Electro World··3 min

Electro World připravil pro zákazníky povánoční výprodej se slevami až 50 %

Česká republika, Praha – 27. prosince 2022 – Výhodné nákupy v Electro Worldu pokračují i po Vánocích. Oblíbený prodejce elektroniky totiž připravil výprodej se slevami až 50 %!

Zákazníci kamenných prodejen, kterých je nyní po celé republice 38, mohou využít zajímavých slev od úterý 27. prosince. Stejná nabídka platí pro nakupující na e-shopu www.electroworld.cz už od 25. prosince. Povánoční výprodej poběží až do 1. února 2023 a je rozdělen do několika vln. Níže uvedená nabídka konkrétních produktů je platná jen do 2. ledna 2023.

Vybrané produkty ve výprodeji

Pro milovníky kávy je určena speciální nabídka v podobě automatického kávovaru Philips EP2231/40 za 8 888 Kč. Tento přístroj dokáže v okamžiku připravit dokonalý šálek espressa z čerstvě namletých zrn, ale také cappuccino s lahodně mléčnou pěnou. Dvanáct stupňů hrubosti mletí zrn zajistí báječný prožitek pro všechny chuťové buňky. Samozřejmostí je pak dotykový displej, jednoduché intuitivní ovládání, objemná nádoba na vodu a líbivý design.

Bílou elektroniku v akčních slevách zastupuje parní pračka Whirlpool FFD 11469 BV EE za úžasných 8 990 Kč. S kapacitou bubnu až 11 kg zajistí čisté oblečení pro celou rodinu. Pračka je vybavena řadou funkcí a programů, které lze volit pomocí otočného knoflíku a praktických tlačítek. O stavu praní přehledně informuje velký displej, přičemž přístroj dokáže automaticky nastavovat nejlepší parametry pro každý typ vlákna, a zajistí tak dokonalé vyprání při optimálním výkonu.

Realistické zobrazení do nejjemnějších detailů. Tak by se jednoduše dal popsat prožitek při sledování obrazu na zakřiveném monitoru Philips 271E1CA/00 s úhlopříčkou 27 palců. Displej s Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů, kontrastním poměrem 3000:1, krásným jasem, vysokou obnovovací frekvencí a rychlou odezvou či stereo reproduktory je zkrátka ideální parťák pro náruživé hráče. A to jen za 2 999 Kč.

Že Ježíšek nepřinesl nový mobil? On si totiž chytře počkal na výprodej v Electro Worldu, kde nabízejí smartphone VIVO Y01 za 2 399 Kč. Chytrý telefon s Androidem, 8 jádrovým procesorem, 3GB RAM, Dual SIM, výkonnou baterií, rychlonabíjecí technologií a vychytávkami, jako je odemykání tváří či selfie aparátem s rozlišením 5 Mpx, představuje ideálního společníka pro všední i nevšední zážitky.

Tyto a další produkty ve výprodeji čekají na zákazníky v kamenných prodejnách Electro World nebo v pohodlí domova na www.electroworld.cz.

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 a 2023 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Zdroj: www.electroworld.cz

Zadavatel
Electro World

Electro World

Electro World je jedním z multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů, příslušenství a doplňků k nim, a to včetně poskytování souvisejících služeb.

Další články od Electro World

Nová kapitola: HP Tronic se propojí s NAY
Electro World

Nová kapitola: HP Tronic se propojí s NAY

Po schválení spojení zlínské skupiny HP TRONIC a NAY českým Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) v březnu, obdržely obě společnosti zelenou k vytvoření společného holdingu i od slovenského Protimonopolného úradu (PMÚ). Povolení od těchto soutěžních úřadů bylo nezbytnou podmínkou pro realizaci plánovaného záměru. Tímto spojením vznikne na českém a slovenském trhu nová entita s velkým inovačním potenciálem.
Již osmé Slevového šílenství v Electro Worldu
Electro World

Již osmé Slevového šílenství v Electro Worldu

Česká republika, Praha – 10. dubna 2024 – Společnost Electro World od čtvrtka 11. do pondělí 15. dubna 2024 připravila pro své zákazníky akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci přináší cenově zajímavé nabídky. Tato akce se koná už po osmé v řadě a zákazníci ji mohou opět využít i k víkendovému nákupu.
Electro World obhájil již po deváté ocenění Czech Superbrands
Electro World

Electro World obhájil již po deváté ocenění Czech Superbrands

Česká republika, Praha – 26. ledna 2024 – Společnost Electro World, která provozuje síť 39 elektro prodejen po celé České republice, se jako jedna z mála může těšit z ocenění udělovaného odbornou komisí Brand Council ČR, která již po deváté za sebou vybrala Electro World za držitele titulu CZECH CONSUMER SUPERBRANDS 2024.
Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World
Electro World

Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World

Česká republika, Praha – 15. ledna 2024 – Společnost NAY a.s., největší specializovaný maloobchodní prodejce elektroniky na Slovensku a vlastník multikanálového řetězce Electro World specializujícího se na prodej spotřební elektroniky v České republice, oznamuje personální změny na klíčových pozicích skupiny, včetně té nejvyšší.
Povánoční výprodej v Electro Worldu startuje už 25. prosince a se slevami až 50 %
Electro World

Povánoční výprodej v Electro Worldu startuje už 25. prosince a se slevami až 50 %

Česká republika, Praha – 25. prosince 2023 – Pokud jste s nákupy počkali nebo máte Štědrý den posunutý, nastává vhodný čas pro nákup dárků. Electro World připravil další vlnu výhodných slev a jeho sortiment lze oproti předchozí průměrné ceně koupit ve výprodeji i za poloviční cenu.
Předvánoční akce Black Friday v Electro Worldu přinese slevy až 64 procent
Electro World

Předvánoční akce Black Friday v Electro Worldu přinese slevy až 64 procent

Česká republika, Praha – 22. listopadu 2023 – Prodejní akce Black Friday je mezi zákazníky velmi populární pro nákup vánočních dárků. Mohou se na ni těšit i v řetězci Electro World, a to jak ve všech 39 prodejnách po celé České republice, tak i na e-shopu www.electroworld.cz. Letošní akce začne zítra, 23. listopadu a potrvá do 27. 11. Po jejím skončení pak bude pokračovat nabídka dalších stovek produktů za snížené ceny až do 29. 11. Bližší informace budou zveřejněny na webu www.electroworld.cz/blackfriday.
Ve čtvrtek začíná podzimní Slevové šílenství v Electro Worldu
Electro World

Ve čtvrtek začíná podzimní Slevové šílenství v Electro Worldu

Česká republika, Praha – 14. září 2023 – Electro World opět přichystal populární akci „Slevové šílenství“. Snížené ceny u více než 10 tisíc produktů čekají na zákazníky již pozítří, tedy od čtvrtka 14. do pondělí 18. září 2023 v prodejnách i na e-shopu. Tuto akci připravil Electro World již posedmé a bude v platnosti po dobu 5 dní, tedy i přes víkend, aby ji mohli využít i ti zákazníci, kteří se v pracovních dnech do prodejny běžně nedostanou.
V Plzni je hotovo! Electro World otevírá nově zrekonstruovanou prodejnu v Berounce Parku!
Electro World

V Plzni je hotovo! Electro World otevírá nově zrekonstruovanou prodejnu v Berounce Parku!

Česká republika, Praha – 16. května 2023 – Společnost Electro World dokončila modernizaci jedné ze svých tří plzeňských prodejen, která se nachází v obchodním centru Berounka Park na adrese Nákupní 5. Po několika týdnech renovace je prodejna od dnešního dne, 16. 5. 2023, zákazníkům opět k dispozici v plném provozu.
Slevové šílenství v Electro Worldu přináší již pošesté řadu zajímavých nabídek
Electro World

Slevové šílenství v Electro Worldu přináší již pošesté řadu zajímavých nabídek

Česká republika, Praha – 13. dubna 2023 – Společnost Electro World přichystala další Slevové šílenství. Výjimečné cenové nabídky čekají na zákazníky od čtvrtka 13. do pondělí 17. dubna 2023. Oblíbená akce se uskuteční již pošesté a opět v prodlouženém formátu.
Electro World a DODO přinášejí jako první v Česku same-day doručení do světa velkého elektra
Electro World

Electro World a DODO přinášejí jako první v Česku same-day doručení do světa velkého elektra

Česká republika, Praha, 13. dubna 2023 - Prodejce elektroniky Electro World a technologicko-logistická společnost DODO spolu spustily doručování v den objednání (same-day) elektrických spotřebičů. Jako vůbec první hráči na českém trhu zákazníkům přinášejí i možnost nechat si velký spotřebič - novou pračku, sušičku, ledničku, myčku a další běžné velké spotřebiče doručit ještě v den objednání. Součástí služby rychlého doručení je navíc i vynesení spotřebiče do patra, jeho základní zapojení a odvoz starého. Služba bude v první fázi dostupná pro zákazníky v Praze, v následujících měsících pak bude postupně rozšiřována také do dalších měst.