CzechInvest: Nová publikace Investment Climate představuje cenné informace pro investory na jednom místě

|

Agentura CzechInvest přichází s novým Investment Climate v anglickém jazyce, který je základním uceleným marketingovým materiálem o Česku. Tato publikace nabízí přehled o ekonomickém a politickém prostředí země a upozorňuje na klíčové výhody, pobídky a příležitosti dostupné investorům, kteří se chtějí usadit v srdci Evropy. Vydáním nové brožury o investičním klimatu v Česku učinil CzechInvest významný krok v poskytování cenných informací potenciálním investorům.Připojené soubory

Zajímá vás, jak si stojíme v oblasti přímých zahraničních investic a kdo jsou naši největší zahraniční investoři napříč odvětvími? Brožura slouží jako strategický průvodce pro místní i zahraniční investory. Nabízí široký přehled o různých oblastech, kterým se na českém trhu úspěšně daří, a je zároveň plná analýz založených na datech a průzkumech. S nejvyššími přímými zahraničními investicemi na obyvatele mezi zeměmi střední a východní Evropy je Česko jednou z nejvyspělejších a nejatraktivnějších zemí, a to nejen pro obchodní účely.

Na konci brožury najdou čtenáři seznam poskytovaných služeb agentury CzechInvest a pravidla pro využívání investičních pobídek. Nechybí ani představení nejambicióznějšího projektu agentury CzechInvest Technologická Inkubace, jehož cílem je podpora inovativních startupů prostřednictvím specifických inkubátorů

Publikace je ke stažení níže.

Název souboruTyp souboru
CI_Investment-Climate-2023_onlinePDF

Zdroj: www.czechinvest.org

Czech Invest

Stát připravuje rozvoj vzdělávání v okolí parku Líně. Prvních 700 milionů půjde na rozšíření základních škol

Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo školství pokračují v jednáních o další podpoře vzdělávání na Plzeňsku v souvislosti s přípravou Strategického podnikatelského parku Líně, jehož jádrem má být gigafactory na výrobu bateriových článků do elektromobilů. Už v červenci přitom vláda ve svém usnesení přislíbila investovat 700 milionů korun na posílení kapacit místních škol o 600 žáků.

Czech Invest

Experty nabitá Investiční akademie startuje už 19. září! Nově i pro investory

Na jedné straně připravit startupy na investici od investora nebo venture kapitálového fondu a na straně druhé ukázat investorům a korporacím, proč se to vyplatí. Agentura CzechInvest ve spolupráci s Havel & Partners a dalšími partnery podobně jako v minulém roce spouští Investiční akademii a nově i Business akademii pro angel investory a inovativní korporace. Série workshopů začíná už 19. 9. 2023 a vše vyvrcholí konferencí 29. listopadu v Lobkowitzkém paláci za účasti tuzemských i zahraničních expertů. Zaměřena bude na aktuální témata ze světa investic. Generálním partnerem akademie je společnost FTMO.