dnu o půlnoci, 25. prosince, a budou trvat až do 17. ledna 2021. Připravte své klávesnice a myši, protože první dva dny budou slevy dostupné pouze na e-shopu. Produkty za výprodejové ceny budou dostupné na linku: https://www.electroworld.cz/povanocnivyprodej.

Od 27.12 pak budou slevy k dispozici i v kamenných prodejnách, jelikož 25.a 26. prosince jsou uzavřeny vzhledem k vánočním svátkům. Slevová akce bude rozdělena do dvou vln, kdy první bude ukončena 3. ledna a od 4. ledna se spustí druhá vlna s dalšími zlevněnými produkty.

Souhrnné informace budou dostupné vždy v den platnosti v aktuálním letáku, který je dostupný zde: https://www.electroworld.cz/aktualni-letak.

A na co se můžete těšit už teď?

Mezi nejatraktivnější zlevněné produkty budou zajisté patřit televizory. Jako příklad lze uvést 4K TV LG s úhlopříčkou 139 cm se sníženou cenou 12 222 Kč (z původních 15 990 Kč). Pro ty, kteří si chtějí zjednodušit úklid, bude velkým lákadlem bezsáčkový vysavač Hoover za cenu 2 222 Kč, ke kterému navíc získáte zdarma jako dárek žehličku Hoover (v ceně1 590 Kč). Na své si přijdou i milovníci elektromobility. Pro ně je připravena elektro koloběžka dosahující rychlosti až 25 km/h, s dojezdem až 22 km a za lákavou cenu 5 666 Kč (z původních 7 990 Kč). Kutilové pak zajisté ocení aku-šroubovák Bosch IXO V nabíjený přes USB port, doplněný sadou bitů, a za cenu 944 Kč (z původních 1 419 Kč).

Přes 5 000 výdejních míst v ČR

V případě uzavření prodejen z důvodu vládního nařízení se zákazníci o výhodný nákup nemusí obávat. Prodejny opět přejdou do režimu výdejních míst, kde bude možné zboží bez problému vyzvednout. Kromě 19 kamenných prodejen Electro World si zákazníci pro osobní odběr malého zboží mohou vybrat z dalších více než 5 tisíc výdejních míst, mezi které patří Geis Pointy, jednotlivé pobočky České pošty a také Balíkovna. Rozměrné zboží, jako jsou např. televize nebo bílá technika, je možné vyzvednout právě na prodejnách.

Ilustrační fotografie prodejny jsou zde:

https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157717146516667

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Zdroj: www.electroworld.cz

Zadavatel
Electro World

Electro World

Electro World je jedním z multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů, příslušenství a doplňků k nim, a to včetně poskytování souvisejících služeb.

Další články od Electro World

Nová kapitola: HP Tronic se propojí s NAY
Electro World

Nová kapitola: HP Tronic se propojí s NAY

Po schválení spojení zlínské skupiny HP TRONIC a NAY českým Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) v březnu, obdržely obě společnosti zelenou k vytvoření společného holdingu i od slovenského Protimonopolného úradu (PMÚ). Povolení od těchto soutěžních úřadů bylo nezbytnou podmínkou pro realizaci plánovaného záměru. Tímto spojením vznikne na českém a slovenském trhu nová entita s velkým inovačním potenciálem.
Již osmé Slevového šílenství v Electro Worldu
Electro World

Již osmé Slevového šílenství v Electro Worldu

Česká republika, Praha – 10. dubna 2024 – Společnost Electro World od čtvrtka 11. do pondělí 15. dubna 2024 připravila pro své zákazníky akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci přináší cenově zajímavé nabídky. Tato akce se koná už po osmé v řadě a zákazníci ji mohou opět využít i k víkendovému nákupu.
Electro World obhájil již po deváté ocenění Czech Superbrands
Electro World

Electro World obhájil již po deváté ocenění Czech Superbrands

Česká republika, Praha – 26. ledna 2024 – Společnost Electro World, která provozuje síť 39 elektro prodejen po celé České republice, se jako jedna z mála může těšit z ocenění udělovaného odbornou komisí Brand Council ČR, která již po deváté za sebou vybrala Electro World za držitele titulu CZECH CONSUMER SUPERBRANDS 2024.
Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World
Electro World

Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World

Česká republika, Praha – 15. ledna 2024 – Společnost NAY a.s., největší specializovaný maloobchodní prodejce elektroniky na Slovensku a vlastník multikanálového řetězce Electro World specializujícího se na prodej spotřební elektroniky v České republice, oznamuje personální změny na klíčových pozicích skupiny, včetně té nejvyšší.
Povánoční výprodej v Electro Worldu startuje už 25. prosince a se slevami až 50 %
Electro World

Povánoční výprodej v Electro Worldu startuje už 25. prosince a se slevami až 50 %

Česká republika, Praha – 25. prosince 2023 – Pokud jste s nákupy počkali nebo máte Štědrý den posunutý, nastává vhodný čas pro nákup dárků. Electro World připravil další vlnu výhodných slev a jeho sortiment lze oproti předchozí průměrné ceně koupit ve výprodeji i za poloviční cenu.
Předvánoční akce Black Friday v Electro Worldu přinese slevy až 64 procent
Electro World

Předvánoční akce Black Friday v Electro Worldu přinese slevy až 64 procent

Česká republika, Praha – 22. listopadu 2023 – Prodejní akce Black Friday je mezi zákazníky velmi populární pro nákup vánočních dárků. Mohou se na ni těšit i v řetězci Electro World, a to jak ve všech 39 prodejnách po celé České republice, tak i na e-shopu www.electroworld.cz. Letošní akce začne zítra, 23. listopadu a potrvá do 27. 11. Po jejím skončení pak bude pokračovat nabídka dalších stovek produktů za snížené ceny až do 29. 11. Bližší informace budou zveřejněny na webu www.electroworld.cz/blackfriday.
Ve čtvrtek začíná podzimní Slevové šílenství v Electro Worldu
Electro World

Ve čtvrtek začíná podzimní Slevové šílenství v Electro Worldu

Česká republika, Praha – 14. září 2023 – Electro World opět přichystal populární akci „Slevové šílenství“. Snížené ceny u více než 10 tisíc produktů čekají na zákazníky již pozítří, tedy od čtvrtka 14. do pondělí 18. září 2023 v prodejnách i na e-shopu. Tuto akci připravil Electro World již posedmé a bude v platnosti po dobu 5 dní, tedy i přes víkend, aby ji mohli využít i ti zákazníci, kteří se v pracovních dnech do prodejny běžně nedostanou.
V Plzni je hotovo! Electro World otevírá nově zrekonstruovanou prodejnu v Berounce Parku!
Electro World

V Plzni je hotovo! Electro World otevírá nově zrekonstruovanou prodejnu v Berounce Parku!

Česká republika, Praha – 16. května 2023 – Společnost Electro World dokončila modernizaci jedné ze svých tří plzeňských prodejen, která se nachází v obchodním centru Berounka Park na adrese Nákupní 5. Po několika týdnech renovace je prodejna od dnešního dne, 16. 5. 2023, zákazníkům opět k dispozici v plném provozu.
Slevové šílenství v Electro Worldu přináší již pošesté řadu zajímavých nabídek
Electro World

Slevové šílenství v Electro Worldu přináší již pošesté řadu zajímavých nabídek

Česká republika, Praha – 13. dubna 2023 – Společnost Electro World přichystala další Slevové šílenství. Výjimečné cenové nabídky čekají na zákazníky od čtvrtka 13. do pondělí 17. dubna 2023. Oblíbená akce se uskuteční již pošesté a opět v prodlouženém formátu.
Electro World a DODO přinášejí jako první v Česku same-day doručení do světa velkého elektra
Electro World

Electro World a DODO přinášejí jako první v Česku same-day doručení do světa velkého elektra

Česká republika, Praha, 13. dubna 2023 - Prodejce elektroniky Electro World a technologicko-logistická společnost DODO spolu spustily doručování v den objednání (same-day) elektrických spotřebičů. Jako vůbec první hráči na českém trhu zákazníkům přinášejí i možnost nechat si velký spotřebič - novou pračku, sušičku, ledničku, myčku a další běžné velké spotřebiče doručit ještě v den objednání. Součástí služby rychlého doručení je navíc i vynesení spotřebiče do patra, jeho základní zapojení a odvoz starého. Služba bude v první fázi dostupná pro zákazníky v Praze, v následujících měsících pak bude postupně rozšiřována také do dalších měst.