Electro World··5 min

Electro World představuje mobilní telefony značky vivo s nečekanými vlastnostmi a agresivní cenou

Česká republika, Praha – 18. února 2021 – Celorepubliková síť elektro prodejen Electro World oznamuje, že na český trh k 18. únoru 2021 expanduje výrobce mobilních telefonů vivo. Ten pro začátek přichází se třemi modely smartphonů, které od stejného dne budou k dispozici na e-shopu www.electroworld.cz. Navíc nejvyšší model vivo Y70 je do 24.2. nabízen za speciální akční cenu 5 299 Kč na e shopu se slevovým kódem „VIVO700“. Vystaveny a připraveny na vyzkoušení pak budou na vybraných prodejnách Electro Worldu již od března.

Prvním z oficiálně představených modelů je zařízení s označením vivo Y11s, které je vybaveno displejem Halo FullView™ s úhlopříčkou 6,51 palce, rozlišením HD+ (1 600 x 720 pixelů) a redukcí modrého světla. Zařízení s boční čtečkou otisků prstů běží na 11nm procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 460 v kombinaci s 3 GB paměti RAM a 32 GB pro data. Za zmínku stojí i baterie s kapacitou 5 000 mAh, která nabídne například až 16 hodin streamování HD filmů z internetu. Vybaven je 13 MPx hlavním fotoaparátem na zadní straně včetně 2MPx objektivu pro makro zvětšení. Cena je nastavena na 3 299 Kč včetně DPH.

Druhý model nazvaný vivo Y20s, který má stejný displej jako Y11s, včetně rozlišení. Také baterie má shodnou kapacitu a podporuje 18W technologii nabíjení FlashCharge, díky které tuto baterii nabijete na 70 procent kapacity za pouhých 69 minut. A k dispozici je i funkce reverzního nabíjení, takže ze svého telefonu rázem uděláte powerbanku. O dostatečný výkon se stará 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 460 v kombinaci s pamětí 4 GB RAM a 128 GB prostoru na úložišti. Kromě větší paměti je rozdíl i v zadním fotoaparátu, kterému kromě hlavního objektivu s 13 MPx sekundují ještě další dva, pro efekt rozmazaného pozadí (bokeh efekt) s 2 MPx a pro makro zvětšení, také se 2 MPx. Tento model je k dispozici za 4 299 Kč.

Nejvyšším modelem z představených telefonů je typ vivo Y70, jehož baterie má sice kapacitu „jen“ 4 100 mAh, ale zato s podporou 33W technologie FlashCharge, díky které je nabíjení ještě rychlejší. Na 62 procent zařízení nabijete za pouhou půlhodinu. Srdcem telefonu je silnější 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon verze 665 s 8 GB RAM a 128 GB ROM. Úložnou kapacitu si však lze zvětšit microSD kartou s podporou až 1TB. Jeho výkon se dávkuje technologií vivo Multi-Turbo, která neustále optimalizuje rychlost procesoru a úsporu baterie v závislosti na aktuální činnosti.

Čtečka otisků prstů je v tomto případě umístěna přímo v displeji a zadní fotoaparát disponuje skvělým rozlišením 48 Mpx. Díky Super nočnímu režimu budou fotografie jasné jako ve dne, čemuž pomáhá i světelnost objektivu f/1.8 a algoritmus Morpho HDR+. Ten vylepšuje ostrost v tmavých místech fotografie a pracuje i v kombinaci s 16MPx předním objektivem pro „Super Night Selfie“.

Kromě ostrých fotografií je schopen natáčet i 4K videa s elektronickou stabilizací obrazu. Telefon přichází s nadstavbou Funtouch OS 11 (na bázi Androidu 10) nabízející vlastní elegantní, minimalistické a snadno použitelné uživatelské rozhraní. Takto lze popsat i jeho vnější design s tloušťkou jen 7,83 mm a hmotností činící 171 gramů. To vše je k dispozici za velmi konkurenční cenu pouhých 5 999 Kč. Zákazníci Electro Worldu jej však do 24.2 mohou získat s kódem „VIVO700“ za akční cenu sníženou o 700 Kč, tedy za 5 299 Kč.

Vzhledem k uzavřeným prodejnám je třeba připomenout, že akční cena je dostupná na e-shopu www.electroworld.cz, veškeré objednané zboží si lze doma vyzkoušet a ve 14denní lhůtě i případně vrátit.

„Vivo je novou štikou v rybníku a její vstupní strategie na trh je velmi podobná již zavedeným a známým čínským značkám. Ty již dnes patří mezi velké hráče, čemuž odpovídají i ceny jejich telefonů,“ říká Tomáš Kovářík, marketingový manažer společnosti Electro World. „Vysoká kvalita zpracování mobilních telefonů vivo, která jde ruku v ruce s agresivní cenovou politikou předznamenává, že se zákazníci mají na co těšit a za velmi zajímavé ceny získají kvalitní telefony,“ dodává T. Kovářík. V souvislosti s návazným úspěchem slibuje vivo i další novinky, které budou postupně přicházet na český trh a přirozeně i do prodejen a na e-shop Electro Worldu.

Fotografie telefonů v tiskové kvalitě naleznete zde:

https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157718333437676

O společnosti Electro World

Společnost Electro World je jedním z největších multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů a veškerého příslušenství, včetně poskytování souvisejících služeb. V letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 a 2021 byla oceněna prestižním titulem Superbrands, který je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu.

Zdroj: www.electroworld.cz

Zadavatel
Electro World

Electro World

Electro World je jedním z multikanálových řetězců specializujících se na prodej spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky, domácích elektrospotřebičů, příslušenství a doplňků k nim, a to včetně poskytování souvisejících služeb.

Další články od Electro World

Nová kapitola: HP Tronic se propojí s NAY
Electro World

Nová kapitola: HP Tronic se propojí s NAY

Po schválení spojení zlínské skupiny HP TRONIC a NAY českým Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) v březnu, obdržely obě společnosti zelenou k vytvoření společného holdingu i od slovenského Protimonopolného úradu (PMÚ). Povolení od těchto soutěžních úřadů bylo nezbytnou podmínkou pro realizaci plánovaného záměru. Tímto spojením vznikne na českém a slovenském trhu nová entita s velkým inovačním potenciálem.
Již osmé Slevového šílenství v Electro Worldu
Electro World

Již osmé Slevového šílenství v Electro Worldu

Česká republika, Praha – 10. dubna 2024 – Společnost Electro World od čtvrtka 11. do pondělí 15. dubna 2024 připravila pro své zákazníky akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci přináší cenově zajímavé nabídky. Tato akce se koná už po osmé v řadě a zákazníci ji mohou opět využít i k víkendovému nákupu.
Electro World obhájil již po deváté ocenění Czech Superbrands
Electro World

Electro World obhájil již po deváté ocenění Czech Superbrands

Česká republika, Praha – 26. ledna 2024 – Společnost Electro World, která provozuje síť 39 elektro prodejen po celé České republice, se jako jedna z mála může těšit z ocenění udělovaného odbornou komisí Brand Council ČR, která již po deváté za sebou vybrala Electro World za držitele titulu CZECH CONSUMER SUPERBRANDS 2024.
Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World
Electro World

Personální změny ve vedení společnosti NAY a Electro World

Česká republika, Praha – 15. ledna 2024 – Společnost NAY a.s., největší specializovaný maloobchodní prodejce elektroniky na Slovensku a vlastník multikanálového řetězce Electro World specializujícího se na prodej spotřební elektroniky v České republice, oznamuje personální změny na klíčových pozicích skupiny, včetně té nejvyšší.
Povánoční výprodej v Electro Worldu startuje už 25. prosince a se slevami až 50 %
Electro World

Povánoční výprodej v Electro Worldu startuje už 25. prosince a se slevami až 50 %

Česká republika, Praha – 25. prosince 2023 – Pokud jste s nákupy počkali nebo máte Štědrý den posunutý, nastává vhodný čas pro nákup dárků. Electro World připravil další vlnu výhodných slev a jeho sortiment lze oproti předchozí průměrné ceně koupit ve výprodeji i za poloviční cenu.
Předvánoční akce Black Friday v Electro Worldu přinese slevy až 64 procent
Electro World

Předvánoční akce Black Friday v Electro Worldu přinese slevy až 64 procent

Česká republika, Praha – 22. listopadu 2023 – Prodejní akce Black Friday je mezi zákazníky velmi populární pro nákup vánočních dárků. Mohou se na ni těšit i v řetězci Electro World, a to jak ve všech 39 prodejnách po celé České republice, tak i na e-shopu www.electroworld.cz. Letošní akce začne zítra, 23. listopadu a potrvá do 27. 11. Po jejím skončení pak bude pokračovat nabídka dalších stovek produktů za snížené ceny až do 29. 11. Bližší informace budou zveřejněny na webu www.electroworld.cz/blackfriday.
Ve čtvrtek začíná podzimní Slevové šílenství v Electro Worldu
Electro World

Ve čtvrtek začíná podzimní Slevové šílenství v Electro Worldu

Česká republika, Praha – 14. září 2023 – Electro World opět přichystal populární akci „Slevové šílenství“. Snížené ceny u více než 10 tisíc produktů čekají na zákazníky již pozítří, tedy od čtvrtka 14. do pondělí 18. září 2023 v prodejnách i na e-shopu. Tuto akci připravil Electro World již posedmé a bude v platnosti po dobu 5 dní, tedy i přes víkend, aby ji mohli využít i ti zákazníci, kteří se v pracovních dnech do prodejny běžně nedostanou.
V Plzni je hotovo! Electro World otevírá nově zrekonstruovanou prodejnu v Berounce Parku!
Electro World

V Plzni je hotovo! Electro World otevírá nově zrekonstruovanou prodejnu v Berounce Parku!

Česká republika, Praha – 16. května 2023 – Společnost Electro World dokončila modernizaci jedné ze svých tří plzeňských prodejen, která se nachází v obchodním centru Berounka Park na adrese Nákupní 5. Po několika týdnech renovace je prodejna od dnešního dne, 16. 5. 2023, zákazníkům opět k dispozici v plném provozu.
Slevové šílenství v Electro Worldu přináší již pošesté řadu zajímavých nabídek
Electro World

Slevové šílenství v Electro Worldu přináší již pošesté řadu zajímavých nabídek

Česká republika, Praha – 13. dubna 2023 – Společnost Electro World přichystala další Slevové šílenství. Výjimečné cenové nabídky čekají na zákazníky od čtvrtka 13. do pondělí 17. dubna 2023. Oblíbená akce se uskuteční již pošesté a opět v prodlouženém formátu.
Electro World a DODO přinášejí jako první v Česku same-day doručení do světa velkého elektra
Electro World

Electro World a DODO přinášejí jako první v Česku same-day doručení do světa velkého elektra

Česká republika, Praha, 13. dubna 2023 - Prodejce elektroniky Electro World a technologicko-logistická společnost DODO spolu spustily doručování v den objednání (same-day) elektrických spotřebičů. Jako vůbec první hráči na českém trhu zákazníkům přinášejí i možnost nechat si velký spotřebič - novou pračku, sušičku, ledničku, myčku a další běžné velké spotřebiče doručit ještě v den objednání. Součástí služby rychlého doručení je navíc i vynesení spotřebiče do patra, jeho základní zapojení a odvoz starého. Služba bude v první fázi dostupná pro zákazníky v Praze, v následujících měsících pak bude postupně rozšiřována také do dalších měst.